premiery

Potrzebujesz pomocy? Wejdź! Pomożemy w każdej sprawie.

Postautor: Rykos » 2011-01-10, 15:53

Witam, Otóż mam taki problem ze słuchawkami z mikrofonem do rozmowy przez skype. Słuchawki działają bez zarzutu, lecz problem tkwi w mikrofonie. Nie słychać nic, gdy przez niego mówię. W ustawieniach wszystko jest na full i gdy wchodzi w Start > Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Dźwięk > Nagrywanie to mikrofon jest jako urządzenie domyślne, a wejście liniowe : "Obecnie niedostępne", a gdy otwieram mikser głośności nie pokazuje ani mikrofonu ani wejścia liniowego. Dodam że mam zainstalowany windows 7 32 bity. Ściągnąłem sterownik Realtek Audio na widows 7 i przez chwilę to wejście liniowe było jako urządzenie domyślne, a mikrofon był "obecnie niedostępny" i w mikserze głośności czytało tylko pokazało się wejście liniowe. Teraz znów nie pokazuje ani tego ani tego. Gubię się już w tym. Z góry dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony 2011-01-11, 13:56 przez Rykos, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

0%
0%

Postautor: xzo » 2011-01-11, 07:19

przypomniała mi się zabawna sytuacja która mi się przydarzyła .. otóż kupiłem słuchawki fatal1ty parę ładnych miesięcy temu, tam słuchawki + mikrofon w pakiecie i mikrofon odczepiany ... pierdzieliłem się z tym jak go odpalić a nie zauważyłem ze na kablu jest on/off .. poza tym możesz pokombinować z wejściami, jeśli masz wbudowaną kartę to kup sobie byle jaką dźwiękówkę i morze zadziała z niej, jeśli masz wbudowaną kartę przystosowaną na 5.1 możesz wpiąć w byle jakie wejście i poustawiać żeby czytało jako mikrofon z tego wejścia .. powodzenia
kiedyś słyszałem dowcip...

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: vale » 2018-09-17, 19:05

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Help