premiery

Potrzebujesz pomocy? Wejdź! Pomożemy w każdej sprawie.

Postautor: Bristol » 2011-01-11, 14:05

Od dwóch lat jestem na pozór szczęśliwym posiadaczem głośników z Creativa model T6100 5.1. Nieraz podczas odtwarzania muzyki, bądź oglądania filmów skrzynia basowa dudnić wręcz nie do wytrzymania do tego stopnia, że zagłusza mi całkowicie to, co leci w głośnikach. Od razu mówię, że nie zmieniałem nic w equalizerze realtek'a, a pokrętło od regulowania natężenia basu jest na swoim miejscu. Jak przestawię skrzynię kładąc ją z półki na podłogę, to wówczas wszystko gra bez zastrzeżeń, a jak delikatnie tego dotknę chociażby stopą, to momentalnie zaczyna on się natężać i znowu robi się harmider. Może ktoś miał podobną sytuację.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Charliee » 2011-01-11, 14:20

Ja od siebie mogłbym tylko dodać że 'tubę' z natury trzyma się na podłodze dla lepszego efektu ; )
Obrazek

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Bristol » 2011-01-11, 15:07

Właśnie mam tubę postawioną na podłodze, a membranę mam obróconą do ściany biurka z delikatną przestrzenią, aby zapewnić odpowiedni ruch powietrza i ze względu na krótkie kable, ale jeżeli nie znajdę na ten problem żadnego rozwiązania, to mi żyć tu nie dadzą, bo trzepie mi wszystkimi przedmiotami dookoła. :D

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Laj » 2011-01-11, 22:35

Wydaje mi się że to coś w środku głośnika, jakaś usterka mechaniczna. Dla porównania kupiłem niegdyś głosniki stereo do kompa, Po pewnym czasie jeden z nich zaczął odmawiać posługi, po prostu przestawał grać. Wracał do życia dopiero po chwili obmacywania go :D
Ale co ja tam wiem...
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: moriaa » 2011-01-12, 11:32

Uważam, że powinieneś kupić nowe głośniki :D

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: vale » 2018-09-17, 19:07

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Help