premiery

Tutaj trafiają wszystkie niepotrzebne tematy.

Postautor: ADR[C] » 2011-02-16, 19:23

Konkurs na asystenta Szefa ds. Public Relations

Wraz z wybitnym wzrostem zainteresowania forum wzrasta zapotrzebowanie na zaangażowane działanie w strefie kontaktu z artystami, mediami oraz samymi użytkownikami.
Nasza społeczność to nie tylko grupa dyskusyjna, ale również zaplecze, które wymaga sprawnego działania. Aby kontynuować najbardziej efektywne działanie postanowiliśmy ogłosić konkurs na asystenta, który będzie miał szansę poznać zaplecze działania marki RapStrefa.pl oraz nabyć doświadczenie przy bezpośredniej pracy w promocji muzyki.

Czego wymagamy od kandydata ?

- Rozeznania w działaniach ogólnych forum RapStrefa.pl.
- Względnej elastyczności w czasie oraz możliwości ciągłego kontaktu z administracją.
- Umiejętności w posługiwaniu się językiem polskim w stopniu pełnej poprawności ortograficznej, gramatycznej i stylistycznej.
- Kultury osobistej.
- Wykonywanie powierzonych zadań w sposób przemyślany, niekoniecznie schematyczny.
- Własnej inicjatywy w powierzonych projektach.

Asystent w tym przypadku to nie osoba parząca kawę, a współpracownik, który śmiało może wnosić innowację podczas współpracy. Zapewniam miłą atmosferę oraz względny brak presji.
Swoje zgłoszenia, tylko przemyślane proszę słać na maila adr@rapstrefa.pl, a wszelkie szczegółowe zapytania kierować pod moje prywatne gg (numer w profilu).
(imię, nazwisko, kontakt [mail, gg, telefon], nick z forum, doświadczenie, bądź argumenty motywujące)

Parę słów o mnie: Działam w administracji RapStrefa.pl praktycznie od początku jej istnienia, przebrnąłem drogę od szarego użytkownika, przez moderatora, aż po administratora całego forum.
Poza wyżej wspomnianą marką działam od dłuższego czasu, jako dziennikarz-amator, pisując na poczytalne portale artykuły/recenzję oraz, co sprawia mi największą satysfakcję, zajmuję się działalnością organizacyjną koncertów. Wszystkie wyżej wspomniane działania oraz studia wymagają dużego poświęcenia czasowego, stąd decyzja o powyższym konkursie. Mój MySpace: http://www.myspace.com/adrcompany

Zapraszam wszystkich otwartych na świat i odważnych, aby latać wysoko !
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Wróć do Śmietnik