premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: Domin_pr » 2008-07-23, 14:13

Familia H.P. – polski zespół hip-hopowy, działający od 1994 roku. Znany również pod nazwą Familia Hocoos Pocoos.

Zespół założyli Oxy (MC) i DJ Joe (Jouleen) z łódzkiego osiedla Dąbrowa, wraz z Jędrzejem (MC) i Shopciem, producentem z osiedla Zarzew. Zespół początkowo istniał pod nazwą Y.A.S. . Następnie miejsce Jędrzeja zajął Capsel. Później w składzie pojawiali się jeszcze m.in. Adit i Aisha. W styczniu 1999 roku do zespołu dołączył MC z Pabianic, Thomass, a odszedł Shopciu. Produkcją częściowo zajął się Oxy. Z grupą współpracował także Raadradd. W 2000 roku ukazał się debiutancki album Familii H.P., Sprawdź Sytuację, wydany nakładem wytwórni Gigant Records oraz Koch International. Zespół jest także jedną z grup projektu Eudezet Allstars, zrzeszającego artystów hip-hopowych z Łodzi, z którym to projektem wystąpił m.in. na winylowym EP Junoumi Records vol.I. W listopadzie 2002 roku, ukazał się kolejny album łódzkiej formacji – Miejskie Wibracje wydany przez Blend Records. W 2003 roku Eudezet Allstars wydaje mixtape Eudezet Allstars vol.1, na którym to występuje także Familia. W 2007 roku grupa wydała swój trzeci album, Soundsystem, na którym gościnnie wystąpił amerykański raper Afu-Ra.

Dyskografia:

* Zona X (1996, demo, jako Y.A.S.)
* Sprawdź Sytuację (2000)
* Miejskie Wibracje (2002)
* Kilka słów wyjaśnień (2004, EP)
* Terror (2006, singel)
* Soundystem (2007)
Ostatnio zmieniony 2010-06-03, 20:55 przez Domin_pr, łącznie zmieniany 1 raz
Domin_pr

Postautor: raiden154 » 2009-08-30, 21:50

Muszę przyznać, że wcześniej nie sprawdzałem każdej ich produkcji a jedynie jakieś pojedyncze kawałki. Jednak gdy nie dawno usłyszałem kawałek z ich darmowej epki, tytułowe "Mamy to we krwi" po prostu zajarałem się. Genialny bit Bobera, świetne skrecze DJ Cube i ciekawa nawijka. Na prawdę, jeżeli ktoś nie słyszał gorąco polecam. Epka promuje ich nadchodzącą najnowszą płytę którą na pewno sprawdzę. Mam nadzieję, że materiał na niej będzie równie ciekawy jak "Mamy to we krwii". Z trochę bardziej odległych czasów bardzo zapadł mi w pamięć diss na Sokoła, swoją drogą z bardzo celnymi argumentami. Poniżej daję link do klipu "Mamy to we krwii" na youtube. Gorąco polecam.

Familia H.P - Mamy to we krwii

40%
40%

Postautor: kopson-dropson » 2010-02-06, 14:06

Bardzoo pozytywny squad :D najlepszy track z epki którą kolega wyżej wymienił to "za wcześnie by umierać" :D polecam każdemu !
"To co mam pod butem dla Ciebie stanowi górę!"

10%
10%

Postautor: eMwu » 2010-02-15, 18:30

Świetna ekipa. Te kolaboracje z Masta Ace, Afu-Rą, to wszystko jest coś...Oby więcej, oby więcej.
U wanna live my lifestyle...

20%
20%

Postautor: EmilŁDZ » 2016-04-04, 18:58

Ziomki z mojego miasta. Ogólnie jedna z najważniejszych ekip z ŁDZ, zawsze mieli świetne bity, głównie od ostrego. Polecam sprawdzić, dobry klasyczny rap. Do dyskografii trzeba dodać epke z 2009 - Mamy to we krwi oraz płyty 42 (2009) oraz Misja (2012).
Kod: Zaznacz cały
https://www.youtube.com/watch?v=MGE4jPpVE9I

Kod: Zaznacz cały
https://www.youtube.com/watch?v=oLgBxhnU9rU

Polecam sprawdzić.

10%
10%

Postautor: vale » 2018-09-19, 05:54

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Polskie Biografie