premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: Grochu » 2013-12-30, 18:02

Z ciekawości chciałem usłyszeć na żywo jego zwrotkę z D2. Co myślicie o tym cięciu?
Chłopak ledwo wyrabia bez hajpu

Żeby nie było jaram się w upór.

40%
40%

Postautor: Grochu » 2014-02-02, 18:24

Eripe ustalił przedział wiekowy

Na FP Patokalipsy post tłumaczący rapera

CORAZ WIĘCEJ PYTAŃ 'CO SIĘ STAŁO Z FANPAGEM ERIPE', WIĘC PORA WYJAŚNIĆ.

FANPAGE ERIPE OD JAKIEGOŚ CZASU JEST WIDOCZNY TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW W WIEKU 17+ Z RACJI TEGO, ŻE JEGO RAP, TREŚCI W NIM ZAWARTE, SŁOWNICTWO, ODWOŁANIA I NAWIĄZANIA SĄ NIEODPOWIEDNIE DLA LUDZI NIEPEŁNOLETNICH I DZIECI, A TYCH CORAZ WIĘCEJ MOŻNA BYŁO TAM ZAUWAŻYĆ.

ERIPE ROBI RAP DLA LUDZI DOROSŁYCH, ŚWIADOMYCH I PRZEDE WSZYSTKIM KUMATYCH. POKLASK PRZYGŁUPICH MAŁOLATÓW I DZIECI Z POKOLENIA "NIE MAM MÓZGU, ALE MAM INTERNET" NIE JEST MU DO NICZEGO POTRZEBNY, W PRZECIWIEŃSTWIE DO INNYCH POLSKICH RAPERÓW, KTÓRZY W DUŻEJ MIERZE ZARABIAJĄ NA ŻYCIE DZIĘKI PIENIĄDZOM RODZICÓW TYCHŻE DZIECI.

NIE MOŻNA W PEŁNI KONTROLOWAĆ FANBASE'U I TEGO KTO NAS SŁUCHA, ALE MOŻNA ZDECYDOWAĆ KOGO NIE CHCE SIĘ WIDZIEĆ U SIEBIE NA PROFILU - ERIPE ZDECYDOWAŁ. PROFIL PATO JEST WCIĄŻ DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH, WIĘC I TAK WSZYSCY MOGĄ BYĆ NA BIEŻĄCO Z DZIAŁANIAMI I TWÓRCZOŚCIĄ. OBURZONYCH NIEPEŁNOLETNICH ZAPRASZAMY DO KUPOWANIA CIUCHÓW Z KOLEKCJI DREAM TEAM HEROIN, JAK POWSZECHNIE WIADOMO HEROINA JEST BARDZO POZYTYWNYM NARKOTYKIEM I WARTO PROPAGOWAĆ HASŁA KOJARZĄCE SIĘ Z NIĄ WŚRÓD NASZEJ PIĘKNEJ POLSKIEJ MŁODZIEŻY.

NA KONIEC ERIPE MA APEL DO TYCH MŁODYCH SŁUCHACZY...

40%
40%

Postautor: Kamikadze » 2014-02-02, 18:29

Nie dziwie się, ostatnio jak czytałem na glamrapie artykuł o przedziale wiekowym fanów polskich raperów, to Eripe miał przedział 13-17, więc za tą akcje jedyny props ode mnie dla Eripe

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Hekt-X » 2014-02-08, 23:55

Kilka lat temu jak niektórzy znajomi mieli po 14-16 lat już byli bardziej ogarnięci niż ogrom debili 20+, więc, no... :wstyd:
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: FairPlay » 2014-08-06, 16:06

Propsy RIP za twórczość. Chociaż na koncertach lipa. Przy Quebie w Opolu wyszedł dość blado. No, ale przynajmniej zwrotek nie zapomniał :D
"Zwyczajni niezwyczajni, albo na odwrót w sumie
Zwykłość też jest niezwykła, musisz zrozumieć"

50%
50%

Postautor: ice-k » 2014-08-06, 18:24

Ja tam sram na koncerty, bo jak mam być wśród jakiejś nędznej hołoty wywołującej politowanie, to wolę słuchać na spokojnie w domu, przy zgaszonym świetle, klimatycznie. Swoją drogą liczę, że Seba udowodni, że jest lepszy od Kuby na następnych projektach, bo fanbase Que już mnie wkurza, jak i sam Quebonafide na ostatnich trackach, taka awersja. ;)
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Grochu » 2014-08-08, 01:22

Progres Ripa w nawijce jaki widać na Drodze Krajowej jest zauważalny, więc myślę, że jeszcze go doszlifuje i Dead Man Rapping i LP z Nastykiem będzie mocne. Tekstowo od Que według mnie aż tak nie odstaje przecież.. Jednak Quebo ogień jaki daje na koncertach to wielki props. I wyćwiczone przyspieszenia do Hype luźno leci i dla pokazówki refren z "open bar" jak najszybciej też spoczko wyszło.

40%
40%

Postautor: EmilŁDZ » 2016-04-12, 19:23

Eripe ciągle zalicza progres, czołówka polskiego podziemia. Polecam Opium LP.

10%
10%

Postautor: vale » 2018-09-19, 07:10

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Polskie Biografie