premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: seba9895 » 2012-07-17, 15:54

Skończcie tę bezsensowną dyskusję, albo posypią się warny ;)
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Kamikadze » 2012-07-17, 16:02

Lepiej zamknąć ten temat, bo tu zawsze będą takie dyskusję, przez zaślepionych fanów Magika, których boli prawda o tym że był marnym raperem bez umiejętności.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: NiktWazny » 2012-07-17, 16:57

YoungSwagger pisze:
NiktWazny pisze:muzyka ambitna to nie przekombinowane rymy

Niestety, częścią rapu jest TECHNIKA, nie zmienisz tego, he.

i dzięki Bogu.... (hmmmm....) że jest - ale technika pisania testów, składania rymów to nie jest wjebanie jak najwięcej rymów w wersy, tylko umiejętność dobrania tego ze smakiem i dobrym gustem : > - dla mnie dobry kawałek posiada każdy rodzaj rymu w kawałku - nawet czasownikowe, ale chodzi o to by umiejętnie ich używać i w odpowiedniej ilości. Wiadomo, że budowanie kawałków w oparciu o proste, pojedyncze rymy w tych czasach to za mało, ale przekombinowane wersy to też minus i jakaś luka w tym co się robi.

Kamikadze pisze:Lepiej zamknąć ten temat, bo tu zawsze będą takie dyskusję, przez zaślepionych fanów Magika, których boli prawda o tym że był marnym raperem bez umiejętności.

fanatycy Magika często przesadzają w pewnych kwestiach, ale takie teksty jak ten, to jest taka sama bzdura i pierdolenie gościa co rapu słucha od roku i myśli, że wie wszystko. jesteś takim samym głąbem jak fanatycy, więc nie pierdol - a najlepiej zamknij mordę, to może i nie będzie głupich dyskusji w temacie.
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: drennom » 2012-07-17, 17:38

jak mozna umiejetnie uzywac rymow? :D albo uzywasz albo nie uzywasz

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Kamikadze » 2012-07-17, 17:38

NiktWazny pisze:fanatycy Magika często przesadzają w pewnych kwestiach, ale takie teksty jak ten, to jest taka sama bzdura i pierdolenie gościa co rapu słucha od roku i myśli, że wie wszystko. jesteś takim samym głąbem jak fanatycy, więc nie pierdol - a najlepiej zamknij mordę, to może i nie będzie głupich dyskusji w temacie.

Nie będę z Tobą dyskutować, bo to strata czasu, naucz się oceniać obiektywnie pewnie rzeczy, bo jak ty kogoś lubisz słuchać nie znaczy że jest zajebisty. A tak BTW. Rapu słucham już od paru dobrych lat. Nie jestem Hipokrytą ale miałem okres gdzie słuchałem Paktofoniki ale to wtedy nawet nie byłem gimbem i dopiero zaczynałem poznawać ten zajebisty rap ze Stanów. I z czasem czym więcej czarnuchów na głośnikach i to co wyprawiali swoimi skillami przekonało mnie, że aby oceniać rap ważne jest zdobywanie doświadczeń z tą muzyką. Dobra nie odpowiadam już na twoje pierdoły bo musiał bym tu wypracowanie pisać.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Laj » 2012-07-17, 17:45

drennom pisze:jak mozna umiejetnie uzywac rymow?
Ano można, można umieścić na kartce niewiele rymów ale sprawić, że ich jakośc i styl będzie urywać dupy słuchaczom.
Kamikadze pisze:miałem okres gdzie słuchałem Paktofoniki
Tylu ludzi mialo taki okres, co nie Spk? :cwaniak:

Wiadomo, że największym plusem Magika była charyzma, to go bardzo wyróznialo na tej scenie. Skillsami nie szokował w żadnym tracku, za to miał bardzo dobry glos co potwierdził darciem mordy na Prologu.

więc nie pierdol - a najlepiej zamknij mordę,
Tylko bez takich ziomki. ;)
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Arpengo01 » 2012-07-17, 17:58

Ja nie jestem fanem Magika, ale jak ktoś ma zamiar nazywać go wackiem lub chujowym raperem, to jestem zmuszony stanąć w jego obronie. Można go nie lubić, ale nie wolno takich głupot wypisywać o legendzie i pionierze polskiego Hip Hopu, w dodatku zmarłej osobie. A takie żałosne opinie o zmarłym człowieku wypisywać, to GRZECH ŚMIERTELNY !!!

P.S. A rap na pojedynczych wersach i bez wielkiej techniki jakoś się wszystkim kiedyś bardzo podobał. I żadne truskulowe wielkie"spece" od miliardowych rymów czy szybkiego nawijania, nie były w ogóle potrzebne.

20%
20%

Postautor: seba9895 » 2012-07-17, 18:03

Z Twojej wypowiedz wynika, że nie można skrytykować Magika, bo nie żyje...

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Mart » 2012-07-17, 18:09

Laj pisze:
Tylu ludzi mialo taki okres, co nie Spk? :cwaniak:

Zgadzam się LajPFK :D
50 emcees, how many fans can Tony touch?
Special hoes call us testicles, they know we nuts
I'm the opposite of horny sluts - I don't give a fuck
When it come to shootin' I'm Kobe clutch

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Arpengo01 » 2012-07-17, 18:19

seba9895 pisze:Z Twojej wypowiedz wynika, że nie można skrytykować Magika, bo nie żyje...

Niekoniecznie. Chodziło mi też o to, że Magik był pionierem i był jednym z tych, którzy budowali tą kulturę. Więc odrobinę szacunku się należy.

20%
20%

Postautor: seba9895 » 2012-07-17, 18:23

Nikt mu nie odbiera tego, że był jednym z pierwszych. Ale to nie znaczy, że był świetny. Obiektywnie rzecz biorąc - był chujowy, to iż był pionierem nie zmienia jego umiejętności -.-'

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: drennom » 2012-07-17, 18:30

Arpengo01 pisze:Ja nie jestem fanem Magika, ale jak ktoś ma zamiar nazywać go wackiem lub chujowym raperem, to jestem zmuszony stanąć w jego obronie.

TO jest wlasnie cecha psychofana

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: AWOL » 2012-07-17, 18:31

WYRYŁEM SE CYRKLEM K44 NA BICKU

Obrazek
Players get the paper if their game is tight
And if you want some pussy that's for you to decide
But as long as you ain't simpin' then you doin' it right
Cuz together they go hand-n-hand

Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: NiktWazny » 2012-07-18, 11:57

drennom pisze:jak mozna umiejetnie uzywac rymow? :D albo uzywasz albo nie uzywasz

Twój wiek i avatar tłumaczy debilizm. Ale jak to nie jest genetycznie odziedziczone, to powinieneś wyrosnąć z tego

co do Magika, kalibra - teraz porobiło się tak, że są skrajni fanatycy i skrajni antyfani. mało jest ludzi mający do tego obiektywny stosunek. wiele młodych nie kuma tego klimatu i nie skuma nigdy, bo musieli by się urodzić trochę wcześniej - tak samo wielu fanatyków przesadza mówiąc, że Magik jest i był najlepszy. ale jednak gość miał to coś, ta muzyka to coś miała - zauważcie, że nie tylko Magik poszedł przedwcześnie w piach w PL, a jednak głównie o Magiku głośno jest.

ktoś tam napisał, że nawet dobrze by było gdy by tych pionierów z PL nie było wtedy, tylko by wzorowali się ludzie na czarnuchach.... nie wiem, ale dla mnie to śmieszne widzieć białych murzynów w PL. USA jest jedne, to jest ich styl i tylko im ten styl pasuje.
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: drennom » 2012-07-18, 13:32

NiktWazny pisze:Twój wiek i avatar tłumaczy debilizm

mowi to typ ktory za kazdym razem lapie sie na nawet najmniejsze prowokacje, slucha non koneksji, ma niby 24 lata i uwaza sie za 'stare pokolenie rapu' jednoczesnie siedzac na forum i wyrazajac w kolko swoje madrosci z dupy wziete wiec typie wykurwiaj sluchac magika trzepiac kite jednoczesnie, a jak sadzisz ze avatar wyznacza poziom inteligencji to co mam sadzic o twoim?

a zeby bylo na temat to
nie jaram sie magikiem

Awatar użytkownika
10%
10%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polskie Biografie