premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: proceder » 2011-07-11, 16:56

kolego, na sile probujesz narzucic jakies swoje teorie.
Jeśli love forever to jest horrorcore to ja w takim razie jestem mocno zepsuty bo mnie to w ogole nie wystraszyło. Chyba nie znasz pojecia horrorcore a usilnie mi starasz coś wkrecać heeeeh...

jesli jakis kawalek buja calym tobą to jest bangerem a jesli nie to nie jest tak? kawalek musi cie wystraszyc zeby moglbyc uznawany za horrorcore?
Had a dream I was king, I woke up still king…
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Big Sun » 2011-07-11, 16:58

Kolego HC wiesz - pierdolisz nie od rzeczy. Przecież sam Słoń mówi, że robi Horrorcore i nie ma zbytnio rywalizacji na naszej scenie. Wywiadów się nie ogląda co?
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Jurgens » 2011-07-11, 17:10

HorrorCore pisze:Czym powinnien sie wyrózniać horrorcore? Moze odpowiem Ci na to pytanie pewnym linkiem - > http://www.youtube.com/watch?v=Q6m-UDYolDg

I co w tym kawałku jest takiego nadzwyczajnego?! Ani to fajne a tym bardziej straszne. A sam mówiłeś że HC ma straszyć. Zgadzam się z resztą przedmówców horrorcore nie musi straszyć, w ogóle dla mnie horrorcore jako gatunek muzyczny w ogóle nie straszy.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: HorrorCore » 2011-07-11, 17:14

Big Sun pisze:Kolego HC wiesz - pierdolisz nie od rzeczy. Przecież sam Słoń mówi, że robi Horrorcore i nie ma zbytnio rywalizacji na naszej scenie. Wywiadów się nie ogląda co?

A jak ja pójde do kibla i powiem ze ide robić kupe, a pójde i zrobie siusiu i wyjde i powiem zrobiłem kupe to tak samo bedziesz wierzył bo czemu masz nie wierzyć. Kwestia mieć pojecie. Słoń to horrorcore i kazdy jego track to straszny, makabryczny horrorcore ojaaa, ojaaaa.. pierdole. Niech tak zostanie w Waszej wizji, aj dont ker. Dojebałem z djobłem? Djobeł chociaż podziemie to jest 500 razy lepszy niz słoń i 3/4 tych którymi Wy sie jaracie... Rychu Peja i dzieki, dobry RAB :rotfl:

0%
0%

Postautor: Jurgens » 2011-07-11, 17:23

FairPlay pisze:Przeżyłem zdziwienie miesiąca - chyba pierwszy raz się zgadzamy. Aż musiałem o tym napisać posta ^^

[Wygaśnie]

Wiesz, kiedyś musi być ten pierwszy raz. :)

HorrorCore pisze:A jak ja pójde do kibla i powiem ze ide robić kupe, a pójde i zrobie siusiu i wyjde i powiem zrobiłem kupe to tak samo bedziesz wierzył bo czemu masz nie wierzyć. Kwestia mieć pojecie. Słoń to horrorcore i kazdy jego track to straszny, makabryczny horrorcore ojaaa, ojaaaa.. pierdole. Niech tak zostanie w Waszej wizji, aj dont ker. Dojebałem z djobłem? Djobeł chociaż podziemie to jest 500 razy lepszy niz słoń i 3/4 tych którymi Wy sie jaracie... Rychu Peja i dzieki, dobry RAB :rotfl:

Co Ty pierdolisz w ogóle człowieku, weź idź zobacz czy nie ma Cię na innym forum. Dla tego pana proponuje permbana.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Big Sun » 2011-07-11, 17:34

Tak jakby każdy horrorcore'owiec robił tylko tracki stricte hc. A tekst że Djobeł jest lepszy niż Słoń to kurwa żenua roku. Przecież to zwykły rozkapryszony nastolatek, który postanowił robić sobie horrorcore. To tyle o jego osobie. Rapowo to wack, koniec tematu.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Kazarr » 2011-07-11, 19:05

Jak w ogóle muzyka może kogoś straszyć :D

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: proceder » 2011-07-11, 20:51

Kazarr pisze:Jak w ogóle muzyka może kogoś straszyć :D

ciekawe stwierdzenie, zgadam sie z tym. muzyka wg mnie moze co najwyzej dodac nutke grozy ale i to co najwyzej na chwile.
Had a dream I was king, I woke up still king…
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Włoski Ogier » 2011-07-11, 21:06

Co do wcześniejszych postów...że Sheller "psuje" WSRH. Bez niego by tego nie było. To że mają różniące sie style jest własnie w tym zajebiste. Technicznie obaj na dobrym poziomie i mimo to że stylowo różni(jak już wspominałem) to idealnie sie uzupełniają na płytach WSRH. Wg mnie mega duet.
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Senneoko » 2011-07-11, 21:19

Mam wszystkie ich płyty solowe jak i jako WSRH i moge powiedzieć , że są naprawde zajebiści.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Senneoko » 2011-07-12, 11:39

Hekt-X pisze:
Kazarr pisze:Jak w ogóle muzyka może kogoś straszyć

Oj stary, dark ambienty są i takie po których można srać ze strachu tylko słuchając...

Oczywiście,że są

Ale jak słucham horrorcore to bardziej dla rozrywki...
Wiem,że to jest tylko literacka fikcja wiec się nie boje

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: seba9895 » 2011-07-12, 12:08

B3 pisze:Ale jak słucham horrorcore to bardziej dla rozrywki...
Wiem,że to jest tylko literacka fikcja wiec się nie boje

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Może jeszcze rap to poezja :lol:
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Hekt-X » 2011-07-12, 13:03

seba9895 pisze:Może jeszcze rap to poezja

Teksty w rapie pisane są wierszem, więc...
Wiersz:
www.sjp.pl pisze:utwór poetycki

Ponadto...
Poezja:
www.sjp.pl pisze:wieloznaczny termin, współcześnie stanowiący przede wszystkim określenie dzieł literackich nienapisanych prozą lub synonim liryki

Więc do formy w jakiej uprawiany jest rap tu wszystko pasuje, nie wiem czego się tu czepiać ?

Jeszcze do samego słówka "literacka" sie przyczepiłes, w sumie też nie wiem dlaczego...
Literacki:
www.sjp.pl pisze:odnoszący się do literatury lub literata; należący do literatury, właściwy literaturze

Więc widać, że skoro teksty w rapie są pisane i niejako też wydawane w formie literackiej - lyrics'y i mają jakąś wartość artystyczną, a mają (no chyba, że nie wiem kogo się słucha, ale w to już się nie zagłębiajmy), to tak, rap można nazwać poezją, a opisywane w nim historie można nazwać literacką fikcją.

Jakieś wątpliwości ?
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: seba9895 » 2011-07-12, 13:12

Tak, zasadnicze. Nie wiem czy taki Miłosz czy Szymborska cieszyliby się z tego, że jakiś raperów stawia się na równi z nimi... Skoro tworzą poezję to są poetami tak jak wymienieni przeze mnie wyżej. Czy można porównać Byrona do Tupaca? No chyba nie...

Co do reszty skomentuję wieczorem bo teraz jestem wykończony ;)
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Hekt-X » 2011-07-12, 13:38

Ale ty porównujesz teraz poziom, czy fejm, ja tylko przedstawiam jak to jest skonstruowane od strony technicznej, krótko mówiąc twoja wypowiedź bazuje na odczuciach subiektywnych co do tych artystów, ja Ci pokazałem obiektywnie jak to wygląda.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polskie Biografie