premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: Gruby930 » 2012-11-02, 15:25

Każdy w młodości pierdolił głupoty,Tede tak samo gadał na 3H że jest hlejusem i pierdoli dziwki,ale jakoś nikt z tego forum tego nie zauważył bo zawsze się do kogo innego przypierdalają...

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: seba9895 » 2012-11-02, 15:32

Gruby930 pisze:
seba9895 pisze:Prostota tekstów. Prostota umysłowości. Co ja mówię, nie prostota lecz prostactwo.

Weż się Seba zastanów co ty pierdolisz,można go nie lubić ale śmiech i politowanie to budzą takie opinie jak twoja...
Niby dlaczego jego teksty są prostackie? Pokaż mi choć jeden prostacki track z Cno2 ? Jak chcesz wysublimowanych słów to słuchaj Bisza lub Eldoki filozofa albo weż jakiś tomik poezji.Rap to muzyka z zasady prosta więc o co ta gadka?

Trochę nie udał Ci się atak, ponieważ czytam filozofów i poezję :)

A bogate słownictwo? Royce, Eminem, Ice Cube. Da się? Da się.
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: seba9895 » 2012-11-02, 15:34

Czy to temat o Tede? Nie. Dlatego o nim nie wspominam...
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Poirot360 » 2012-11-14, 15:09

Peja będzie miał córeczkę :D

0%
0%

Postautor: NiktWazny » 2013-03-06, 15:52

PEJA nie jest takim złym gościem. Zrobił trochę głupot, dawał się prowokować - ale teraz to w sumie inny człowiek (no chyba, że gra oskarową rolę - z tym, że wątpię. bo niby po co? ) druga sprawa - dla mnie to ambasador rapu w PL.

co do prostactwa - rap to muza agresywna z natury, muzyka buntu (przynajmniej odłam, w którym tworzył peja). W sumie od niedawna ktoś wymyślił sobie, że najlepiej będzie jak raperzy przestaną przeklinać i będą się tylko klepać po plecach. A w jaki sposób można wyrazić swój sprzeciw, wkurw, bunt, czy gniew będąc raperem ? elokwencja wtedy nie jest na miejscu. dla tego np. Punk jest fajny - bo tam nie ma takich rozkmin na temat tego "czy wypada", czy to będzie prostackie czy nie.. taki sam był rap, ja takim rapem się zajarałem, a jak muzyka, która miała kiedyś ogień traci go - to jest lipa.
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: vale » 2018-09-19, 08:35

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Polskie Biografie