premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: Rps FAN » 2012-08-03, 15:04

Panowie ale przeciez nie sluchamy rapu tylko i wylącznie dla techniki, nie siedzimy i nie liczymy ile wieloktronych weszlo na 16stke albo ile razy ktos zmienił flow w 1 tracku...Peja ma swoich odbiorców i VNM ma swoich odbiorców.

Ogarnieci sluchacze szanuja Peje za to co zrobił dla rapu w polsce, w pewnym sensie wypromował ten gatunek, lubia przekaz zawarty na trackach. A jak chca sobie posluchac technicznego rapu to odpalaja 3W albo PeeRZeta

40%
40%

Postautor: Hiszpan » 2012-08-03, 16:44

Rps FAN pisze:Panowie ale przeciez nie sluchamy rapu tylko i wylącznie dla techniki, nie siedzimy i nie liczymy ile wieloktronych weszlo na 16stke albo ile razy ktos zmienił flow w 1 tracku...Peja ma swoich odbiorców i VNM ma swoich odbiorców.

Ogarnieci sluchacze szanuja Peje za to co zrobił dla rapu w polsce, w pewnym sensie wypromował ten gatunek, lubia przekaz zawarty na trackach. A jak chca sobie posluchac technicznego rapu to odpalaja 3W albo PeeRZeta

nie wiem jak ty, dla mnie technika liczy się bardzo, gdy mam zajarać się czyimś rapem.

wydaje mi się, że każdy słuchacz, który nie jest zaślepionym antyfanem, szanuje ryśka za to, co zrobił dla polskiego rapu, bo zrobił sporo. i tak jak mówiłem, w żadnym wypadku nie zamierzam tego kwestionować.

tylko dziwi mnie, że jeszcze ktoś usiłuje mnie przekonać do tego, że peja ma skille.

"co jest kurwa żałosne jak potyczki pionierów,
po piętnastu latach dają zwrotki, że idź w pizdu,
na szesnastu lata lepiej użytkownik ślizgu"

może faktycznie na cno2 będzie latał trochę lepiej niż wcześniej, pewnie sprawdzę, niewykluczone, że zmienię wtedy zdanie na jego temat. oby tak się stało, bo najwyższy czas.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: NiktWazny » 2012-08-03, 20:56

Hiszpan pisze:zaraz, zaraz. raz mówisz, że są gusta i guściki (jak to komicznie brzmi), a za chwilę próbujesz mi wmawiać, że OBIEKTYWNIE marnym raperem jest żurom? a co, jeśli zaraz wyskoczy gość, który ci powie, że nie możesz tak mówić, bo jemu rap żuroma się podoba i bynajmniej nie jest on słabym raperem?

to, że komuś coś siada i to lubi, to jedno, ale posiadanie skillów to FAKT, nie OPINIA. składa sie na to wiele czynników. ile wielokrotnych złożył rysiu na reedukacji? gdzieś czytałem, że było tam 16 podwójnych, czyli średnio tyle, ile ma ras w dwóch zwrotkach. jak jego flow można nazwać dobrym, skoro nawija jak robocop i nie potrafi modulować głosem czy nawet zmieniać tempa? jak można go nazwać uniwersalnym raperem, skoro nikt nigdy nie słyszał go na bicie innym niż klasyczne 80 bpm?

Stary Ty słyszałeś jak żurom nawija ? żurom jest obiektywnie marnym raperem, bo kurwa będąc ileś lat na scenie nie potrafić chociaż trafić w beat to trzeba być wybitnym no skilem i to mówi samo za siebie. Co do podwójnych ryska... ja pierdole oszczędził byś sobie tego. może policz jeszcze ile w całej karierze zapodał podwójnych, ile wielokrotnych i najlepiej wypisz na kartce i zaznacz kolorami :D czemu traktujecie muzykę jak jakieś dyktando z Polaka ? ludzie kurwa to jest muzyka.. i ja nie powiedziałem, że Rychu jest uniwersalnym raperem - i wcale nie wymaga się od raperów żeby nawijali we wszsytkich prędkościach i stylach - nawija się w tym, w czym czujesz się najlepiej, a nie żeby coś komuś udowodnić. dla mnie jest to solidny raper - nie wirtuoz, ale normalny solidny raper.

ps. fokus nie jest złym raperem - to, że nie zmiękcza i nie akcentuje jak gej to nie znaczy, że jest marnym raperem. jest pierdolonym robotem, który powinien nawijać na industrial, dnb, dabstep. marnuje się na rapowych bitach z tym robocim floł.
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Hiszpan » 2012-08-03, 22:18

NiktWazny pisze:ps. fokus nie jest złym raperem - to, że nie zmiękcza i nie akcentuje jak gej to nie znaczy, że jest marnym raperem. jest pierdolonym robotem, który powinien nawijać na industrial, dnb, dabstep. marnuje się na rapowych bitach z tym robocim floł.

fu, nie fokus. dalej myślisz, że powinienem z tobą dyskutować, o wszechwiedzący?

wiesz, są jeszcze w polsce (na szczęście) słuchacze, którzy sporą wagę przykładają do techniki. wyśmiewanie tego, jakże ważnego, aspektu przez kogoś takiego jak ty to spore faux pas.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: Kwiat » 2012-08-03, 22:23

O ja pierdole, ja się jaram jak pojebany TomBem, a ma flow jak Żurom, nie każdy musi być PeeRZetem, żeby go słuchać. Peja jest średniakiem, ja się nim wgl nie jaram, ktoś inny się może jarać proste, a mówienie że Peja jest mega słabiakiem, to mocno naciągany hejt.
'Mam się dobrze ziomalu,cieszę sie jak pierdolnięty
Bo VNM jest na legalu,Małpa gra koncerty'

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: PanFasola » 2012-08-04, 09:46

Poza tym, fajne są wyprawy z Rychem ;) A Gandzior i Taek ( :rotfl: ) to już w ogóle dobra beka z nich.

20%
20%

Postautor: Lizak » 2012-08-06, 22:39

Niech mówią co chcą, jak dla mnie spora karta historii rapu, pewnego rodzaju prekursor i choć dzisiaj to nie to samo i są lepsi, Ryśka ze starszych czasów wciąż słucham i z powodu dzisiejszych "brudów" jakoś specjalnie go nie skreślam, choć już go tak nie śledzę.

Awatar użytkownika
30%
30%

Postautor: PaHuRMP » 2012-08-16, 11:44

Uwielbiam tego rapera wychowałem się na nim jest dla mnie autorytetem i wzorem pokazuje że można sobie ułożyć życie nawet jak się jest na przegranej pozycji mam do niego wielki szacunek niczym mnie już nie zdziwi wszystkie jego utwory są z sensem Rychu mistrzunio :padam:
Szukam Producenta nagrywam rap od 3 lat posiadam mikser ,profesjonalne słuchawki ,najnowszy Reaper od kolegi z płyty (darmowy) ,głośnik Creative
mam z 10 skończonych tekstów...

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Ande » 2012-08-27, 12:01

Siema siemanko też lubię mieć banknot.
I.
W ogóle to Peja jest i będzie legendą polskiego rapu. Wypromował się na Lodowej Kostce czy tam Lodowym Te i koksi. Między 2003, a 2005 wraz z TDFem tworzył polską parę 2Pac - Biggie i tak powiem.
Kolejny ziomuś z szacunkiem za swoją muzykę i zdolność obrotu banknotem.
Robimy szmal.

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: Poirot360 » 2012-10-31, 15:01

Dla mnie Peja to ścisła czołówka, jeśli chodzi o PL rap. Jest jednym z najbardziej charyzmatycznych raperów. Zrobił dużo dla tej sceny hip-hop. Za Na legalu ma u mnie dożywotniego propsa, to jest nieśmiertelny klasyk. Z innych jego płyt, bardzo podobają mi się NOJA, SLU, Na Serio i CNO2.

0%
0%

Postautor: seba9895 » 2012-10-31, 16:16

Jak człowiek, który wywołuje śmiech i politowanie może być charyzmatyczny?
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Rps FAN » 2012-11-01, 12:14

Śmiech i Politowanie? niby z jakiego powodu

40%
40%

Postautor: seba9895 » 2012-11-01, 14:53

Prostota tekstów. Prostota umysłowości. Co ja mówię, nie prostota lecz prostactwo.
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Gruby930 » 2012-11-02, 15:03

seba9895 pisze:Prostota tekstów. Prostota umysłowości. Co ja mówię, nie prostota lecz prostactwo.

Weż się Seba zastanów co ty pierdolisz,można go nie lubić ale śmiech i politowanie to budzą takie opinie jak twoja...
Niby dlaczego jego teksty są prostackie? Pokaż mi choć jeden prostacki track z Cno2 ? Jak chcesz wysublimowanych słów to słuchaj Bisza lub Eldoki filozofa albo weż jakiś tomik poezji.Rap to muzyka z zasady prosta więc o co ta gadka?

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: ice-k » 2012-11-02, 15:16

Prostota umysłowości to była u niego kiedyś. Już skończył z tymi nużącymi tekstami w stylu SLU. Chociaż Acid King z CNO2 trochę pokazuje, że Rysiu nadal wali teksty dla uliczników.
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polskie Biografie