premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: tequila175 » 2010-06-03, 22:58

Jacek Nalewajko - polski wykonawca raper. Wraz z Deną współtworzył zespół Elemer. Współpracował z Korzeniem, Kociołkiem, O.S.T.R., Noonem, Praktikiem, Majkim, Redem, Pezetem, Mesem, Pele, Włodim, grupą muzyczną Grammatik oraz z freestyle’ową formacją Obrońcy Tytułu. Raper był przez pewien czas związany ze znaną polską aktorką - Kasią Bujakiewicz. Aktualnie Eis jest redaktorem naczelnym serwisu plotkarskiego Pudelek.pl i nie zapowiada powrotu do nagrywania muzyki.

Dyskografia:
* Elemer - Nadejdzie świt (2000) /nielegal/
* Elemer - Poszło w biznes (2001)
* Eis - Gdzie jest Eis? (2003)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

źródło: last.fm
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Cali_FCB » 2010-09-23, 23:44

Zajebisty raper, choć nagrał tylko jedną płytę to myślę że nie będzie przesadą, jeśli nazwę go legendą polskiej sceny. Pomijam także to że często jechał poza bitem, bo wszystko rekompensują jego teksty, które są tak prawdziwe że aż ciężko to opisać. "Gdzie jest Eis" to pierdolony klasyk, album po prostu o codziennym życiu, a to wszystko opowiedziane w sposób dosadny, bez ogródek, ale też z zajebistym luzem. Ogromna szkoda, że tak szybko wycofał się z gry.

Prekursor
Prekursor

Postautor: Ziencio » 2010-09-24, 14:04

Rotfl, właśnie jego charakterystyczny offbeat jest jednym z znaków firmowych tego rapera. ;p Bo świadome jechanie poza bitem jest trudniejsze niż trafianie w rytm. A Eis wiadomo klasyk i pełen respektu jestem dla niego za szczerość, którą mało kto ma. Był do końca taki, warto sprawdzić numer z Włodim Mam Siłę. A początki też genialne, z Deną jako Elemer - chyba pierwszy polski bauns. :P
"Teenage riot in a public station
Gonna fight and tear it up in a hypernation for you"

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: emel » 2010-10-03, 13:45

Klasyk, który trzeba znać. Eis rozjebał scene solówką najlepiej jak się dało. "Płynie " na bitach podobnie od Małolata. Box i Kox mnie rozjebywuje chyba najbardziej. Już na Elemerze zajebiście leci, no i ten świetny klip gdzie Eis jako PIMP lata w rozpiętej koszuli. http://www.youtube.com/watch?v=qgd7i1MWg74

0%
0%

Postautor: vale » 2018-09-19, 10:39

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Polskie Biografie