premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: tequila175 » 2010-06-03, 23:29

Chudini - człowiek ogromnego talentu,wielkiej pasji i ch** wie czego jeszcze…Rocznik 1985 czyli prawie Czarnobyl , tak na poważnie to przede wszystkim raper/producent i niedoszły dziennikarz i tam nawet grafik do niedawna… Także normalny chłopaczek w klasycznych jeansach i jakiejś fajnej bluzie z projektów. Teraz we własnej osobie; kiedy za każdym razem łapie za długopis wiem że świat żyje i ze potrzebuje opisu, ukrytego krzyku czy po prostu wytoczenia w jego kierunku wiązki przebeki, rozumiesz? To jest tak, że jaram się drobnymi elementami czegoś tam uczestnicząc w życiu miasta takiego jak Starogard żyjąc po swojemu. Hiphop jest we mnie od ‘98 mam na niego swój prywatny pogląd i niech tak zostanie koleszki, popatrz ile to jest już czasu… Na pewno pamiętacie jakieś eventy w których miałem przyjemność/nie przyjemność uczestniczyć i widzicie sami czy coś się zmieniło. Jeśli chodzi o rap to wyjebał progres maxymalnie i to cieszy…
Dobra zrywam się bo muszę kończyć prace nad budowa kabiny w studio. Yo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

źródło: last.fm
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: vale » 2018-09-19, 10:45

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Polskie Biografie