premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: Muslim_Soldier » 2012-05-25, 14:04

On napierdala te tracki jak pojebany, już w przeciągu dosyć krótkiego czasu trzy nowe kawałki wrzucił. Co do "Żółci", to wyszedł mu bardzo przyzwoity materiał i praktycznie wszystkie tracki podobają mi się w równym stopniu. "Zwrot do Adresata" i "Zero" to moje ulubione.

[spoiler]
[/spoiler]
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Samiec Alfa » 2012-05-25, 18:25

Muzyka dla patoli.
Obrazek

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Muslim_Soldier » 2012-06-16, 17:50

Nowy track, podoba mi się szczególnie druga zwrotka

[spoiler][/spoiler]

Nic nie szkodzi, że zabytki też utoną w wybuchach
No bo co my mamy czcić, powiedz, kulturę łacińską?
Zbrukany krwią krzyż, czy inne skurwysyństwo ?
Zniewolone kolonie i papieża Polaka ?
Co dziesiąty może wierzył, ale kurwa każdy płakał

No bo przecież tak trzeba, właściwy model reakcji
Stworzony do kontroli i bezwzględnej dominacji
I naprawdę mnie pierdoli czy poniosę konsekwencje
Bo z każdym dniem te szmaty dostarczają coraz więcej

Werwy, mogę mówić wiesz bez przerwy
O przyczynach, dzięki którym wszystkim nam puszczają nerwy
Skurwysynach co to patrzą tylko w statystyki
Tutaj my, a tam oni, wyrobiliście nawyki

Pamiętaj jesteś nikim dla tych co handlują losem
Nie ma drogi do domu, no to możesz iść za ciosem
Nie tłumacz się nikomu i uderz po męsku
To oni przegrają, a nie osądza się zwycięzców

Bogaci silni chłopcy o zatrutych łbach
Dla nich zawsze byleś obcy, niech poczują w ustach piach
W najlepszych snach chyba nie miałeś takiej wizji
Że wiją się jak glizdy, te głupie pizdy

Manifest napiszemy krwią strażników więzień
Systemu upodlenia, co prawie wszędzie
Wpierdolił swoje kły i zżera niezależność
Jeśli wejdziesz do gry to zwyciężymy na pewno
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Hekt-X » 2012-10-03, 22:47

Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Muslim_Soldier » 2012-10-07, 19:29

Żeby przebrnąć przez początek wywiadu trzeba być fanem, strasznie zamulający/nieciekawy wywiad z początku. Dopiero w momencie jak zaczął gadać gdzieś o Kurwinie i tej jego "oświeconej" ekonomii (nierentowności) zrobiło się ciekawie.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Grochu » 2013-09-08, 22:55

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Polecam jego ostatnie 2 płyty: Epilog i 2 dni.

40%
40%

Postautor: Juggalo_RYCHU » 2014-09-27, 11:53

Co do pierwszego posta, autor sklasyfikował A.J.K.S jako death rapowy projekt, co moim zdaniem jest śmieszne. Na samym fanpage'u widnieje info o gatunku - NuTone/Industrial Rock/Rap-Core. Nie wiem dlaczego bardzo dużo ludzi określa ich muzykę jako death rap, kiedyś sam 303 pisał, że jego muzyka nawet koło rapu nie stała. Owszem, słyszy się kwestie rapowane ale czy to jest death rap? Jeśli chodzi o przykład death rapu to zawsze wzoruje się na Necro, który jak wiadomo nazywa się ojcem tego gatunku. Tak na prawdę to nie znam innych raperów, którzy nagrywają w tym stylu.
Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! Say what you will of me! I'll always have Juggalo Family!

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Hekt-X » 2014-09-28, 02:09

Zostańmy już przy określeniu tego jako mieszanka nurtów rap, industrial, nu, rapcore i digital hardcore.

A death rap w stylu Necro pizga trochę tych ludzi tam, najbardziej mi się kojarzą takie ekipy jak Dyad Souls czy Psych Ward.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Juggalo_RYCHU » 2014-09-28, 08:30

Hekt-X pisze:Zostańmy już przy określeniu tego jako mieszanka nurtów rap, industrial, nu, rapcore i digital hardcore.

A death rap w stylu Necro pizga trochę tych ludzi tam, najbardziej mi się kojarzą takie ekipy jak Dyad Souls czy Psych Ward.

Jako, że muzyką Necro jaram się niesamowicie to z chęcią sprawdzę ekipy, które wymieniłeś. :D

Co do A.J.K.S to myślę, że warto jeszcze wspomnieć o udziale Odyna w tym projekcie. 303 wraz z Odynem nagrali wspólną płytę, która wyszła w 2009 - "0048666" oraz razem koncertowali, zdjęcie z pierwszego posta to zdjęcie z pierwszego gigu A.J.K.S i znajduje się na nim również Odyn. :D :D

Spoiler:
Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! Say what you will of me! I'll always have Juggalo Family!

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Hekt-X » 2014-09-28, 22:30

Miałem to szczęście, że jeden z 4 krakowskich koncertów A.J.K.S., a dokładnie pierwszy jaki zagrali w moim mieście grali właśnie we dwójkę. W dodatku gig odbył się na terenie opuszczonych magazynów, było jeszcze kilka kapel punkowych i hardcore, ogólnie jeden z najbardziej klimatycznych koncertów na jakich byłem.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Juggalo_RYCHU » 2014-09-29, 16:02

To jest właśnie to, podziemne koncerty mają swój urok. Pozytywna energia, kiedy wszyscy ździerają gardła wraz z wokalistą na scenie. Nie miałem nigdy przyjemności uczestniczyć w takim koncercie a bardzo chciałbym wybrać się na A.J.K.S, STYGMAT lub coś w bardziej hardcore'owych klimatach. :D

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: vale » 2018-09-19, 11:06

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Polskie Biografie