premiery

Biografie wszystkich zagranicznych wykonawców

Postautor: Qwanell » 2010-03-23, 14:18

Obrazek

King Gordy - raper z Detroit, tworzy oczywiście w nurcie horrorcore'owym. Zadebiutował w 2003 roku albumem 'The Entity'. Od dzieciństwa jest bliskim przyjacielem Bizarre'a, członka D12, tworzy z nim grupę Davidians (i ktoś tam jeszcze z nimi), oprócz tego jest członkiem Fat Killahz. Określił się mianem króla horrorcore'u, wg. mnie przesadza, ale jest zajebiście utalentowany, jednak nie wykorzystuje swego potencjału i zamiast wydać jeden mega dopracowany krążek wypuszcza często zwykłe średniaki. Ano i potrafi rozjebać, np. u Techa w 'Horns', plus ma bardzo fajny wokal, idealny do refrenów.

Dyskografia:

2003 - The Entity
2006 - King Of Horrorcore
2007 - Van Dyke & Harper Music
2007 - Cobain's Diary
2008 - The Great American Weed Smoker
2009 - King Of Horrorcore II

W grupach:

2005 - Fat Killahz - Guess Who's Coming to Dinner?

Polecam go! :)
Qwanell

Postautor: Hekt-X » 2010-03-23, 14:23

Jest prze kotem, skurwel jak on nawija to nie ogarniam :D Chociaż często zdaża mu się lekkim off beatem lecieć to i tak jaram sie prze potężnie. Ma zajebiste rockowe wokale. A i nie pierdul Q że wypuszcza średniaki, bo Entity czy Cobain to sa od początku do końca masakratory, pierweszy King nie wiele gorszy. Mniej mi się podobają te bardziej lajtowe krążki, ale i tak fajny klimat mają.
Ostatnio zmieniony 2010-03-23, 21:15 przez Hekt-X, łącznie zmieniany 1 raz
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Qwanell » 2010-03-23, 14:27

Ale ogólnie potrafi pocisnąć tak zajebiście, że szczena opada a potem tylko średnio. No i fakt, 'Entity' i 'Cobain's...' najlepsze wg. mnie również. No i ciekawi mnie czemu on w jakimś bardziej ogarniętym labelu nie jest, typu Strange (a z Techem jest dobrym ziomkiem) itd... :)

Kto nie zna, to chociaż 'Nightmares' niech sprawdzi. :P

EDIT: Przesłuchałem właśnie 'KOH' z 2006 i mnie rozjebało na łopatki. Chyba będzie moim ulubionym od Gordy'ego no i wreszcie znam całą dyskografię. :P
Qwanell

Postautor: Hekt-X » 2010-03-23, 14:54

PsyRec ogłosiło kiedyś, że ich rodzina się bedzie powiekszać. Gordy razem z Bizarre'em jako The Davidians szykują jakiś materał więc jest podejżenie, że trafią do labelu. Bardziej widział bym ich w HH, a żeby do głównego składu wzięli w końcu Axe Murder Boyz. Chociaz innymi podejżanymi sa też: Q Strange, J Reno, Mars (byli na Tunnel Runners'ach), Prozak ewentualnie Project: Deadman, chociaż oni wydają normalnie w Strange Music, więc w to bym wątpił... Ale ponoć na zagranicznych forach to o nim własnie najwięcej piszą, głównie dlatego, że Mike E. Clark, jest członkiem Psychopathic oraz został niedawno, na premierze Big Money Rustlas mianowany na "Don of the Psychopathic Records", wiec możliwe, że bedą chcięli Project: Deadman przenieść do Psy. Dayton Family - podobno VJ mówił kiedyś, że chodźby się miał zesrać to chce ich zwerbować.
Na ostatniej trasie z Twiztid można było zobacyć coś co zwie się Kung Fu Vampire, chociaż oni wydają w Mad Insanity...
Ostatnie podejżenie pada na Mystikala, który niedawno wyszedł z paki. Z cyklu fotek "codzienna dawka oldschoolu", PsyRec wrzuciło fotę ICP i Mystikala zrobioną w 1995 na Hallowicked (btw. nawet nie wiedziałem, że się ziomkowali).

Obrazek

Może to przypadek, że akurat teraz dali to zdjęcie... Nie wiadomo. Jeszcze Tech N9ne kiedyś mówił, że chciałby go w Strange Music, gdzie imo genialnie by pasował. W PsyRec średnio, bo mimo iż ma jedno z najbardziej popierdolonych flow w rapie, to jednak lirycznie nie jest to taki wicked shit, który by tam pasowł.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Qwanell » 2010-03-23, 14:58

Mystikal i Gordy do Strange, Deadman do Psy. (ale jako ekipa, bo Prozak niech zostanie w Strange) i będzie rozpierdol konkretny, tak to widzę. :P Daytoni do HH, a AMB do Psy też i jazda. :P :D
Qwanell

Postautor: Hekt-X » 2010-04-07, 02:11

MIAZGA FREE !!!

Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-04-07, 14:32

O pierdzielony zajebiscie że się wczuwa u mnie tacy zawsze są wysoko musze sprawdzic jego płyty :)
Kiritechn9ne

Postautor: Qwanell » 2010-04-27, 12:16

Obadałeś?

Haha, szybko zmieniam zdanie, teraz to jestem psychofanem Gordy'ego, jak on potrafi nawinąć to rozpierdool :D jaram się jego zwrotą w tracku Igniteda - Gangsta, wszedł tam niesamowicie. :D
Qwanell

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-04-27, 13:45

Jutro sprawdzam bo mi wyszło z pamięci :D ale po takich pojedynczych utworach stwierdzam że ten kolo jest zajebisty ;D
Kiritechn9ne

Postautor: Qwanell » 2010-04-27, 18:54

Nie leć całą jego dyskografią, na początek polecam debiut, pierwszego Króla Horrocore'u i 'Cobain's Diary', najmniej polecam natomiast 'KOH2', jedyny krążek od niego, którym się wcale nie jaram. Dwa pozostałe to eksperymenty, o wiele luźniejsze niż te co wymieniłem, ale są dość fajnymi materiałami, zwłaszcza 'Van Dyke & Harper Music'.

A z tracków to uwielbiam wszystko co robi z użyciem rockowych motywów, wiadomo, jaram się takimi rzeczami, więc np. takie 'They've Come For Me' mnie rozkłada na łopatki, czy 'Howl At The Moon'.
Qwanell

Postautor: Hekt-X » 2010-04-27, 19:24

Howl At The Moon to przede wszystkim świetny storytelling (chyba wezmę się za spolszczenie i wrzuce do tematu z tłumaczeniami :P). Wylądował u mnie na playerze wraz z Nightmares, They've Come For Me i When Darkness Falls.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-05-04, 15:44

Sprawdziłem debiut... Choleeeera ten gościu jest niesamowity niedługo biore się za inne płytki... Z The Entity najbardziej lubie When Darkness Falls Nightmares No Lights We Violent The Mask i Stress :) Gorąco polecam :)
Kiritechn9ne

Postautor: Kali » 2010-05-06, 16:57

Debiut fakt dobry. Ogólnie Gordy wczuwa się w każdy track, jak na tym free wyżej. Przez te wrzaski i pojebane flow czasami nie trzyma się bitu, ale zabardzo mi to nie przeszkadza. Królem horrorcoru to on napewno nie jest, ale przyznaje, ze kolo ma talent.
Kali

Postautor: Big Sun » 2010-05-09, 09:11

Mega gracz, nie tylko jeśli chodzi o tuszę. Genialna nawijka, świetne wczuwanie się w tracki. Do tego bity, które rozpierdalają banię. Z dnia na dzień uważam, że jednak stwierdzenie Król Horrorcore'u nie jest tak aż nadto przesadzone, bo ma niemały talent.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Hekt-X » 2010-06-20, 15:05

Nadchodzi nowy album Xerxes The God King

Obrazek

Premiera 1 sierpnia.