premiery

Biografie wszystkich zagranicznych wykonawców

Postautor: Joint3r » 2010-12-12, 21:16

Obrazek

Pochodzący zza ocea... znaczy się z Wysp Brytyjskich raper, a konkretnie - Anglik, którego full name brzmi - James Devlin - urodzony w Dagenham który dosłownie przebojem wpierdo**ł się na szczyty Angielskiego rapu, ba, z tego co wiem, nawet do radia! Początki podobno miał bardzo trudne, jako szesnastolatek dołączył do składu, który nazywał się ... Outakers! Jednak pomijając działalność undergroundową, pierwszy ( i jedyny do tej pory ) album, pod tytułem "Bud, Sweat and Beers" wydał w Listopadzie tego roku (poniżej zamieszczę link do singla pochodzącego z tego albumu) Te jego single zajmowały dosyć wysokie pozycje w notowaniach jakiś magazynków, był sobie Devlin i fajnie, a teraz ogólnie o tym, co ten Devlin ma za sobą.

Na początku była światłość!

* rok 2009 - album pod tytułem "London City"
* rok 2010 - album pod tytułem "Bud, Sweat and Beers"

Oprócz tego w 2010 roku wysątpił gościnnie w ...

* "Game Over" z Tinchym Stryderem...
* "Up in Flames" zgadnijcie z kim? ano z Tinchym Stryderem!

A teraz obiecane linkacze !

DEVLIN - RUNAWAY

DEVLIN - BRAINWASHED
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XRob2t2PPek&feature=channel
[/youtube]

Wybaczcie że tak mało, ale zbyt wiele nie można o nim napisać ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: IAmLegend » 2011-03-11, 00:39

Koles jest zajebisty, numer z Labrinthem niszczy, jego album to naprawde ciekawe dzielo, polecam sprawdzic. Czasami flow moze wkurwiac, ale ogolnie to na plus!

Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-20, 02:15

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Zagraniczne Biografie