premiery

Biografie wszystkich zagranicznych wykonawców

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-29, 20:40

Obrazek

Prościej chyba byłoby wypisać rzeczy, których Hopsin nigdy w życiu nie robił. Hopsin jest raperem, producentem, reżyserem, aktorem i redaktorem. Jak wiele szczonów na podwóeku Hopsin zawsze chciałbyć "cool". Próbował zwrócić na siebię uwagę ludzi poprzez żarty ale nigdy mu to nie wychodziło. Pisał piosenki dla dziewczyn aby je do siebie przekonać - to też nie działało.

Skazany na naukę w klasie ze specjalnym programem edukacji nie widział dla siebię kolorowej przyszłości. Jego nauczyciele nie zrobili dla niego nic poza umacnianiem go w przekonaniu, że będzie życiowym nieudacznikiem. Bez pieniędzy, jedynie z kilkoma prawdziwymi przyjaciółmi Hopsin rzucił szkołę w 2004 roku.

Pomimo braku wsparcia ze strony nikogo poza nim samym, Hopsin wiedział, że pewnego dnia jego talent do rymowania pozwoli mu pewnego dnia napluć w twarz wszystkim osobom, które go krytykowały. W międzyczasie musiał jednak znaleźć sposób na zarabienia pieniędzy. Uważał, że jego głupkowatość pomoże mu w karierze aktorskiej więc starał się o kilka ról. Jedyną rolę jaką był w stanie uzyskać, to granie drugoplanowej postaci w tle w show Disney’s That’s So Raven.

Wciąż zdeterminowany do tego by zostać przodującym raperem Południowej Kalifornii, zakupił za 8 dolarów mikrofon z Wal-Mart, zainstalował Fruity Loops na swoim komputerze i zamknął się w piwnicy. Spędził wiele godzin nie tylko na doskonaleniu swojego rzemiosła, studiował też kariery innych artystów aby zrozumieć co pomogło im w osiągnięciu sukcesu.
Z biegiem czasu stwierdził, że jego teksty i produkcje przewyższają to co słyszy na co dzień w radiu. Łaczył swoje umiejętności z nowym wizerunkiem (często wkładał białe soczewki) i wyszedł z piwnicy jako kompletny artysta. W 2007 roku Hopsin podpisał duży kontrakt z wytwórnią Ruthless Records.

Hopsin czerpie swoją inspirację z róznych rodzajów muzyki, od 50 Centa, Alicie Keyes aż po All American Rejects. Swoją kreatywność i nieprzetworzoną energia zawdzięcza właśnie tym ludziom, którzy przez całe życie mówili mu, że będzie życiowym nieudacznikiem. Jego teksty mogą być mroczne i bardzo agresywne (i w większości takie są) ale odzwierciedlają one wszystko to przez co musiał przejść aby odnieść sukces.

Hopsin założył firmę Funk Volume aby podzielić się swoimi doświadczeniami, rozprzestrzeniać swoje wiadomości i wyeksponować swój talent. Teraz wie, że nie ma niczego ani nikogo co mogłoby go powstrzymać. Prawdziwy ból, pasja, miłość do muzyki doprowadziły go do sukcesu.

Albumy Studyjne:
Gazing At The Moonlight (2009)
Raw (2010)

Mixtapes:
SwizZz & Hopsin - Funk Volume Mixtape Haywire (2009)

ps. Nigdy bym się typem nie zajarał gdyby Hekt-X nie wrzucił jego teledysku gdzieś tutaj na forum :super: Nie jestem jakimś wielkim fanem takich mrocznych produkcji ale ten typ na prawdę nieźle mnie zajarał, ma super skillsy i wielki potencjał liryczny. Jest bardzo szcery w swoich tekstach, nie raz opowiada o tym jaką drogę musiał przebyć, i ile upokorzeń zniósł aby dojść do tego do czego obecnie doszedł (np. na "Where Will I Go", jest to jeden z moich ulubionych tracków od niego). Innymi moimi ulubionymi utworami są: "Leave Me Alone", "Heather Nicole", "Im Raw", "Chris Dolmeth".
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Outsider » 2010-12-29, 20:49

Przesłuchałem kawałek Leave me alone i brzmi całkiem ciekawie. Dobry koleś. Sporo agresji w tekście, szczególnie do niby tej 'jedynej'. Polecam.

40%
40%

Postautor: Ejdam » 2010-12-29, 21:00

Gościu jest dobry. robi orginalną muzykę. Samą swoją postacią przykuwa uwagę i umie to wykorzystać. Swoją drogą nie wiedziałem, że wydał album w tym roku
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: Kamilo » 2010-12-29, 21:49

Słuchałem debiutu i to tyle. Pans in the kitchen to jeden z lepszych kawałków w 2k9.
Out in the streets where I grew up, first thing they teach us - not to give a fuck
That type of thinking can get you nowhere, someone has to care!

50%
50%

Postautor: Hekt-X » 2010-12-30, 04:26

No w sumie takie bekowe popierdolone tracki jak Pans In The Kitchen, czy Sag My Pants też są na kozaku. Jaram się się zarówno tymi jaki tymi bardziej poważnymi, mrocznymi (łączeniem takich stylistyk trochę przypomina Em'a). Ogólnie jest bardzo charakterystyczny, ma lirykę, ma flow i co najlepsze ma też zajebisty głos, potrafi odjebać świetne refreny. Świetnie wpasowałby się do drużyny Strange Music, szkoda, że to nie dojdzie - przynajmniej w najbliższej przyszłości - do skutku.
Ostatnio zmieniony 2011-01-10, 18:04 przez Hekt-X, łącznie zmieniany 1 raz
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Big Sun » 2010-12-30, 13:13

Jest kilka podobieństw do Eminema według mnie. Nawija bardzo podobnie, czasem nawet i lepiej. Ogólnie do typa podchodziłem przez długi czas z dystansem, nie jarałem się, ale też znałem tylko pojedyncze kawałki. Dzisiaj sprawdziłem obie solówki i powiem, że to kawał świetnego rapu. Na pewno obecnie jeden z 20 ulubionych raperów ;)
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Arakistoo » 2011-01-10, 15:05

Pans In The Kitchen i Sag My Pans jego najlepsze kawałki. Na ten pierwszy trafiłem przypadkiem siedząc na YT, słuchałem go pózniej wiele razy koleś ma zajebisty głos, noi sam jego wizerunek jest wyjatkowy te szkła kontaktowe wymiatają.

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Dra » 2011-01-15, 00:43

Yyyyh, okropne sa te soczewki ; d
Jezeli chodzi o plyty - to debiut jak najbardziej, bardzo dobra plyta, jednak jak sprawdzila Raw, to sie zawiodlam, w ogole to plyciwo nie przypadlo mi do gustu, duzo inne od pierwszego krazka, a przeciez nie brak mu umiejetnosci ; <
If U Hear Any Noize,
It's Just Me, And Mah Boyz.

20%
20%

Postautor: Kali » 2011-01-15, 21:01

Całkiem dobrze się zapowiada. Nie szczędzi w słowach, całkiem nieźle płynie po bitach, i ma zajebiste soczewki heheh. Znam na razie tylko "Raw", ale debiut i ten mixtejp postaram sprawdzić.
Kali

Postautor: Hekt-X » 2011-02-24, 20:06

Nowy teledysk Sin'a do "How You Like Me Now".

Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Muslim_Soldier » 2011-02-24, 20:08

Teledysk fajny, Hopsin nie ma wielkich funduszy na te teledyski ale ten w przeciwieństwie do "LEave Me Alone" wyszedł mu bardzo dobrze.
Tak w ogóle to w newsach go już dawałem.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: N9ne » 2011-08-06, 21:31

Świetny raper potrafi zaśpiewać refren, ale najlepiej mi podobają się zwrotki w których wyraża emocje, gniew i nienawiść. Nie za bardzo się znam na angielskim ale z tego co kumam to teksty mają sens i nie są z dupy wzięte, flow świetnie na bitach świetnie płynie. Propsuje też jego oryginalność od wyglądu z tymi soczewkami do samego szczerego mówienia o ludziach nie zwracając na ich fejm. Ogólnie pasowałby do Strange Music ale po co? Skoro założył swoją wytwórnię Funk Volume i jest nie zależnym artystą, ogólnie te problemy z wybiciem się ma podobne do Techa. Z albumów to mi podszedł bardziej Raw, może dlatego że debiut przesłuchałem tylko kilka razy no i wierze w niego że jeszcze trochę i rozjebie każdego rapera.

A tak jeszcze chciałbym się spytać czy te bity które ma na płytach to są jego?
Ciach! Obrazek za duży!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Muslim_Soldier » 2011-08-06, 22:20

Tak, Marcus Hopson sam trzaska bity.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Hornet » 2011-08-07, 00:12

Choć miejscami przypomina Eminema (tego starego Eminema, i dobrze) to jaram się typem w opór.. zajebiste soczewki. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Mart » 2011-08-07, 00:55

Nie lubię porównywać rapera do innych, ale on aż się prosi. Koleś przypomina miejscami Slim Shady'ego (nie tego chujowego Eminema z dzisiejszych dni), miejscami Copywrite'a a miejscami Young May Lay'a.. Musi wyrobić swój styl, ale już teraz jest przekozakiem.
50 emcees, how many fans can Tony touch?
Special hoes call us testicles, they know we nuts
I'm the opposite of horny sluts - I don't give a fuck
When it come to shootin' I'm Kobe clutch

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Następna

Wróć do Zagraniczne Biografie