premiery

Biografie wszystkich zagranicznych wykonawców

Postautor: Cali_FCB » 2011-01-07, 21:48

Obrazek

Daddy V to raper z Compton, mający na swoim koncie 3 płyty. Pierwsza z nich to "It's Just A Ghetto Thang", została ona nagrana wraz z producentem o ksywie DMG. Drugi krążek nosi tytuł "The Compton O.G.", a oprócz Daddy V można tam usłyszeć m.in. Snoop Dogga, WC, RBX'a czy MC Eihta. Niedawno światło dzienne ujrzał 3 album reprezentanta Californii, mianowicie "The Original Hustla".

Dyskografia:

1995: It's Just A Ghetto Thang
2003: The Compton O.G.
2009: OG Daddy V Presentz - Compton & Long Beach (kompilacja)
2011: The Original Hustla
-----------------------------------------------

Jest to dość średni raper, jednak mimo to gorąco polecam wszystkie jego krążki (nie sprawdzałem tylko tego z 1995 roku), bo ciepły klimat LA jaki tam panuje sprawia, że słucha się tego naprawdę super. Jest to jeden z nielicznych raperów, którzy wciąż wypuszczają płyty w g-funk'owym klimacie. Najnowszy krążek "The Original Hustla" to solidna porcja czystego west coastu, oprócz gospodarza możemy tam usłyszeć takie sławy jak Snoop Dogg, Kurupt, Bad Azz czy Kokane. Największą zaletą albumu są jednak świetne, nasiąknięte g-funkiem bity.

Na zachętę:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aG1I2n8R0Uo&feature=player_embedded[/youtube]

Prekursor
Prekursor

Postautor: Dipset » 2011-01-08, 18:48

Mi ostatnia płytka przypadła bardzo do gustu, fajny klimat :)
gorąco polecam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Jurgens » 2011-01-10, 23:15

Wydał jeszcze LA French Connect w 2009 kompilacje z raperami z Francji. Niema w swojej dyskografii albumu który by mi nie siadł. I najważniejsze wszystkie albumy utrzymane w starym dobrym G-Funkowym stylu.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: vale » 2018-09-20, 02:25

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Zagraniczne Biografie