premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: Qwanell » 2009-06-24, 10:17

Od razu na początku mówię... To nie temat "czego aktualnie słuchasz". Nie chce tu postów w których będzie tylko artysta i tytuł kawałka. Jeśli takie będą się pojawiać, to proszę administrację o usunięcie tematu.

Chyba proste, każdy wie o co chodzi. Czym się teraz jaracie?

Ja zdecydowanie Houston. Zajebisty rap tam robią, może mało ambitny, ale idzie posłuchać, tacy artyści jak Bun B, czy Slim Thug są świetni, zwłaszcza ten drugi wydał w tym roku zajebisty album "Boss Of All Bosses", którym mocno się jaram.

Poza tym Biggie, on był genialny, jaram się każdym jego albumem, nawet wackowate "Duets" mi się podoba. Najbardziej chyba jednak "Life After Death", zdecydowanie ostatnio najczęściej w moich głośnikach. ;)

Pozostaje jeszcze Tech N9ne, kolejny genialny raper, którego jeszcze nie sprawdziłem do końca, bo ciągle jaram się "Everready" i "Misery Loves Kompany" i tych dwóch płyt słucham. Polecam bardzo, świetnie rapuje, jeden z najlepszych. ;)

A tak to wiadomo, trochę Westu, Eastu, Rakim, Quik i Kurupt... Wiadomo ;)

PS: Jak coś, to możecie do ogólnego przenieść. ;)
Qwanell

Postautor: Lostmen » 2009-06-24, 11:17

ja teraz jaram się albumem Enter The Wu Tang Clan :) ta płyta jest zajebista zaczynając od genialnych bitów RZA po kapitalne zwrotki Inspecta Decka , a takie tracki jak Can It Be All So Simple , Da Mystery Of Chessboxin czy genialne Protect Ya Neck mógłbym słuchac bezprzerwy codziennie .Jakiś miesiac temu sciągnołem ta płyte i odsluchałem raz poniewaz byłem bardzo zawiedziony , ostatnio sprawdziłem ponownie tą płyte i zaraz po Illmaticu jest to najlepsza płyta jaka kiedykolwiek słyszałem :P Ta płyta nie ma słabych stron , a klimat jaki stworzyli bracia z Wu Tang Clanu jest niepowtarzalny i do do podrobienia :oczami:

20%
20%

Postautor: Matewi » 2009-06-24, 13:16

ja sie jaram całym Killarmy i Royal Fam- bardzo dobra 5osobowa grupka z Wu-Fam, mocne produkcje, klimat Wu, Timbo King najlepsze zwrotki zapodaje :]
po za tym jaram sie albumem, Marco Polo & Torae- Double Barrel :] mocny materiał :)

50%
50%

Postautor: Dragunov » 2009-06-24, 13:24

Dyskografia Smif-n-Wessun, tzn. wszystkie oficjale, bez mixtape'ów, kompilacji, czy niewydanych albumów.
Szczególną zajawkę załapałem na ich pierwszy, klasyczny już album - "Dah Shinin'". Ciekawe jest to, że Tek i Steele często ocierają się o klimaty ragga, co dodatkowo urozmaica ich muzykę.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: milten17 » 2009-06-24, 17:41

Obecnie jaram się niesamowicie Jeru The Damaja, gdyż słuchałem go juz dawno, ale chyba jeszcze nie rozumiałem przekazu itd... Teraz koleś znowu na moich uszach i jego produkcje (nawet bez Preemo) są fantastyczne. Szczególnie kawałki Ain't The Devil Happy, Crack, How Ill i Whatever
It ain't a dumb joke, listen to this young folk
Cause where I'm from you can choke from the gun smoke

10%
10%

Postautor: Dipset » 2009-06-24, 17:57

Sean Price i jego wszystkie płytki jakie mogłem tylko dorwać :]
a dorywczo Slim Thug, czy Lil' Flip i jego krążki
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Dox » 2009-06-24, 18:00

Aktualnie, to klimaty Detroit - Elzhi, Black Milk, Guilty Simpson, Slum Village.
Obrazek

70%
70%

Postautor: Fif » 2009-06-25, 11:47

Ostatnio mocno mi wchodzi Sean Price, Big Shug, Big Punisher oraz Slim Thug. Ich będę sobie katował teraz przez parę dni. :]
Im livin everyday like a hustle, another drug to juggle, Another day, another struggle.

40%
40%

Postautor: Karku » 2009-06-25, 13:02

Soundtracki z Guitar Hero III, Guitar Hero World Tour, Rock Band i Rock Band 2.
Przeszedłem wszystkie gry, teraz ponownie katuję ścieżki dźwiękowe w robocie, już trzeci dzień.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: FuckTheRadio » 2009-06-25, 18:36

Hmm.. Big L i Big Pun to artyści, którymi JARAM SIĘ cały czas i po jednym z ich albumów do prawie każdej playlisty. Prócz tego ostatnio znów JARA mnie Meth i Red, słucham ich solowe dyskografie, jak i Blackouty(plus El nino Def Squadu przewałkowałem), obczajam czasami freestyle lub wywiady, to są tacy pozytywni ludzie :D . Hmm prócz tego ostatnio niezwykle chilloutową grupą People Under The Stairs. Big Shug na bitach Premiera jest kolejną rzeczą, którą SIĘ JARAM. Black Poet - Blaq Out sprawdziłem, hmm,, co w tym roku wszystkich naszło na te blakauty? Black Milkiem również. Krążki Q-Tip'a z 08 są też niezłe. Tak ogólnie mówiąc , to jest co słuchac. Wordsworth'a album z 2004 słucham, uwielbiam go też :D . Oprócz tego trochę The Perceptionists, Zion I, parę porządnych dysków Taliba Kweli, Statik Selektah, C-Rayz Walz, CunninLynguists i świeża solówka B-Reala, polecam, niezły krążek, jak dla mnie. Dziś rano mi się zassała cała dyskografia Boot Camp Clik i tym wszystkim z tym powiązanym, czyli np. Black Moon, 9th Wonder & Buckshot, Sean Price..blabla i muszę powiedziec, że nie jestem ani trochę zawiedziony tymi artystami, więc kolejny raz SIĘ JARAM.

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: houłmi » 2009-06-25, 18:39

Derrty derrty south caly czas :cool:
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Fif » 2009-06-25, 18:39

FuckTheRadio pisze:Hmm.. Big L i Big Pun to artyści, którymi JARAM SIĘ cały czas i po jednym z ich albumów do prawie każdej playlisty. Prócz tego ostatnio znów JARA mnie Meth i Red, słucham ich solowe dyskografie, jak i Blackouty(plus El nino Def Squadu przewałkowałem), obczajam czasami freestyle lub wywiady, to są tacy pozytywni ludzie :D . Hmm prócz tego ostatnio niezwykle chilloutową grupą People Under The Stairs. Big Shug na bitach Premiera jest kolejną rzeczą, którą SIĘ JARAM. Black Poet - Blaq Out sprawdziłem, hmm,, co w tym roku wszystkich naszło na te blakauty? Black Milkiem również. Krążki Q-Tip'a z 08 są też niezłe. Tak ogólnie mówiąc , to jest co słuchac. Wordsworth'a album z 2004 słucham, uwielbiam go też :D . Oprócz tego trochę The Perceptionists, Zion I, parę porządnych dysków Taliba Kweli, Statik Selektah, C-Rayz Walz, CunninLynguists i świeża solówka B-Reala, polecam, niezły krążek, jak dla mnie. Dziś rano mi się zassała cała dyskografia Boot Camp Clik i tym wszystkim z tym powiązanym, czyli np. Black Moon, 9th Wonder & Buckshot, Sean Price..blabla i muszę powiedziec, że nie jestem ani trochę zawiedziony tymi artystami, więc kolejny raz SIĘ JARAM.

Kolejny dowód mówiący, że w obecnych czasach wychodzi dużo dobrych płyt!
Ja jednak wałkuję dysko Tech N9ne :D Mistrz świata kolo. :))
Im livin everyday like a hustle, another drug to juggle, Another day, another struggle.

40%
40%

Postautor: GML » 2009-06-25, 18:40

Immortal Technique - The Point of No Return
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Qwanell » 2009-06-25, 18:44

GML pisze:Immortal Technique - The Point of No Return

Nosz kurwa prosiłem. ;>
Qwanell

Postautor: Cali_FCB » 2009-06-25, 19:10

Lostmen pisze:ja teraz jaram się albumem Enter The Wu Tang Clan :) ta płyta jest zajebista zaczynając od genialnych bitów RZA po kapitalne zwrotki Inspecta Decka , a takie tracki jak Can It Be All So Simple , Da Mystery Of Chessboxin czy genialne Protect Ya Neck mógłbym słuchac bezprzerwy codziennie .Jakiś miesiac temu sciągnołem ta płyte i odsluchałem raz poniewaz byłem bardzo zawiedziony , ostatnio sprawdziłem ponownie tą płyte i zaraz po Illmaticu jest to najlepsza płyta jaka kiedykolwiek słyszałem :P Ta płyta nie ma słabych stron , a klimat jaki stworzyli bracia z Wu Tang Clanu jest niepowtarzalny i do do podrobienia :oczami:

Podbijam, również uwielbiam ten album, po "Illmaticu" mój ulubiony 4ever.

A ja właśnie odświeżam sobie dysk. Wu-Tang Clan'u. Jaram się każdą ich płytą, debiut wiadomo, KLASYK, potem było trochę gorzej ale i tak zajebiście. Najbardziej wkręciły mi się ostatnio takie kawałki jak "The Heart Gently Weeps" i poświęcony śp. ODB "Life Changes" z 8 Diagrams, a także "I Can't Go To Sleep" (Ghost !!!) z "The Wu". :)

PS. I proponuje jednak do Rap center przenieść.

Prekursor
Prekursor

Następna

Wróć do Luz