premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: tequila175 » 2010-07-10, 23:24

btw. wytłumacz wszystkim co to znaczy 'pedalskie piosenki'? :)
bo ja nie wiem, i myślę, że większość tez nie wie o co ci chodzi
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Natasza_OlejNick » 2010-07-10, 23:26

bokserki są git, co do ludzi goniących za modą są dla mnie tak pustymi istotami że aż się smutno robi, człowiek nie zna swojej wartości nie może popisać się inteligencją więc próbuje błysnąć ubraniem ehh... sztuczny blichtr
rap crap

50%
50%

Postautor: Gangsta_Peter » 2010-07-10, 23:29

sam nie wiem
no takie 30 second to Mars,Hollywood Undead,
nie wiem jak to wyrazic :D
Jestem tu, nuda wszechobecna i wszechwiedząca
Robie rap,zabijam nude,uwalniam promienie słońca

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: tequila175 » 2010-07-10, 23:30

jak będziesz widział jak to wyrazić, to napisz mi nawet na PW :)
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Natasza_OlejNick » 2010-07-10, 23:31

Radon ale nie zaprzeczysz że cormaxy są to buty do deski ewentualnie przypominają je dizajnem, co do określenia blokers to fakt jest gorsze od hip hopowiec.
rap crap

50%
50%

Postautor: Radon » 2010-07-11, 00:00

Natasza_OlejNick pisze:ale nie zaprzeczysz że cormaxy są to buty do deski ewentualnie przypominają je dizajnem

No nie zaprzeczę, ale po raz kolejny: noszę je bo są wygodne :P
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: Hekt-X » 2010-07-11, 02:29

tequila175 pisze:a ja lubię sobie popatrzeć na te dzieciaczki, na krakowskich przedmieściach, tak kolorowo od nich się robi

A na których przedmieściach... ? Bo na Bieżanowie akurat nie zauważyłem żeby coś takiego się pojawiało...

V0lvo pisze:Hollywood Undead

To akurat ma dużo z rapem wspólnego, bo jak się nie mylę to oni... ŁOOOOA ONI PRZECIEŻ RAPUJĄ. Poza tym zajebisty jest to band, nie wiem co tam niby "pedalskiego" jest.

Co do samego tematu...
Nie jaram się w zupełności firmowymi ciuchami... Generalnie trzymam się w takiej stylistyce nu metalowej z domieszką southern/country...

A ściślej. Spodnie długie - tylko i wyłącznie bojówki, najlepiej czarne. Krótkie, typu 3/4, też w sumie takiego bojówkowego typu, ale kolorystycznie to już różnie, moje ulubione to moro.
Na góre t-shirty rózne, zazwyczaj ciemne kolory - czarny, bardzo ciemny granat, chociaż i mam ze 4 białe i też lubię więc :P Też lubię jak jest jakiś nadruk ciekawy, muszę zacząć kupować jakies koszulki z grafikami zespołów, wiadomo... nie ma mowy o opcji ze swetrami, czy jakimiś golfami. Na to najczęściej bluza - kangur z kapturem, rozpinany, dawno nie miałem nierozpinanej bluzy w sumie. Koszule rozpinane lubię na t-shit zarzucić, ostatnio właśnie najczęściej w kratę co by taki coutry motyw mieć. Oczywiście wszystko w dużych rozmiarach, co by luźno było.
Na nogi skate'y, jak jest chłodniej, albo deszczowo to wiadomo trapery.
Jeśli chodzi o czapki to generalnie nie pasują do mnie, jestem na kupnie kapelusza cowboyskiego...
Fryzura - długie włosy, aktualnie ok 60 cm, spięte z tyłu, czekają na dreadowanie.
Dodatków specjalnie nie noszę... czasem bandana, czarna na nadgarstku... Muszę wrszcie zakupić łańcuch do spodni heh :P

Chyba tyle w sumie.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Natasza_OlejNick » 2010-07-11, 05:36

a ja mam 40 kg łańcuch na szyi i popierdlam po mieście jak amstaf zerwany ze smyczy
rap crap

50%
50%

Postautor: BZL » 2010-07-11, 12:08

Hekt-X pisze:Fryzura - długie włosy, aktualnie ok 60 cm, spięte z tyłu, czekają na dreadowanie.

Piontka, w przyszłym tygodniu też dreaduję. Tyle, że nieco krótsze. :P

W zasadzie mógłbym zacytować większość Twojego postu jako swoją odpowiedź w tym temacie. Choć krótkimi spodenkami nie pogardzę i lubię założyć.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Liper » 2010-07-11, 14:03

w czym śpimy?... nieśmiertelne bokserki w krate

Dokładnie.

Ja sam lubię na luźno :D od 4 klasy jakoś tak mnie wzięło i zostało.
Ogólnie ciuchy to tam kupuje w croppie albo anderze, ogólnie to kolorowo, lubię takie żarówki.
T-shirty po tyłek muszą być, rozm. xxl a jak, spodnie to praktycznie tylko stoprocenta lub mass'a,bawełniane xD kilka tam jeansowych tak sie przyzwyczaiłem i tyle.
Bluzy też w przypałowę wzorki, często białe. Ostatnio też odkryłem że dresiki hoodboyz'a są w pytę.
Butki to etines, dc albo jordanki, wygoda i to coś.
Fryzura, zwykłe iro i paski powycinane po bokach. Ale często mam czapejke.
Łańcuchy mnie nie jarają, ale bym se grillza kupił.

No ogólnie lubię markowę i tyle, lepsza jakość temu towarzyszy, a jak rodzice kupują to co nie przyjąć? :P

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Dzasta » 2010-07-11, 14:11

O kurczę, a ja czasem noszę szpilki 11 centymetrowe, a robię rap i tańczę b boying, zależy komu jak jest wygodnie, każdy nosi się w tym co lubi, a hip hop powinien być w sercu nie na sobie.
Dzasta

Postautor: Natasza_OlejNick » 2010-07-11, 14:37

dziewczyna powinna wyglądać sexownie, dla mnie jest okrutne to jak dziewczyna śmiga w szerokich spodniach koszulka hwdp i rozklapane buty dc...
rap crap

50%
50%

Postautor: Radon » 2010-07-11, 14:46

Dzasta pisze:dziewczyna powinna wyglądać sexownie, dla mnie jest okrutne to jak dziewczyna śmiga w szerokich spodniach koszulka hwdp i rozklapane buty dc...

No podbijam, podbijam. Jak widzę dziewczynę tak ubraną to mnie też coś ściska w żołądku :P
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: Ziencio » 2010-07-11, 16:21

@V0lvo: pieprzysz, muzyka skate'owa to np. Bad Religion, NOFX, Dog Eat Dog, wczesne The Offspring czy Millencolin, nie wiem skąd wziąłeś takie bzdury, że takie 30 Seconds To Mars słuchają skejci(i nie próbuj wkręcać, że to emo).

Jeżeli chodzi o mnie:
- buty - Air Force 1 edycja z XXV-lecia czarno białe, w zimę lub w deszczowe dni jesieni albo wiosny to glany często
- t-shirt zwykły, "Eternia" bądź z grafiką zespołów np. Rage Against The Machine, KoRn, Deftones
- bluza granatowa rozpinana albo sweter rozpinany, golf, b. przydatne w chłodniejsze dni ;)
- spodnie 3/4 moro lub czarne, dżinsy długie, najbardziej lubię dzwony
- fryzura - od roku utrzymuję się na 3-6 cm, za kilka lat może znowu zacznę zapuszczać(przy ścięciu miałem z 16-17 cm ok. :P )
- dodatki - nieśmiertelnik, ostatnio znowu zacząłem czasem nosić, bo wcześniej zostawiałem w domu, denerwowało mnie to, że w podstawówce i gimnazjum mi zrywali :P
"Teenage riot in a public station
Gonna fight and tear it up in a hypernation for you"

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Liper » 2010-07-11, 19:39

O kurczę, a ja czasem noszę szpilki 11 centymetrowe, a robię rap i tańczę b boying, zależy komu jak jest wygodnie, każdy nosi się w tym co lubi, a hip hop powinien być w sercu nie na sobie.

Ale ja się z tym stwierdzeniem zgadzam, po prostu lubię sie tak ubierać, nie zawsze tak chodzę, lubię czasem założyć jakiś sweterek do tego jeansy i nawet spoko to wgląda, jeszcze jak się ćwiczy na salce :P

No podbijam, podbijam. Jak widzę dziewczynę tak ubraną to mnie też coś ściska w żołądku

A to zależy, nawet jak widzę że dziewczyna jest tak ubrana,a jest fajna i nie jest jakąś patolą tylko ma taki styl, to mogę podbijać. U pewnych dziewczyn nawet całkiem sexi to wygląda :P

Awatar użytkownika
50%
50%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luz