premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: Joint3r » 2010-06-15, 20:15

Ok, więc ja zacznę i zapraszam do rozpisywania się ^^

Wojny i bitwy, typu FIFA vs. PES nie mogę po prostu wytrzymać nowych doniesień o tym co nowego pokaże EA Sports a co Konami w swoich produkcjach, do tego z komentarzem "o fotel króla gier piłkarskich" gram w to co przypadło mi lepiej do gustu, dziś jest to fifa za rok może PES...

Mówimy o tym, o czym nie mamy pojęcia, za przykład posłużę się Polskim rapem i cytatem:

Bezczel jest zajebistym lirycznie rapeem? wedlug mnie znacznie lepszy jest chociażby pomidor albo kali ktory zmasakrowal w nienawisc obroc w sile

Coś takiego doprowadza mnie do szału, niby nie powinno się na to zwracać uwagi, ale skutecznie odstrasza to od strony na której to obczaiłem, a najlepsze jest to, że takie wypowiedzi mają po "+10" gdzie punkty "rispektu" podskakują u każdego usera o + (tu wpisz dowolną liczbę) za to, że napisałeś w "ulubionych" czyjegoś fav rapera.

Obgryzanie paznokci, ew. ssanie kciuka (wiem, że to trochę dziwne ale jednak)
Idę przez szkołę wychodzi z kibla jakiś typek i zaczyna opierdalać paznokcie, no kur*a sory, nie jesteś świadomy tego, że właśnie tą ręką trzymałeś się za pałkę? równie dobrze możesz wyciąć sobie żebra i samemu robić sobie lache, wyjdzie na to samo.

Pchanie się do showbiznesu ... kontrowersyjnymi wypowiedziami, pedalskim wyglądem, pedalskim głosem, lub pedalskim podejściem do życia, jak np. Rubik, albo połowa sztucznych pop-gwiazd, którym jedynym życiowym osiągnięciem jest to, że przeciętny mężczyzna chce je zerżnąć za plastikowe cycki i tapetę na mordzie, co automatycznie podnosi ich popularność i oglądalność danej stacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Radon » 2010-06-15, 20:59

Małoletnie gwiazdy - Justin Bieber, Miley Cyrus, Jonas Brothers... Mam wymieniać dalej? Tacy ludzie mnie po prostu denerwują. Moim zdaniem na popularność trzeba konkretnie zasłużyć, a ci po prostu pojawiają się w vivie, i już... Są sławni.

Znawcy w Polityce - Nie mówię, że sam jestem jakimśtam znawcą, ale ludzie wypowiadający się o polityce, mimo że nie mają NAJMNIEJSZEGO pojęcia, mylą fakty, i gadają bzdury tylko dlatego, że nagonka TVNu kazała im oczerniać tego, a wychwalać tamtego... Po prostu szkoda gadać.

Obrabiacze dupy - Czyli też znani jako "Plotkarze", "Strzelający z ucha". Ludzie którym nie możesz NIC powiedzieć w tajemnicy, bo potem dowiadują się o tym wszyscy wspólni znajomi, a i jeszcze ludzie których w ogóle nie znasz.

Pokolenie JP - Dziesięcioletnie dzieci, które na widok policji spierdalałyby jakby miały nitro w dupie na codzień wrzeszczące "JP na 100%". No i oczywiście te palanty które to rozpropagowały.

To póki co wszystko, może sobie coś jeszcze przypomnę.
"Teraz jest cool, luźno, super, bomba, zniszczono powagę..."

50%
50%

Postautor: Dox » 2010-06-15, 21:06

Strasznie mnie denerwuje takie zamknięcie swoich upodobań muzycznych w jednym gatunku tudzież krytykowanie innych gatunków, nie mając o nim zielonego pojęcia.

Kurwicy też dostaję, gdy widzę nastolatków popierdalających przez miasto z puszczoną przez głośnik muzyką z telefonu. Nosz ja pierdole, mam dosyć przymusowego słuchania żałosnych techniawek w opcji Energy czy nawet rapu w opcji Peji czy Firmy itp.

No i palenie w miejscach publicznych, mimo wszystko. Nie dość, że mnie w domu matka truje, to jeszcze muszę to gówno wdychać np. jak stoję na przystanku.

Dużo rzeczy jeszcze, nie chce mi się pisać.
Obrazek

70%
70%

Postautor: mateja » 2010-06-15, 21:23

Wkurwiają mnie podziały na truskulowców, poludniowcow horrorcorowcow etc etc.. Wkurwia mnie też zimna klapa od sracza. o.
poppa notha pill right na na na smoke anotha bowl right na na na na

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: tequila175 » 2010-06-15, 21:24

błędy ortograficzne, gramatyczne
tede,
blachary,
reklamy,
podbijam, mnie też wkurwia zimna klapa od sracza
ślimaki pojawiające się pod nogami
ćpuny
szpilki
jak kobieta z klasą przeklina co drugie słowo, wtedy już nie jest z klasą :< to smutne..
Ostatnio zmieniony 2010-06-22, 15:49 przez tequila175, łącznie zmieniany 6 razy
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Dzasta » 2010-06-15, 21:33

Denerwują mnie ludzie którzy mówią/piszą gdzie popadnie Hip hop to moje życie, a nawet nie wiedzą, że to kultura.

Denerwuje mnie takie podejście, że jeśli słuchasz rapu jesteś ćpunem, że to nie jest muzyka i że sprowadza na złą drogę.

Denerwują mnie te panienki co sobie nakupują siwych dresów i kilka bluzek z dilla i kurwa głowa do góry bo są zajebiste, może nie wkurwiało by mnie to tak gdyby nie połowa tapeciar z mojej szkoły się tak nie nosiła.

Wkurwiają mnie ludzie którzy nie nazywają rzeczy po imieniu, przez to dają zły obraz tego jak jest naprawdę, szczególnie mam na myśli te skakanie machanie dupą i klaskanie w cekinach co jest nazywane hip hopem, a jak juz widze w telewizji pedałka który wchodzi i twierdzi, ze tańczy new style, a to new age to coś mi się robi, wkurwia mnie też jak ktoś się na czymś nie zna, a wypowiada się w takim miejscu że ponosi odpowiedzialność a zdanie ielu ludzi, przykład you can dance "to był najlepsze krumping w Polsce" kurwa ja się popłakałam z żalu gdy to na necie widziałam, bo po pierwsze to mi krumpu nie przypominało w ogóle po drugie taniec a muzyka to jedność i nie wyobrażam sobie tanczyc tego do popowego szajsu, a po trzecie za mało widział i powinien dodać moim zdaniem.

Wkurwiają mnie dziewczyny które krzyczą zazwyczaj "na chuj się patrzysz? chcesz w pierdol" tylko nie zdarzyło mi się na żadną nigdy popatrzeć, ale już to słyszałam milion razy.

Wkurwiają mnie typi którzy się przypierdolą i nie chcą odkleić, łazi za Tobą całą imprezę, ciągle Ci podaje piwo i myśli, że na coś będzie mógł liczyć.

Denerwuje mnie gdy matki krzyczą na małe słodkie dzieci, bez przesady, jeżeli coś zrobi to okej, ale gdy chłopiec normalnie chce z taką porozmawiać np. w autobusie, albo wyraża zwyczajną dziecinna radość, to na chuja się na niego wydziera, albo on się pyta o coś, jesteś a mały, a takie dzieci maja prao poznawać świat i pytać się o różne rzeczy które widzą.

wkurwia mnie jak ktoś jest dwa lata starszy, a mówi, ze jestem małolatą ;D
Dzasta

Postautor: Mazgaj » 2010-06-15, 22:53

"Śpiewanie hip-hopu" - Jak ktoś myli pojęcia rap i hip-hop, to jakoś to jeszcze przeboleje, nie każdy musi się tym interesować. nie wiem dlaczego, ale na prawdę wkurza mnie jak ludzie mówią że raperzy śpiewają.

Moda - Ku^%a, jak mnie to zaj*%$@%ie wkur#&a, że ja pierd*&e :!: Wszyscy nagle zaczęli chodzić w arbuzach, mimo że te buty istnieją już na świecie tyle samo, co halóweczki, w których ka sobie kulturalnie chodzę po szkole. Kiedy słyszę jak jedna dziewczyna pokazuje drugiej jakiś ciuch i mówi że to jest modne w tym sezonie, to aż mnie wkurwia. Tak samo z muzyką - Dwa tysiące któryś tam rok, wyszedł super hardkorowy uliczny teledysk "reprezentuje JP" i teraz Firma jest super hiper mega zespołem. Z tego samego powodu przestałem oglądać stacje muzyczną "Vivę", gdzie zamiast lecieć to co dobre, leci to co modne.
Ostatnio dziewczynom w mojej okolicy coś odpierdoliło i noszą kurwa okulary na pół głowy, które są tylko na pokaz, bo wzroku nie poprawiają. To nawet kurwa nie wygląda ładnie.

No i to by było na tyle. :heart:
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: Dzasta » 2010-06-15, 23:07

Właśnie, nie mogę jak idę na miasto i wszystkie po kolei panienki w kolorowych najkach <lol2>
Wkurwia mnie też jak ktoś mówi, że hip hop to muzyka z Polski a rap to muzyka z ameryki ;D
Dzasta

Postautor: mar89 » 2010-06-16, 12:04

trochę tego jest i zapewne będę co jakiś czas coś dorzucał. Nie będę powtarzał rzeczy już wymienionych choć większość mi też podnosi ciśnienie.

- brak szacunku małolatów do starszych ludzi
- ludzka głupota
- naiwność i łatwowierność
- wszelkiego rodzaju nasze-klasy itp.
- polscy komentatorzy w sportowych grach (typu fifa czy pro)
- pedały
- kozaki w grupie
- stanie w kolejkach
- załatwianie wszelkich spraw w urzędach
- sesja :P
- roztopione lody
- zimne fast-foody
- tłoki w autobusach i tramwajach
- niska temperatura
- jacyków
- ibisz
- kolczyki u płci męskiej
- zamulanie gg
- pusta lodówka
- oszczany przez koty balkon
- gołębie
- uciekający środek transportu
- niezaliczanie prawidłowo zdobytych bramek w FM'ie

aa i wystarczy bo można by tak bez końca :)
Ostatnio zmieniony 2010-06-16, 18:46 przez mar89, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: MiiL » 2010-06-16, 13:01

Denerwuje sie niepojetnie gdy widze ze dresik ubrany na sportowo z bara ciagnie dziadka wtedy nie raz jak wysiadam to klask o drzwi w tramwaju. Denerwuje mnie to ze mysla ze ja to zyd i nosze sukienki co sie naprawde nazywa abaya, badz kufi ktore nie jest wcale zbilzone wygladem do mycki :(( Twierdza ze muzulmanie to szuszwole i jebane kebaby sprostowanie to co w Polsce nazywa sie kebab w rzeczywistosci nosi nazwe szałarma badz bez miesa falafel. Mysla ze na non stopie musze sie modlic i ze kazdy Arab chleje:(
Sluchanie muzyki bez sluchawek w publicznym transporcie
pedałów
małoletnich gwiazd z jednym hitem
tak jak Dzasta ze hip hop to muzika
EMO
patowych sytuacji
JEbananych kierowcow ktorzy stoja na swiatlach i jak slysza odglos motocykla to nagle zjezdzaja do srodka jezdni tak zebym tez stal w korku. KOcham wrecz natychmiastowa redukcje kiedy klarnet postanowi wyprzedzic inne autko wtedy kiedy ja go wyprzedzam i nawet nie spojrzy w lusterko. Denerwuje mnie moj porywczy charakter
Chyba najbardziej mnie rozwala text szczyla ktory idzie z 5cioma swoimi pedalskimi kolesiami a ja sam wracam i z textem za kim jestes ?? Bo nagle sie mu wydaje ze jest silny a nazajutrz widze cichy chlopaczek i taki pucybucik.
Denerwuje mnie kumpel z ktorym ustawiamsie tydzien na pokerka a 1h przed spotkaniem mowi ze na 10 min moze wyjsc bo musi sie wyspac rece opadaja.
SLabe bity wolne typu mezo i podpinanie to do rapu

'NA TAKIE PODEJŚCIE BRAK MI SŁÓW'
BOWEN HOMES

50%
50%

Postautor: Qwanell » 2010-06-18, 01:07

aktualnie denerwuje mnie mucha latajaca kolo monitora.
Qwanell

Postautor: Teak2b3 » 2010-06-18, 07:13

Mnie denerwuje fakt, że dzisiaj mam oddać jeden assessment do szkoły, który właśnie piszę. Został mi ostatni punkt, żeby to skończyć, ale nie mam od kogo przekopiować bo nikogo nie ma na Facebook ... i teraz nie ma do kogo napisać, żeby mi podesłali ich prace - lipa, lipa : D.

50%
50%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-06-20, 14:28

Denerwuje mnie Jay-Z podpierdalający rymy Biggiego.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: cezeter » 2010-06-20, 14:54

Denerwują mnie opisy na gadu:
godz 9.03 : Wstałem/am
9.06 : w łazience
9.11 : jem
9.20 : kawa
9.31: szczam
9.34 : w sklepie
9.47 : już jestem
9.48 : na necie
10.03 : z/w sram

jak mnie wkurwia jak wchodzę na gadu i widzę coś takiego. Krew mnie zalewa, jak widzę gdy ktos robi z opisu bloga i naprawdę chuj mnie to interesuje (jak i pewnie każde innego człowieka) minuta po minucie dnia powszedniego. Nie wiem co w głowie ma ten, który tak robi bo na pewno nikt nie siedzi cały dzień przed kompem i z zapartym tchem nie obserwuje czy teraz srasz, szczasz czy chuj wie jeszcze co.

Wkurwia mnie polska mentalność w wielu aspektach, ciągle nasuwa mi się to że ludzie nie głosują "bo nie ma kandydata" a jak im źle to pierdolą "o, bo on to, bo tamto". KURWA. Trzeba było iść i zagłosować na tego którego chciałeś, a nie pierdolić, że inni za ciebie wybrali. Pierdole debilizm.

Wkurwił mnie nauczyciel angielskiego, który jest zamulony jak 100 letnie bagno. Na pytanie dlaczego 2/3 na koniec (chociaż z ocen wychodzi mi 3/4), odpowiada :
N: Bo to podsumowanie z całego roku
C: I co Pan ocenia? Przecież Pan mnie uczy 3 lata i nawet nie wie jak się nazywam.
N: [chwila ciszy, mętny wzrok, oszałamiające spojrzenie] Usiądź już i nie przeszkadzaj.
tydzień później na korytarzu, przed lekcją:
C: Sorze, co sor mi wstawił na koniec?
N: Z czego?
C: Z Angielskiego.
N: A z której klasy jesteś?
C: Z 3 TB [cedząc przez żeby "qrvaaa"]
N: Nie wiem.
C: A gdzie ma sor dziennik?
N: Nie wiem, czekajcie pod klasą.

Poszedł gdzieś, czekaliśmy z 20 minut, ja sie wkurwiłem znów i poszedłem do domu. Później dostałem smsa, że nie przyszedł na lekcje. Prawdopodobnie dowiem się co mam na świadectwie. I WKURWIA MNIE WŁAŚNIE GOŁOSŁOWNOŚĆ NAUCZYCIELI, ICH NIEZORIENTOWANIE I ZADUFANIE W SOBIE.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: morus » 2010-06-20, 20:18

ojj duzo tego bedzie ;)

-pedały,
-psy, pająki, mrówki,
-matematyka,
-techno,
-Włosi ;)
-gdy na moją odpowiedź "nie" pada to wkurwiające pytanie CZEMU? albo DLACZEGO?,
-stare babcie, które idą środkiem wąskiego chodnika i za nic w świecie sie nie przesuną gdy idziesz z naprzeciwka, tylko Ty musisz pójść trawnikiem,
-nietolerancja,
-różowe sweet laseczki.
-komixxy,
-woda gazowana,
-jaranie sie Justinem Bieberem, Haną Montaną i tego typu ludźmi,
-ignorancja,
-"cudze chwalicie swego nie znacie" czyli twierdzenie, że wszystko co polskie to złe i na odwrót,
-natręctwo,
-chwalenie się,

Pewnie jest jeszcze wiele rzeczy, o których w tej chwili nie pamiętam ;)
"Polej, przechyl, powtórz!"

Awatar użytkownika
50%
50%

Następna

Wróć do Luz