premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: seba9895 » 2010-10-20, 17:01

Co sądzicie o blogach? Prowadzicie? Czytacie? Jak piszecie to są to takie typowe blogi czy związane z jakimiś pasjami?
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: PaCO » 2010-10-20, 17:04

Ja mam zamiar założyć jakiegoś fotologa, ale to za kilka dni może :P
Bardziej chciałbym też powiązać ten blog z moją drugą pasją jaką jest graffiti :)

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: Cali_FCB » 2010-10-20, 17:20

Szczerze to jakoś nigdy nie widziałem nic ciekawego w prowadzeniu bloga, to raczej takie pisanie dla siebie bo chyba mało osób tam zagląda, nie mówiąc już o komentowaniu. Osobiście nie wchodzę na blogi i żadnych nie czytam, nie kręci mnie to.

Prekursor
Prekursor

Postautor: seba9895 » 2010-10-20, 19:30

No to ja też się wypowiem.
Przygodę z blogami ogólnie zacząłem rok temu. Moja (jeszcze wtedy nie) przyjaciółka prowadziła takowych kilka, siedem dokładnie, no i adresy w końcu wpadły w ręce klasy. Jak nie trudno się domyśleć, nie spodobało się jej to, nawet gorzej, dziewczyna się załamała. No ale nie o tym mowa. Sprawa ucichła, każdy myślał że usunęła itd. To byl październik właśnie. W miesiącu styczniu, otrzymałem wiadomość czy nie chciałbym czytać jej bloga pod warunkiem że bd komentował. Zgodziłem się. Powoli przekonywałem się do takiej formy ekspresji, i w końcu w lipcu założyłem własnego, może rzadko odwiedzanego przez innych ale ten kogo interesuje czyta i komentuje :D
Ogólnie można poznać ciekawych ludzi, wymienić się doświadczeniami itd. Poza tym też można jakoś sobie ulżyć bo wiez że ktoś przeczyta o twoich problemach. Wszystko już zależy ode mentalności.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: PaCO » 2010-10-20, 19:39

seba9895 pisze:Ogólnie można poznać ciekawych ludzi, wymienić się doświadczeniami

Ja mam takie odczucie do tego forum ;)

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: seba9895 » 2010-10-20, 19:41

PaCO, no oczywiście, ja też :D Ale chodzi mi o to że na forum jakby nas ogranicza, bo każdy z nas ma jakieś wspólne zainteresowanie, choćby rap czy hh. A na blogach możesz poznać reprezentujący zupełnei inny styl itp. itd. :)

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Big Sun » 2010-10-21, 14:08

Blog? Zawsze pisać lubiłem, blogów przeróżnych miałem bardzo dużo. Jednak ostatnio skupiam się na jednym, gdzie jak wiadomo kumatym piszę najczęściej krótkie (wiadomo xD) recenzje. Ogólnie nie jestem typem człowieka, który pisze dziennie na blogu o swoim życiu (patrz główna postać filmu The Social Network :D), ale popisać oczywiście lubie ;)
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Gondolier » 2010-10-21, 22:02

Jeżeli chodzi o blogi, to jest kilka, które czytam stale (mam na ekranie szybkiego uruchamiania przy starcie przeglądarki). To "Like a geek" czyli blog o tematyce społeczno-informatycznej pewnego ciekawego człowieka, blog kolekcjonerki bjd (takie lalki służące między innymi do fotografii mody, długo by opisywać ;) ), no i oczywiście serdecznie polecam wszystkim blog prowadzony przez BZL'a.

Moje? Kilka miałam, ale raczej nie na poważnie. Na gwiazdkę dostanę w miarę dobrą cyfrówkę, a wtedy założę blog o kredkach :rotfl: pewnie tego nie zrozumiecie, ale jestem ich kolekcjonerką i fascynatką. ;) życzcie powodzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: vale » 2018-09-20, 13:38

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Luz