premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-04, 11:22

Laj pisze:No ja myślę że więcej osób współczuje Tobie niż mnie bo żaden normalny Polak nie stawia wyżej krajów islamskich niż własnego.

A gdzie ja tak kurwa napisałem? Już ci to wcześniej napisałem w innym temacie i powtórzę jeszcze raz: "Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem".... więc w ogóle lepiej się nie udzielaj.
No i znów twoja strata, bo dla mnie to komplement
Być różnym od was stary, zaraz się zarumienię
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: seba9895 » 2010-12-04, 13:31

Muslim_Soldier, się odezwał ten co potrafi czytać ze zrozumieniem :oczami:
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-04, 14:30

seba9895 pisze:Muslim_Soldier, się odezwał ten co potrafi czytać ze zrozumieniem :oczami:

Tak, dalej atakuj mnie bezsensownymi postami nic nie wnoszącymi do tematu po tym jak z braku argumentów przestałeś pisać bo po prostu nie potrafisz uzasadnić tego co piszesz. :super:
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Laj » 2010-12-04, 14:59

A gdzie ja tak kurwa napisałem? Już ci to wcześniej napisałem w innym temacie i powtórzę jeszcze raz: "Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem".... więc w ogóle lepiej się nie udzielaj.
Można to wywnioskować z niezliczonej ilości postów. Mam Ci przypominać jak niedawno nieudolnie broniłeś się przed podobnymi zarzutami ostatecznie zmieniając temat?
Muslim_Soldier pisze:Tak, dalej atakuj mnie bezsensownymi postami nic nie wnoszącymi do tematu po tym jak z braku argumentów przestałeś pisać bo po prostu nie potrafisz uzasadnić tego co piszesz.
Tutaj również już zostało zauważone że Ty sam odpowiadasz tylko na niektóre argumenty.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-04, 16:49

Laj pisze:Można to wywnioskować z niezliczonej ilości postów. Mam Ci przypominać jak niedawno nieudolnie broniłeś się przed podobnymi zarzutami ostatecznie zmieniając temat?

To ty lepiej nic nie wnioskuj bo cienko ci to idzie. To, że bardziej mnie rusza to, że Żydzi dopuszczają się ludobójstwa na Palestyńskiej ludności niż błahe problemy Polski nie oznacza, ze mam Polskę gdzieś. Możesz sobie tak to tylko nieudolnie tłumaczyć.

Laj pisze:Tutaj również już zostało zauważone że Ty sam odpowiadasz tylko na niektóre argumenty.

Tak, to wskaż mi to w takim razie. Bo jak na razie to wy najeżdżając na Palestyńczyków, że oni są winni tej wojny nie podaliście po prostu nic a ja od groma argumentów, że Żydów tam nie powinno być ale do waszych główek nawet oczywiste fakty nie docierają. I wiedząc, że nie macie racji piszecie dalej coś w stylu: "Palestyńczycy są winowajcami"
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Laj » 2010-12-04, 17:56

Eee, w tym temacie nie wypowiedziałem się ani razu za żadną ze stron. Jeśli już kogoś komentowałem w innych to nie Palestyńczyków, lecz ogół muzłumanów którzy stanowią zagrożenie. W sumie to jestem przeciwny tej wojnie, ale skoro prosisz o argumenty to nie wypada odmawiać.

1.Ten który odrzucasz, czyli Izrael przed dwoma tysiącami lat.
2. Niemal każdy rozejm przerywała Palestyna, a dokładniej Hamas lub inne kraje arabskie.
Już pierwsza wojna w Izraelu była rozpoczęta przez kraje sąsiedzkie, to dzięki nim Izrael jest teraz większy niż początkowo. Akcje takie jak blokada Kanału Sueskiego(który jak szwajcaria jest "nietykalny"[Konwencja Konstantynopolska]) przez Egipt były wymierzone przeciwko Izraelowi.
3. Są okupowani, ale przez swoje ataki tylko pogarszają swoją sytuację. Na Polskę po powstaniach również spadały nowe, gorsze represje.
4.
seba9895 pisze:Bo Ty do cholery nie potrafisz zrozumieć że w takich wojnach jak ta winne są obie strony!

Ziom, spal lolka i zcziluj bo piszesz o fanatykach w katolicyzmie a sam fanatycznie walczysz dla Palestyny "w obronie wyższych wartości takich jak życie człowieka(ale nie Żyda, bo on jesty okupantem)". Co możesz zrobić pisząc na forum?? Jaki jest twój cel? Bo raczej kilkoma postami nie nakłonisz rządów najwięksych krajów do zmiany zdania na ten temat. Podziw ode mnie za wytrwałość.

Mam pomysł:
Wywalić ich stamtąd wszystkich, utworzyć w Ziemi Świętej nowy kraj(nie państwo bo to róznica), coś w rodzaju Watykanu, ale bezreligijne. Na północ od nowego kraju Żydzi, na Południe Palestyńczycy(lub odwrotnie). Ciekawe kto rozpocząłby walkę o Jerozolimę?
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: kbls » 2010-12-04, 18:04

Muslim_Soldier pisze:To jesteś ślepy jeżeli tak sądzisz. Po raz drugi się pytam co złego zrobili Palestyńczycy aby zasłużyć na okupację?

Tysiące niewinnych ofiar, zerwane rozejmy, ambicje zniszczenia żydów i cywilizacji zachodnioeuropejskiej. Skrótowo. Nie mówię, że zasłużyli na okupację, moim zdaniem po prostu nie dojrzeli do posiadania własnego państwa, podobnie zresztą jak Izrael, którego NIE BRONIĘ.

Stawiasz wyżej problemy krajów islamskich niż swojego własnego - jak inaczej to nazwać, aniżeli olewaniem własnego państwa i jego problemów? :)

60%
60%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-04, 19:36

Laj pisze:1.Ten który odrzucasz, czyli Izrael przed dwoma tysiącami lat.
2. Niemal każdy rozejm przerywała Palestyna, a dokładniej Hamas lub inne kraje arabskie.
Już pierwsza wojna w Izraelu była rozpoczęta przez kraje sąsiedzkie, to dzięki nim Izrael jest teraz większy niż początkowo. Akcje takie jak blokada Kanału Sueskiego(który jak szwajcaria jest "nietykalny"[Konwencja Konstantynopolska]) przez Egipt były wymierzone przeciwko Izraelowi.
3. Są okupowani, ale przez swoje ataki tylko pogarszają swoją sytuację. Na Polskę po powstaniach również spadały nowe, gorsze represje.

To twoje argumenty? To teraz moje:
1. Izrael sprzed 2 tysięcy lat powiadasz? Narody tworzą się, a czasami przestają istnieć, chociaż mają potomków, którzy porzucili początkową religię, czy narodowość. Jerozolima nie została nawet założona przez Żydów, czyli wyznawców religii mojżeszowej. Założyły ją, pomiędzy 3000 i 2600 r. pn.n.e., plemiona zachodniosemickie, lub być może Kananejczycy, wspólni przodkowie Palestyńczyków, Libańczyków i znacznej części Syryjczyków, Jordańczyków i Żydów. Kiedy ją założono, Żydzi jako tacy jeszcze nie istnieli.
2. Jerozolima nie tylko nie była rozbudowywana przez nieistniejący wówczas „naród żydowski”, ale prawdopodobnie nie była nawet wówczas zamieszkana. Pomiędzy rokiem 1000 a 9000 p.n.e. – tradycyjnymi datami istnienia królestwa Dawida i Salomona, Jerozolima była jak się wydaje opuszczona i niezamieszkała. A więc Jerozolima nie była „miastem Dawida”, bo nie było tam żadnego miasta, w którym miał rzekomo mieszkać. Archeolodzy nie znaleźli żadnego śladu wspaniałych pałaców z tego okresu, a asyryjskie tabliczki klinowe, rejestrujące każde, nawet pomniejsze, wydarzenie na całym Bliskim Wschodzie, jak np jakieś tam małoznaczne poczynania arabskich królików, nie wspominają w ogóle o jakimś potężnym królestwie Dawida i Salomona w Palestynie.
3. W roku 1099 Krzyżowcy zdobyli Jerozolimę i wymordowali, lub wygnali wszystkich mieszkających tam Żydów i Muzułmanów. Muzułmanie pod wodzą Saladyna odebrali Jerozolimę w 1187 (co ciekawe, pozwolili powrócić do miasta Żydom) i rządzili tam aż do I wojny światowej, czyli łącznie przez ok 1192 lata.
4.Żydzi z Jerozolimy i reszty Palestyny w przytłaczającej większości nie opuścili kraju po klęsce powstania Bar Kohby przeciw Rzymianom w 136 roku. Żyli tam nadal i uprawiali ziemię pod władzą Rzymu, a potem Bizancjum. Stopniowo nawrócili się na Chrześcijaństwo. Po podboju muzułmańskim w 638 wszyscy, z wyjątkiem ok 10% stopniowo przyjęli Islam. Dzisiejszy Palestyńczycy są zatem potomkami starożytnych Żydów i mają wszelkie prawo mieszkać tam gdzie ich przodkowie żyli przez wieki.

Grupy mające najsilniejsze podstawy do roszczeń o władanie Palestyną to:
a) Muzułmanie, którzy władali tam przez 1191 lat.
b) Egipcjanie, którzy rządzili nią jako państewkiem wasalnym przez kilkaset lat w 2 tysiącleciu p.n.e.
c) Spadkobiercy Rzymu, Włosi, bo Cesarstwo władało tam przez 444 lat.
d) Irańczycy (Persowie), do których należała przez 205 lat za dynastii Achamenidów, 3 lata za dynastii partyjskiej (kiedy Królestwo Hasmonejskie było ich wasalem), 15 lat za dynastii Sasanidów.
e) Grecy, spadkobiercy hellenistycznych Ptolomeidów i Seleucydów. Jeśli potraktuje się ich jako Egipcjan i Syryjczyków, wzmocni to roszczenia egipskie i wprowadzi syryjskie.
f) Państwa będące spadkobiercami Bizancjum, albo Grecja, albo Turcja, która władała nią przez 188 lat. W przypadku Grecji zwiększyłoby to jej roszczenia do 350 lat.
g) Roszczenia Iraku, bazujące na podbojach asyryjskim i babilońskim, a być może na władzy Ajubidów (dynastii Saladyna), którzy byli irackimi Kurdami.

kbls pisze:Tysiące niewinnych ofiar,

Proszę, powiedz mi teraz ile samobójczych zamachów bombowych zorganizowali Palestyńczycy od 2006 roku? Od razu ci podpowiem , ani jednego.

kbls pisze:ambicje zniszczenia żydów i cywilizacji zachodnioeuropejskiej.

I dziwi cię to, że Palestyńczyk chce śmierci Żydów? Przecież oni od 70 lat robią tam rozpiździak, mordują im rodziny a ty czego od nich oczekujesz? Mają być dla nich mili?
A i nie słyszałem o żadnym Palestyńczyku, który chce zniszczyć cywilizację europejską.

kbls pisze:mówię, że zasłużyli na okupację, moim zdaniem po prostu nie dojrzeli do posiadania własnego państwa,

Mieli własne państwo przez 1191 lat, zasłużyli na te terytoria.

kbls pisze:Stawiasz wyżej problemy krajów islamskich niż swojego własnego - jak inaczej to nazwać, aniżeli olewaniem własnego państwa i jego problemów?

Większym problemem wydaje mi się to, że w Palestynie matki codziennie tracą mężów, dzieci ojców itd. niż to, że Polska się kłóci o gaz z Putinem.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: kbls » 2010-12-04, 20:58

Muslim_Soldier pisze:Proszę, powiedz mi teraz ile samobójczych zamachów bombowych zorganizowali Palestyńczycy od 2006 roku? Od razu ci podpowiem , ani jednego.

12 listopada 2007 roku 7 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych, gdy milicja Hamasu otworzyła ogień do członków Fatahu, biorących udział w 250-tysięcznym marszu upamiętniającym trzecią rocznicę śmierci Jasera Arafata.

Trudno robić zamachy walcząc między sobą, czyż nie? A poza tym:

Codzienny rakietowy ostrzał terytorium izraelskiego przez bojowników ze Strefy Gazy skłonił Izrael do przeprowadzenia w dniach 28 lutego-3 marca 2008 roku operacji „Gorąca Zima” („Hot Winter”), w ramach której 1 marca oddziały izraelskie wdarły się do północnej części Strefy Gazy. W trakcie całej operacji zginęło co najmniej 116 Palestyńczyków, a po jej zakończeniu premier Olmert zapowiedział dalsze działania zaczepne dopóki nie osłabną palestyńskie ataki rakietowe.
W kolejnych tygodniach przemoc nie ustawała, np. 9 kwietnia bojownicy ze Strefy Gazy zaatakowali terminal paliwowy Nahal Oz po izraelskiej stronie granicy, zabijając 2 izraelskich cywilów, co wywołało natychmiastowy odwet wojsk izraelskich, które zabiły 7 Palestyńczyków; 16 kwietnia 20 Palestyńczyków zginęło w izraelskich atakach na Strefę po tym jak 3 żołnierzy izraelskich zginęło z rąk palestyńskich bojowników w północnej części terytorium; 19 kwietnia Hamas przeprowadził samobójczy atak ze Strefy Gazy na przejście graniczne Kerem Shalom, raniąc 13 żołnierzy izraelskich. Wówczas jednak zaczęła już rysować się perspektywa zawarcia przez Hamas i Izrael 6-miesięcznego zawieszenia broni w Strefie Gazy przy zakończeniu blokady tego terytorium.

I dziwi cię to, że Palestyńczyk chce śmierci Żydów? Przecież oni od 70 lat robią tam rozpiździak, mordują im rodziny a ty czego od nich oczekujesz? Mają być dla nich mili?
A i nie słyszałem o żadnym Palestyńczyku, który chce zniszczyć cywilizację europejską.

Ile lat ciemiężyły różne kraje Polskę? Znakiem tego powinniśmy wciąż napieprzać Niemców, Rosjan i Austriaków? Nie, bo my - ludzie cywilizowani mamy zdolność przebaczania. Choć patrząc na świat, powinniśmy się jej wyzbyć...

Muslim_Soldier pisze:Mieli własne państwo przez 1191 lat, zasłużyli na te terytoria.

Bydło hodowlane żyje w Polsce od tysięcy lat. Mamy mu oddać władzę? IMHO nie dojrzeli do sprawiedliwego rządzenia krajem i nie zmienia tego to, że mieli swoje państwo przez XII wieków. Imperium Rzymskie też długo trwało a zmarło i raczej ciężko było w pierwszych latach po upadku dać władzę nad całym krajem skłóconym ze sobą włoskim państewkom.

Muslim_Soldier pisze:Większym problemem wydaje mi się to, że w Palestynie matki codziennie tracą mężów, dzieci ojców itd. niż to, że Polska się kłóci o gaz z Putinem.

Czemuż to z równą gorliwością nie pochylasz się nad problemami meksykańskich, koreańskich, kongijskich, czy serbskich dzieci? :)

Nie bierz mnie za cynika nie czułego na zło - po prostu moim zdaniem przede wszystkim trzeba dbać o własny biznes. Był taki jeden kraj, co uważał, że Hitler mu wcale nie grozi, bo to przecież problem Polski, Czech itp. Nazywał się Anglia i stracił prawie pół miliona żołnierzy w walce, która miała w ogóle go nie dotknąć. Jeśli czegokolwiek mogła nas, Polaków nauczyć historia to przede wszystkim czujności i przezorności i nie spuszczania z oka nawet na parę sekund interesu naszego państwa. W otoczeniu wilków, samemu trzeba stać się wilkiem, a nie beczeć jak baran nad losami tych, którzy aktualnie nam nie mogą zaszkodzić ani pomóc.

60%
60%

Postautor: Muslim_Soldier » 2010-12-04, 21:46

kbls pisze:Ile lat ciemiężyły różne kraje Polskę? Znakiem tego powinniśmy wciąż napieprzać Niemców, Rosjan i Austriaków? Nie, bo my - ludzie cywilizowani mamy zdolność przebaczania. Choć patrząc na świat, powinniśmy się jej wyzbyć...

Ale Polska walczyła aż uzyskała niepodległość, do tej pory będą walczyć Palestyńczycy, myślisz, że dadzą się pozamykać w tych małych Gettach?

kbls pisze:Bydło hodowlane żyje w Polsce od tysięcy lat. Mamy mu oddać władzę? IMHO nie dojrzeli do sprawiedliwego rządzenia krajem i nie zmienia tego to, że mieli swoje państwo przez XII wieków.

Właśnie to, że przez 1200 lat mieli własne państwo świadczy o tym, że im się należy te terytorium. Pojawiły się Żydy od razu zaczęły się konflikty.

kbls pisze:Czemuż to z równą gorliwością nie pochylasz się nad problemami meksykańskich, koreańskich, kongijskich, czy serbskich dzieci?

Myślę, że nie starczyło by mi czasu żeby te wszystkie konflikty ogarnąć.

kbls pisze:12 listopada 2007 roku 7 osób zginęło, a ponad 100 zostało rannych, gdy milicja Hamasu otworzyła ogień do członków Fatahu, biorących udział w 250-tysięcznym marszu upamiętniającym trzecią rocznicę śmierci Jasera Arafata.

Trudno robić zamachy walcząc między sobą, czyż nie? A poza tym:

Codzienny rakietowy ostrzał terytorium izraelskiego przez bojowników ze Strefy Gazy skłonił Izrael do przeprowadzenia w dniach 28 lutego-3 marca 2008 roku operacji „Gorąca Zima” („Hot Winter”), w ramach której 1 marca oddziały izraelskie wdarły się do północnej części Strefy Gazy. W trakcie całej operacji zginęło co najmniej 116 Palestyńczyków, a po jej zakończeniu premier Olmert zapowiedział dalsze działania zaczepne dopóki nie osłabną palestyńskie ataki rakietowe.
W kolejnych tygodniach przemoc nie ustawała, np. 9 kwietnia bojownicy ze Strefy Gazy zaatakowali terminal paliwowy Nahal Oz po izraelskiej stronie granicy, zabijając 2 izraelskich cywilów, co wywołało natychmiastowy odwet wojsk izraelskich, które zabiły 7 Palestyńczyków; 16 kwietnia 20 Palestyńczyków zginęło w izraelskich atakach na Strefę po tym jak 3 żołnierzy izraelskich zginęło z rąk palestyńskich bojowników w północnej części terytorium; 19 kwietnia Hamas przeprowadził samobójczy atak ze Strefy Gazy na przejście graniczne Kerem Shalom, raniąc 13 żołnierzy izraelskich. Wówczas jednak zaczęła już rysować się perspektywa zawarcia przez Hamas i Izrael 6-miesięcznego zawieszenia broni w Strefie Gazy przy zakończeniu blokady tego terytorium.

Zapewne brałeś to z tej strony: http://www.stosunkimiedzynarodowe.info/ ... y,Konflikt
Trochę dziwi mnie fakt, że w żadnych innych źródłach nawet zagranicznych nie mogłem znaleźć informacji na temat samobójczych zamachów bombowych w Palestynie po 2006 roku a na tej stronie to jest i to jeszcze bez żadnej bibliografii czy odnośników. Jeżeli jest to strona o konflikcie Izraelsko-Palestyńskim dlaczego nie ma tam nic o tym kto zaczął ten konflikt? Dokładnie chodzi mi o zamach na Hotel King David z 22 lipica 1946 roku, który został wysadzony w powietrze przez syjonistow żydowskich zabijając 91 osób i to był właśnie początek tego konfliktu. Po tym niesprawiedliwym podziale ziem przez ONZ to nie Palestyńczycy zaatakowali pierwsi.

[ Dodano: 2010-12-06, 18:05 ]
Raport: 280 Palestyńczyków porwanych przez Izrael w listopadzie

Wyższy komitet narodowy dla wspierania więźniów relacjonuje, że izraelskie siły okupacyjne (IOF) porwały w ubiegłym miesiącu 280 palestyńskich obywateli na okupowanych terytoriach Zachodniego Brzegu i Jerozolimy.

W swoim comiesięcznym raporcie komitet stwierdził, że wśród porwanych w zeszłym miesiącu było 43 dzieci, 3 kobiety i 2 prawodawców.

Raport wskazał, że IOF porwały 55 letnią kobietę – Shahirę Burqan z miasta Al-Khalil (Hebron) – matkę czterech palestyńskich więźniów w izraelskich więzieniach. Jej zatrzymanie ma na celu wywarcie nacisku na jej synów, by złożyli odpowiednie zeznania, i pozostaje ona wciąż w więzieniu.

Wśród zatrzymanych był także sparaliżowany Nader Musalima (porażenie kończyn dolnych), który został kaleką wskutek tortur z rąk izraelskich śledczych podczas pierwszego zatrzymania.

Raport podkreślił również wiele pogwałceń dokonanych wobec więźniów podczas omawianego miesiąca, zwłaszcza politykę zaniedbań medycznych, która jest prowadzona przez administracje izraelskich więzień.

W oddzielnym incydencie, izraelska administracja więzienia Nafha odizolowała Yassera Abu Turkey, który odbywa karę dożywocia pod zarzutem przewodzenia Brygadom Al-Aqsa w Hebronie.

Według palestyńskiego stowarzyszenia więźniów, administracja powzięła również przeciwko niemu szereg środków karnych i zabroniła mu widzeń z rodziną na dwa miesiące.

Stowarzyszenie stwierdziło, że warunki więzienne wewnątrz więzienia Nafha są bardzo ciężkie, a administracja obchodzi się brutalnie z zatrzymanymi i odmawia spełniania ich słusznych żądań.

Źródła:
Kod: Zaznacz cały
http://www.palestine-info.co.uk/en/default.aspx?xyz=U6Qq7k%2bcOd87MDI46m9rUxJEpMO%2bi1s73VpOYQVqSZoNtYnGfJuPu5gUxKbxTta%2fBz5%2bx9wHsv63H8YusW%2bH5vTVFksXUPkkjCSGcSxfMUTlmhPqBaBmC4Ttv%2bL22ZOGABD%2f6lHjcxY%3d

Kod: Zaznacz cały
http://palestyna.wordpress.com/2010/12/05/raport-280-palestynczykow-porwanych-przez-izrael-w-listopadzie/

[ Dodano: 2010-12-09, 19:41 ]
Francja jako pierwsza w Europie uznaje niepodległą Palestynę

Francja zadeklarowała, że uzna wolne i niepodległe państwo palestyńskie w granicach z 1967 roku.

Bernard Valero, rzecznik francuskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, ujawnił we wtorek, że Francja jest przychylna utworzeniu palestyńskiego państwa, stając się pierwszym krajem europejskim, który to uczynił.

W ciągu ostatniego tygodnia Argentyna, Brazylia i Urugwaj ogłosiły, że uznają państwo palestyńskie w granicach z 1967 r.

Izraelski rząd potępił te uznania twierdząc, że inicjatywa jest przeciwna duchowi rozmów bliskowschodnich. Izrael oskarża również kraje Ameryki Łacińskiej o ignorowanie pokojowej mapy drogowej z 2003 r. Według mapy drogowej, państwo palestyńskie mogłoby być ustanowione poprzez dialog a nie jednostronne działalnie.

Ostatnie deklaracje uznania miały miejsce zaledwie tygodnie po tym, jak Izrael odmówił wstrzymania nielegalnych planów budowy ponad 1300 jednostek kolonialnych we Wschodniej Jerozolimie i innych 800 jednostek na północy Zachodniego Brzegu.

Wznowienie działalności kolonizacyjnej zablokowało bezpośrednie rozmowy izraelsko – palestyńskie, które rozpoczęto na początku września po 20 – miesięcznym zamrożeniu osadnictwa. Izraelską decyzję skrytykowały Władze Palestyńskie, UE, USA i Rosja.

Palestyńczycy twierdzą, że izraelska kontynuacja rozbudowy kolonii ma na celu uniemożliwienie ustanowienia niezależnego państwa palestyńskiego ze stolicą we Wschodniej Jerozolimie.

Ponad 100 krajów, głównie z Azji i Afryki, uznało do tej pory niepodległą Palestynę w granicach z 1967 r. Inne wschodzące potęgi ekonomiczne jak Chiny i Indie już to uczyniły.

Społeczność międzynarodowa w wielkiej części popiera palestyńskie żądania państwa na obszarze Strefy Gazy, Zachodniego Brzegu i Jerozolimy Wschodniej, terytoriów okupowanych przez Izrael od wojny sześciodniowej w 1967 r.

źródło:
http://palestyna.wordpress.com/2010/12/ ... palestyne/
http://www.imemc.org/article/60122
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Laj » 2011-01-31, 15:48

Refresh tematu.

5 lutego tj. w najbliższą sobotę na Discovery będzie mozna obejrzeć film/serial (??) dokumentalny "Ross Kemp na Bliskim Wschodzie" traktujący o wojnie między Izraelem a Palestyną. Znając Rossa Kempa z serii dokumentów nt. gangów z całego świata można spodziewać się z jego strony rzetelnego materiału.
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Big Sun » 2011-01-31, 15:50

Laj pisze:można spodziewać się z jego strony rzetelnego materiału.

Spoko, forumowy Bin Laden i tak znajdzie jakiś haczyk ;) Mimo wszystko chętnie obejrzę film. O której dokładnie leci?
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Laj » 2011-01-31, 15:59

Coś koło 20:00 ale pewny nie jestem, nie mam gazety z programem sięgającym soboty, pamiętam tylko reklamę z Discovery.

EDIT

Dokładnie tak jak napisał niżej Kali czyli 21:00. Sprawdziłem na wp ;)
Ostatnio zmieniony 2011-01-31, 16:09 przez Laj, łącznie zmieniany 1 raz
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Kali » 2011-01-31, 16:03

o 21:00 to leci.
Kali

Postautor: Muslim_Soldier » 2011-01-31, 16:40

Big Sun pisze:Spoko, forumowy Bin Laden i tak znajdzie jakiś haczyk Mimo wszystko chętnie obejrzę film. O której dokładnie leci?

O co ty się przypierdalasz Big Scum??? Żałosne już są te twoje pojazdy w moją stronę. Zamiast prowokować i wypowiadać się w tematach o których nie masz pojęcia idź lepiej posłuchać klaunów w maskach.

Co do samego dokumentu słyszałem o nim i mam zamiar obejrzeć.
[/center]

Awatar użytkownika
100%
100%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luz