premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: Mazgaj » 2010-12-11, 22:35

Gondolier, Wyrządziłaś im krzywdę, teraz będą musieli rysować w tym nieszczęsnym paincie :(

Adrionek pisze: Ja miałem ponad 1000;p

Gondolier pisze: ja z tego co pamiętam miałam ponad 850 floorów

no nieźle nawet ja muszę jeszcze trochę poskakać .

A tak w ogóle to założyłem wątek na temat Icy Towera, bo o tej grze można dużo rzeczy powiedzieć ;)
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: Gondolier » 2010-12-11, 23:19

Gondolier, Wyrządziłaś im krzywdę, teraz będą musieli rysować w tym nieszczęsnym paincie :(

No właśnie wiem ;(

A tak w ogóle to założyłem wątek na temat Icy Towera, bo o tej grze można dużo rzeczy powiedzieć ;)

serio? sprawdzę, jak będę miała chwilę ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Kesler » 2010-12-13, 13:13

Ja w wolnym czasie najbardziej lubię grać w piłkę nożną. W lato praktycznie każde popołudnie spędzam na boisku, zimą dwa razy w tygodniu chodzę na halę. Do niedawna biegałem w takiej amatorskiej drużynie lekkoatletycznej, ale ostatnio zrezygnowałem z tego. Poza tym lubię też stanąć pod klatką czy siąść na ławce i tak po prostu gadać z kumplami o niczym. Czasami też melanżuje, ale ostatnio zdecydowanie dałem na stop. Oczywiście słucham mnóstwo rapu. Jak jest bardzo zimno na dworze to przychodzimy do mnie w kilka osób i zapierdzielamy w nieśmiertelną gierkę: Heroes III. Oglądam dużo filmów. Czasami chodzę na strzelnicę, rzadziej na siłownię. Bardzo lubię też grać w ping - ponga, ale z racji tego, że ziomek, który miał w garażu stół wyjechał nie za bardzo jest gdzie. Wieczorami lubię zrobić sobie duży kufel herbaty i czytać książki. W ciągu ostatnich dwóch lat przeczytałem więcej niż wcześniej przez całe swoje życie. Poza tym lubię też gotować. A jak byłem młodszy najbardziej lubiłem bić się z moim starszym bratem. To na pewno nie wszystko, ale tyle mi wpadło do głowy na tą chwilę.

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: NiktWazny » 2010-12-13, 16:04

siedzę nad muzyką, idę na siłownię, idę w melanż, oglądam tv, gram w kosza... :D

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: wieviurex » 2011-02-01, 20:58

Elo
ja tam uprawiam dużo sportu (gała i kosz w większości) ćwiczę technikę tekstów (rymy rymy i jeszcze raz rymy)
a także oglądam kupę filmów

pozdrówki dla was!!

30%
30%

Postautor: zarat » 2011-02-01, 21:33

Realizuję swój plan przejęcia władzy nad światem :> zależy od pory roku, mogę np. jeździć na rowerze, puszczać latawce, taplać się w jeziorach albo jeździć po nich łyżwami, focić (nie będę was dobijał chwaleniem się tym, że mam trzy obiektywy i lustrzankę Olympu... dobra, koniec :hyhy:) ganiać za burzami i wgl to chcę w te wakacje zacząć latać na paralotni
"- you know, i'm in love
- maybe tomorrow?
- yesterday.."

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: cezeter » 2011-02-01, 22:01

w przerwach między pracą, szkołą i obowiązkami głównie się opierdalam. W Wolnym czasie raczej zamułka przy muzyce mojej lub cudzej. Czasem jak nudzi mi się zajmowanie muzyką to kumplami ustawimy się na piłkę. Od kwietnia do października pijemy piwo na dworze, w zimę zaszywamy się po chatach gotując(!) i oglądając jakieś seriale. Ogólnie nic produktywnego- kiedyś chodziłem na ryby, grzyby, ale że nie lubię po to wstawać rano to już mnie to nie jara. Zajawka na granie w nogę też mi przeszła, na gry komputerowe jakoś specjalnie nigdy jej nie miałem.

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: elevenfive » 2011-02-01, 23:04

Szkoła dom, studio, bro w weekendy mocniejszy trunek zimą po barach na domówkach latem na rynku z zamaskowaną goudą. W wolnych chwilach rapuje, robię bity, ogladam filmy z clintem eastwoodem ;) opierdalam się przy dobrym bicie, chrupie coś cały czas popijając cherry coke, spontanicznie lolek na klatce z ziomem, sport ? ... podnoszenie kielona i ciagnięcie lufy (sa olimpiady?) Dorabiam sobie naprawiając kompy i inny sprzęt elektroniczny, będę się kręcił nie długo za jakąś stałą robotą i chyba zgubie trochę czasu na hip hop, ale narazie nagrywa się to gówno :)

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: boguskiTS » 2011-02-24, 14:28

Opierdalam się przy dobrych brzmieniach, niekoniecznie rapowych (jaram się też rockiem), czytam dużo rzeczy na necie, bujana z kolegami, pisze teksty czasami, gram w klubie w nogę ;)
"Bo kurwa, Ty myślisz że ten świat raczej czaisz,
a nie wiesz nawet jak Cię rucha materializm"

50%
50%

Postautor: houłmi » 2011-02-24, 15:06

Kesler pisze:Ja w wolnym czasie najbardziej lubię grać w piłkę nożną. W lato praktycznie każde popołudnie spędzam na boisku, zimą dwa razy w tygodniu chodzę na halę.

Jeśli tylko jest okazja też lubię pograć w piłkę. Jak się było młodszym to oczywiście było więcej czasu na to i praktycznie codziennie grałem, ale niestety dziś ograniczyłem (nie z mojej woli) do jednego razu w tygodniu na hali, bądź Orliku. Kiedyś nawet byłem dobry, jednak odkąd nie gram w klubie i nieco przytyłem to nie to samo, ale radość z gry podobna.

Kesler pisze:Wieczorami lubię zrobić sobie duży kufel herbaty i czytać książki. W ciągu ostatnich dwóch lat przeczytałem więcej niż wcześniej przez całe swoje życie.

Też często pijąc herbatę czytam i także w ciągu ostatnich czasów (w moim przypadku roku) przeczytałem więcej książek niż przez całe wcześniejsze życie. Często kosztem melanżu wolę po prostu posiedzieć w domu i pogłębiać moje zainteresowania wynosząc wiedzę z tego źródła. To zabija większość mojego czasu.

Poza tym lubię wyjść z ziomkami na piwo oglądając mecz, rzadziej na jakąś głośną imprezę. Kupuję jak jest okazja gazętę Piłka Nożna, którą uważam za najlepszy tygodnik o futbolu w Polsce. Sklejam też modele różnych maszyn z II wojny światowej i lubię pogadać o tym z Tatą, dopóki nie zaczyna mówić że żydzi rządzą światem lub o cudach kościelnych.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Spk » 2011-02-24, 15:09

houłmi pisze:Sklejam też modele różnych maszyn z II wojny światowej.

Kartonowe? Mój chrzestny ma identyczną pasję, cały pokój w papierowych czołgach, samolotach itp.
Spk

Postautor: houłmi » 2011-02-24, 15:14

Raczej chodzi mi o gotowe modele plastikowe do sklejania, ale może się kiedyś przerzucę na kartonowe.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: zarat » 2011-02-24, 17:28

houłmi pisze:i lubię pogadać o tym z Tatą, dopóki nie zaczyna mówić że żydzi rządzą światem

twój też! ale z drugiej strony, jak tak dłużej posłuchać, wczytać się, to ciężko nie przyznać mu racji..
"- you know, i'm in love
- maybe tomorrow?
- yesterday.."

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Nevie Smithie » 2011-02-24, 23:44

lubie sie opierdalac, lansowac sie autem po miescie w lecie, jarac szlugi, molasses

90%
90%

Postautor: rtc » 2011-02-25, 13:52

lubię jeść i spać , lubię malować z ziomami lubię sobe posiedzieć latem na ławce albo nad zalewem o zachodzie słońca z piwem i kumplami nie lubie sportów chyba, że dla relaksu koszykówka (wsumie dla relaksu ze znajomymi to każdy sport może być) ale nie żeby tam zaraz trenować coś nie tego nie lubie , lubię kuchnie polską i śródziemnomorską , krewety itp. lubię hajs szybkie dupy i piękne auta jak każdy
a oni nie mają nic poza ksywą na forum
Obrazek

Awatar użytkownika
70%
70%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luz