premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: houłmi » 2011-03-12, 03:04

Po pierwsze mocno bym chciał, aby świadomość nie umierała razem z mózgiem, ale istniało coś w stylu życia po życiu. Może perspektywa śmierci i bycia martwym jak przed narodzinami nie jest straszna, jednak kocham życie i nie wybaczyłbym sobie nieodkrycia tylu zagadek tego świata. Podobnie jak reszta również bardzo bym chciał mieć przy sobie dobrych znajomych i rodzinę. To chyba podstawa. Poza tym spokój, harmonia, bla bla bla i możliwość podglądania różnych wydarzeń historycznych czy po prostu z mojego lub kogoś życia najdrobniejszych szczegółów. Ciekawe by też było pobawić się w Boga i stworzyć właśny świat. Aż mi szkoda, że żadna religia nie jest wiarygodna, ale z drugiej strony o wiele bardziej fascynujący wydaje się ten świat. A i bym zapomniał - podbijam nie wiem kogo, że naprawdę fajny temat.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Gondolier » 2011-03-12, 16:29

Aż mi szkoda, że żadna religia nie jest wiarygodna

Dokładnie, wszystko byłoby pewnie o wiele łatwiejsze...
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: OKo » 2011-03-12, 22:21

żadna Religia niewiarygodna? hah.. zabawne.. bo niby czemu ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: houłmi » 2011-03-12, 23:21

Jutro ci odpowiem w temacie wiara. Teraz właśnie wróciłem z melanżu i nie mogę.
"Facts don't cease to exist because they are ignored."
Aldous Huxley

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: NiktWazny » 2011-03-13, 11:20

Muslim_Soldier pisze:Mam fajną teorię, no i nie jest ona moja.

Ostatnio się dowiedziałem, że jest w mózgu substancja, która się nazywa DMT (Dimetylotryptamina), kiedy śpimy jest ona wydalana. Substancje tą można również palić ale jest ona trudno dostępna no i jak prawie wszystko co się nadaje do palenia, nielegalna. Dla ludzi pod wpływem DMT czas praktycznie nie istnieje. Sekundy zamieniają się w minuty, minuty w godziny, godziny w dni, dni w lata a lata stają się wiecznością.
Nie ma czegoś takiego jak czas, został on stworzony przez ludzi w celu lepszego zrozumienia wszechświata. Przed śmiercią organizm uwalnia DMT w masowych ilościach. Oprócz DMT twoje sny wspomaga twój podświadomy umysł. Twoja podświadomość próbuje ci przekazać pewne rzeczy w snach, tuż przed twoją śmiercią. Więc może nasze życie po śmierci to po prostu sen, który trwa wiecznie.

Na koniec parę ciekawostek o DMT:
*Kiedy dzieci się rodzą ich mózg wypełniony jest DMT, to jeden z powodów dlaczego nikt nie pamięta swojego wczesnego dzieciństwa. To przez DMT właśnie dzieci śmieją się bez powodu i płaczą bez powodu w wieku 0-3 lat.
*DMT krąży w naszej krwi w małych ilościach. Uważa się, że ta substancja utrudnia nam postrzeganie świata takim jaki jest w rzeczywistości.

Bardzo oryginalna teoria, bardzo mnie zaintrygowała. A te DMT musi być na prawdę odlotowe.

też myślę, że cały haczyk może tkwić w dmt. Każdy żywy organizm (nawet rośliny) posiadają dmt i nikt nie wie po co tak na prawdę. Może być opcja, że jest to po prostu substancja która łagodzi umieranie.. lub jakiś portal czy coś. Jest taki napój jak ayausca, która zawiera duże ilości dmt i ludzie po tym myślą, że umierają i nagle np. budzą się w łonie matki. Myślę, że to jest klucz w tej całej wielkiej tajemnicy.. właśnie dmt

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Majki » 2011-12-29, 21:01

A to ciekawe. Tak btw. houłmi jak chcesz stworzyć własny świat wystarczy włączyć minecrafta w trybie creative :D
OKo już ci wyjśniam dlaczego. O tóż to żadna religia nie obejdzie się bez tony irracjonalnych opowiadań o naprzyrodzonych zdolnościach. Opowieści, przypowieści podsycone taką dawką surrealizmu że gdyby nakręcić o tym film byłoby to
najdziwniejsze dzieło ostatniego dziesięciolecia. Gdyby takie cuś przydarzyłoby się w dzisiejszych czasach żaden
wierny wyznawca swojej religi nie uwierzyłby w to. 99,9% ludzi pomyślałoby że to jakaś mistyfikacja.
Ta jedna setna procenta siedzi 24 na dobę w pokojach bez klamek. Może to i dobrze...
All day! All night! I'M strange ^^

10%
10%

Postautor: N9ne » 2011-12-29, 21:18

Żebym mógł pójść na wielką vixe z Techem i resztą.
Ciach! Obrazek za duży!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Mack » 2011-12-30, 09:49

Nie pogardziłbym dziewicami :D

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: NiktWazny » 2011-12-30, 11:00

hehehee nie żartuj. chce Ci się babrać we krwi ? ja to bym wolał wytrenowane kocice :hyhy:
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: ElGostek » 2011-12-30, 11:10

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: karo90 » 2012-01-01, 23:49

Religia w którą wierzę mówi o tym że dotrwamy po śmierci życia wiecznego ( Ci którzy zasługują)
Jestem człowiekiem jakim jestem , wierzę i po śmierci pragnę spotkać tych których nie miałam szansy poznać
za życia m.in. moich bliskich więc chciałabym jęsli było by to możliwe być trwać przy nich po prostu ...
Czasem wątpię w to czy ma to sens ale mimo to wierzę i po prostu chcę wierzyć w to że tak będzie!
Nie patrz na innych bo to Ty decydujesz o wszystkim!

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Fr3aQYaIsBack » 2012-01-15, 23:44

Na mnie ma czekać w uchta nagich dziewoj + Potężna wieża tuż przy Family Juggalo i reszty Rapsów które jednak że byłem samotny tak sie owo nie czułem. Browarek i dużo staffu. = Ja nie ufam żadnej Religi.. wyjebke mam jak można wierzyć w tak bzdurne rzeczy ludzie serio są zaślepieni czy chuj ??.
[glow=blue][shadow=white]We ain't underground by accident
There's only a select few that can handle this
Freak shit
Apparition of a poltergeist
[/shadow][/glow]

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: KomarNNS » 2012-01-15, 23:57

72 dziwki.

Awatar użytkownika
90%
90%

Postautor: CzarnoBialy » 2012-01-26, 01:20

Ja bym chciał, żeby po śmierci było cokolwiek. Przeraża mnie wizja nicości, która będzie się ciągnęła przez wieczność...

A tak poza tym... 73 Dziwki :cwaniak:

Ale! Jeśli naprawdę istnieje Bóg, to niestety trafię do piekła :zalamany:
"Polska mentalność, jak czytam te bzdury "chce się wybić na fejmie innych" itp. to się zastanawiam co ludzie mają w głowach. Od czego są beefy? Moim zdaniem po to, żeby pokazać kto jest lepszy, kto bardziej zasługuje na ten fejm."

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: malyna » 2012-01-29, 15:14

Nie mam swojego wyobrażenia życia po śmierci.
Mówią że jakieś jest, lecz wole teraz o tym nie myśleć i żyć teraźniejszością.
Samo kiedyś przyjdzie, lepsze to niż później się rozczarować xD
Byle żeby mieć przy sobie ukochanego i nic więcej mi nie trzeba.
malyna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luz