premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: Spk » 2012-01-29, 15:18

Ja chciałbym, żeby czekała mnie reinkarnacja. Nie wyobrażam sobie jakiegoś raju czy innego życia. Chciałbym żyć wiecznie, ale tu na ziemi nie w jakimś wymyślonym niebie czy chuj wie gdzie. Nie możliwe jest życie bez cierpienia i chorób, przynajmniej ja takiego nie chcę. I wierzę w to, że w poprzednich życiach byłem rycerzem, żołnierzem w armii Napoleona, egipskim niewolnikiem i szeregowym, który zginął podczas lądowania w Normandii tylko po prostu tego nie pamiętam bo przy kolejnych narodzinach zapominałem poprzednie wcielenie.
Spk

Postautor: xena » 2012-01-29, 15:39

Spk pisze:Ja chciałbym, żeby czekała mnie reinkarnacja. Nie wyobrażam sobie jakiegoś raju czy innego życia. Chciałbym żyć wiecznie, ale tu na ziemi nie w jakimś wymyślonym niebie czy chuj wie gdzie. Nie możliwe jest życie bez cierpienia i chorób, przynajmniej ja takiego nie chcę. I wierzę w to, że w poprzednich życiach byłem rycerzem, żołnierzem w armii Napoleona, egipskim niewolnikiem i szeregowym, który zginął podczas lądowania w Normandii tylko po prostu tego nie pamiętam bo przy kolejnych narodzinach zapominałem poprzednie wcielenie.

No kurwa, dokładnie tak samo, słowo w słowo uważam. Popieram za takie poglądy.
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Spk » 2012-01-29, 15:43

xena pisze:No kurwa, dokładnie tak samo, słowo w słowo uważam. Popieram za takie poglądy.

Inne teorie wydają mi się bezsensowne. Ta jest według mnie najbardziej prawdopodobna i taką najbardziej bym chciał. Przeraża mnie wizja kościoła katolickiego gdzie miałbym żyć sobie w niebie i codziennie mieć same przyjemności bo z czasem coś takiego stałoby się nudne i obróciło w cierpienie.
Spk

Postautor: Laj » 2012-01-29, 18:19

Reinkarnarnacja też jest po części bezsensowna bo ludzi rodzi się więcej niż umiera.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: vale » 2018-09-20, 13:52

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Luz