premiery

Rozmowy z artystami

Postautor: tequila175 » 2011-01-01, 16:14

Obrazek

1. Czym zajmowałeś się przez ostatnie pół roku? Nad czym pracowałeś w tym czasie?

Ostatnie miesiące to przede wszystkim produkcja bitów i praca nad wspólnym projektem ze Szczurem.

2. Kiedy usłyszymy jakiś nowy materiał Twojego autorstwa? U kogo pojawisz się gościnnie?

Producencki projekt ze Szczurem powinien być skończony w pierwszej połowie 2011, no i cały czas się robi Parias.

3. Z jakim raperem/producentem z polskiej sceny chciałbyś nawiązać współpracę? Czyja płyta wywarła ostatnio na Tobie dobre wrażenie?

Jeżeli chodzi o polskich raperów to każdego z którym chciałbym nawiązać współprace, zaprosiłem na nasz producencki projekt. Ostatnia płyta Gurala , Hi FI Banda, Tede (może nie w całości ale w większości), Pezet & Małolat.

4. Do jakiego utworu z całej swojej twórczości odnosisz się z największą sympatią oraz dlaczego akurat ten kawałek?

Nie ma takiego.

5. Jak zareagowałbyś gdyby pewnego słonecznego poranka jakiś raper postanowił Cię zdissować?

Chyba nic bym nie zrobił, szkoda mi czasu na dissy. Chociaż chyba zależy to od tego kto by to zrobił i jak.

6. Jaka jest szansa na nawiązanie współpracy z Tobą na polu muzycznym przez nieznajomą Ci do tej pory osobę? Czy jeżeli ktoś do Ciebie napisze wiadomość na MySpace, istnieje cień szansy, że mu odpowiesz?

Tak. MySpace dla obcej mi osoby jest chyba jedyną taką możliwością.

7. Co Cię najbardziej irytuje w polskim Hip Hopie?

Częsty brak profesjonalizmu i bylejakość, tyczy się to raperów, producentów a w szczególności organizatorów koncertów. Hejting też jest irytujący, nie wiem skąd tyle nienawiści w tych ludziach lub głupoty.

8. Wymień trzy płyty, które uważasz za arcydzieła w swoim gatunku, a które być może nie są znane szerszej publiczności. Co w nich jest takiego urzekającego?

Jest ich za dużo, żebym mógł je wszystkie wymienić a nie mogę wymienić tylko trzech.

9. W jaki sposób zaopatrujesz się w muzykę? Stoisz w kolejce w Empiku, zamawiasz płyty w formie preorderu, kradniesz z RapidShopa czy może płacisz za legalne mptrójki?

Kiedyś tylko winyle. Teraz, winyle trochę rzadziej niż kiedyś głównie do samplowania, kupuje CD i kupuje mp3.

10. Jesteś bardziej typem domatorem czy nałogowego alkoholika? Czy byłeś kiedyś na imprezie, którą wspominasz radośnie do tej pory? Co takiego niecodziennego się na niej wydarzyło?

Po trochu jednym i drugim.Tyle tych imprez było, że ciężko coś konkretnego sobie przypomnieć.

11. W jaki sposób relaksujesz się po pracy? Jaka forma spędzania wolnego czasu daje Ci największą przyjemność?

Bilard, Skateboarding.

12. Twój ulubiony cytat/życiowa mądrość? Twój ideał kobiety? Twój ulubiony trunek?

Nie mam ale przy pokerku Pelson jest mistrzem powiedzonek, np. "karta nie kurwa, nad ranem wrócić musi". Idealna kobieta to kochająca szczerze i akceptująca moją miłość do muzyki. Piwo, Jack Daniels

13. Parę spraw, o których warto powiedzieć a o które nie zapytaliśmy.

Polscy młodzi i starzy DJ-e: nagrywajcie więcej mixtape'ów. Ludzie chcą słuchać dobrej i ambitnej muzyki, a nie gówna które podają media!!!

Kod: Zaznacz cały
http://www.popkiller.pl/2010-12-27,dj_b_z_cyklu_parszywa_13
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: vale » 2018-09-21, 17:08

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Wywiady