premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Grochu » 2014-05-26, 20:36

Obrazek

Penx:
BĘDZIE BEEF CO ? JEBAĆ TEGO HIPOKRYTE ! CIEKAWI MNIE TYLKO ILE TEN SZMACIARZ ZAPŁACIŁ OCHRONIE ŻEBY FORSOWAŁA DO NIEGO DOJŚCIE, WYSZŁO WSZYTKO NIE MAM OSOBICIE NIC DO DODANIA, MIŁOSZ JESTEŚ ZWYKŁĄ SZMATĄ BEZ JAKIEGOKOLWIEK HONORU, DLA SPROSTOWANIA, SAMI PODESZLIŚMY DO CHŁOPA ZEBY WYJAŚNIĆ FAZE RAZ NA ZAWSZE ALE JAK WIDAĆ NIE DA SIĘ BO TAKA KURWA POWIE CI TRZY RAZY SPIERDALAJ PO CZYM PRZYJEBIE CI W PYSK I UCIEKNIE W OCHRONE, PIERDOL SIE JEBANY GMIMBOGRAJKU, WIDZIMY WSZYSCY ZE TO CIE ZŻERA OD ŚRODKA, A TERAZ WYPIERDALAJ I ZACZNIJ SKŁADAĆ JAKIEŚ WERSY BO MOGĄ CI SIĘ PRZYDAĆ,
WIĘCEJ O FAZIE NIE BĘDĘ PISAŁ GDYŻ SĄ NAOCZNI ŚWIADKOWIE TEGO ZDARZENIA, I KAŻDY WIE JAK BYŁO,
P.S RUGGED ROZJEBAŁ TO BYŁ NAJLEPSZY KONCERT NA JAKIM BYŁEM W ŻYCIU , IDE NA BROWAR, BEZ ODBIORU , YO ,

Oxon:
Jak widzicie afera z Mjonszem nakręciła się niezależnie ode mnie. W fejsbukowe przepychanki nie będę się wdawał, jesteśmy raperami i załatwiamy sprawy w inny sposób.

Miuosh
Aferowiczow od bandy kretynow z Krakowa pozdrawiamy serdecznie! Przyjechali w 8, dostali w morde od dwoch, niektorzy z nich sie za wlasnymi dziewczynami chowali a teraz sie beda burzyc i nasylac swoich malolatow zeby robic syf w internecie... Kowboje z facebooka. Pierdolimy Was i wszystko co prezentujecie - od zawisci i zazdrosci po glupote. Badzcie kozakami w swiecie - swiat realny i jego "truskul" spuszcza Wam rzeczywisty wpierdol.

Ci kolesie sa zerami, wiec czemu brac ich relacje pod uwage? Wiedza dobrze jak bylo, tak samo jak wszystkie osoby, ktore bylo dookola nas . Niech robia zadyme w necie, ja mam czyste sumienie - oni niech pisza po glamrapach i facebookach.

Szkoda gadac. Na prawde mam na to wyjebane. Chopcy mieli cos w planach, nie wyszlo im. Tyle. Kazdy normalny facet by sie z tym pogodzil i tyle, nie pisal bzdur i wylewal zale gdzie sie da, zapewnial mi atak swoich sluchaczy bez realnego zycia, tworzyl teorie konspiracyjne. Wszysycy, ktorzy tam byli wiedza jak bylo. Nie dam sie wciagnac w internetowe przepychanki z ludzmi, ktorzy zachowuja sie w sposob, ktory mi i mojemu otoczeniu jest obcy. Nie moja bajka. Pozdrawiam

http://youtu.be/CNy3b4jG8oE Ponoc bohaterowie wczorajszego wieczoru planuja nawalnice "goracych wersow" skierowana w moja strone... Matko! W zyciu nie poswiecilbym 2 sekund mojej muzyki komukolwiek z nich... Wiem, ze zazdrosc i zawisc motywuja, ale latwo przesadzic Niech zyja tym wszystkim nastepne pare miesiecy. Koniec darmowej reklamy.

Penx:

WITAMY. WERSJA WYDARZEN, OD POCZATKU, CHRONOLOGICZNIE.

POJECHALISMY DO ŻOR W SKLADZIE DELEKTA PENX ZYGSON Z DWOCH POWODÓW. PO PIERWSZE GRALI TAM NASZE ZIOMKI CZYLI EKIPA HIPOCENTRUM A PO DRUGIE CHCIELISMY OGLADNAC WYSTEP RUGGED MANA KTORYM SIE JARAMY. WIEDZIELISMY ZE BEDZIE TAM MIUOSH ALE TO NIE MA NIC DO RZECZY. ZBILISMY PIONTKI Z DWOMA SLAWAMI I ZEUSEM A NASTEPNIE WPADLISMY NA POMYSL ZEBY ZAMKNAC TEMAT Z MIUOSHEM RAZ NA ZAWSZE - WYJASNIC WSZELKIE NIEDOPOWIEDZENIA, POGADAC I SIE ROZEJŚĆ. A WIEC PODCZAS GDY PAN Z KATOWIC ROZDAWAL AUTOGRAFY PODESZLISMY, PRZEDSTAWILISMY SIE I SPYTALISMY CZY MOZEMY POGADAC. ODPARL ZE OWSZEM, PRZY WEJSCIU DO KLUBU, W SRODKU. A WIEC CIERPLIWIE POCZEKALISMY. PODSZEDL DO NAS OD KOPA Z RYJEM CZEGO MY KURWA CHCEMY. WIEC MOWIMY - POGADAC I ROZWIAZAC TEMAT. NIESTETY WYMIANA ZDAŃ Z PANEM Z KATOWIC TO NIE BYL DOBRY POMYSL, PONIEWAZ Z JEGO STRONY OGRANICZALA SIE DO : KIM WY KURWA JESTESCIE ORAZ ZAMKNIJ MORDE. WIEC PENX KTORY STAL Z NIM FACE TO FACE POWIEDZIAL MU, ZEBY SIE TAK NIE WYRAZAL DO JEGO ZIOMKA CZY COS W TYM STYLU. ROZMOWA TRWALA JESZCZE JAKIES 30 SEKUND I MIUOSH WYPLACIL SZTUKE PENXIE PO CZYM ZWINNIE WTULIŁ SIE MIEDZY STOJACYCH ZA NIM OCHRONIARZAMI. NO WIEC POLECIALY OBELGI Z NASZEJ STRONY I Z JEGO TEZ, OCHRONA WSZYSTKICH ROZDZIELILA I SPOKOJ. PENX ODSZEDL KAWALEK DALEJ PO CZYM MIUOSH WYRWAL SIE Z DWOM OCHRONIARZOM I WYPLACIL JESZCZE JEDNA SZTUKE Z TZW. PARTYZANTA - GRATULUJEMY.

A TERAZ PORA NA PODSUMOWANIE. MIUOSH MA DO NAS PROBLEM O TO, ZE PODOBNO KOZACZYMY PRZEZ FEJSA A NA ZYWO NIE PODEJDZIEMY. WIEC NADARZYLA SIE OKAZJA, PODESZLISMY ALE JAKI W TYM WSZYSTKIM JEST SENS SKORO KOLEŻKA NIE JEST ZBYT ROZMOWNY HAHA.

CO NAJLEPSZE, PAN Z KATOWIC UBZDURAŁ SOBIE, ZE TO BYLO ZAPLANOWANA USTAWKA. HAHA. JUZ BYSMY KURWA ZAPLACILI ZA BILET ZEBY GO ZOBACZYC I PODBIC. WYPILISMY KILKA PIWEK I ROZKMINILISMY ZE MOZEMY PRZY OKAZJI ZAKONCZYC TEMAT RAZ NA ZAWSZE. TYLE. PAN Z KATOWIC MA UROJENIA.

NIE, NIE NAJEBALI 8
OSOB WE DWOCH. NIE POCHLEBIAJ SOBIE ZIOMAL.

WIEMY, ZE TO CZYTASZ I JEZELI DOTRWALES DO TEGO MOMENTU TO WIEMY, ZE CIE PEWNIE JUZ CHUJ STRZELA, WIEC NA DOWIDZENIA JESZCZE JEDNO.

ZACZNIJ JUZ LEPIEJ ZBIERAC SWOJE NAJLEPSZE Z WSZYSTKICH CHUJOWYCH WERSY BO MY ZALATWIAMY TAKIE SPRAWY JAK RAPERZY. ZEBYS WIEDZIAL O TYM. ZOSTANIESZ Z TEGO WSZYSTKIEGO ROZLICZONY PRZEZ SLUCHACZY. NARA.

Patokalipsa:

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RAPEROM, SŁUCHACZOM I OBSERWATOROM ZA TAK OGROMNE POPARCIE.
ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ, NIE ROBIMY Z SIEBIE ŻADNYCH OFIAR, KOSĘ Z PANEM Z KATOWIC MAMY JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU I KONFRONTACJI UNIKNĄĆ SIĘ NIE DAŁO, ALE UMÓWMY SIĘ - ALBO GADAMY, ALBO SIĘ NAPIERDALAMY. NIE UDAŁO SIĘ ANI JEDNO - BO ROZMAWIAĆ NIE UMIAŁ, ANI DRUGIE - BO ZAJEBAŁ Z PARTYZANTA JAK OSTATNI LAMUS, CHOWAŁ SIĘ ZA OCHRONĄ, PO CZYM SPIERDOLIŁ JAK SARENKA. A WIĘC TO TAK SIĘ ZAŁATWIA SPRAWY WE WSPOMINANYM PRZEZ NIEGO "DOROSŁYM ŚWIECIE".
NA DRUGI DZIEŃ PAN Z KATOWIC NAKURWIA NA FANPEJDŻU POSTY I KOMENTARZE, PO CZYM SAM JE KASUJE WRAZ Z NIEPRZYCHYLNYMI WYPOWIEDZIAMI INNYCH - TO DUŻO MÓWI O JEGO DOJRZAŁOŚCI I WIARYGODNOŚCI.
PORA NA REWOLUCJĘ, MORDY, BO TAK DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE, ŻE TAKIE DEBILE ZARABIAJĄ HAJS NA POLSKIM RAPIE.
PORA UŚWIADOMIĆ SŁUCHACZY I ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ LAMUSOWI.
PORA PRZENIEŚĆ SIĘ Z FEJSBUKA DO STUDIA.
TO JUŻ OSTATNI NASZ KOMENTARZ W TEJ SPRAWIE, DROGA KRAJOWA NA DNIACH, A WKRÓTCE PO NIEJ ROZPIERDALAMY ŁAKA.
PATO PATO!
PS. CZTERNASTEGO CZERWCA CHLEBEM I SOLĄ, KRAKÓW EUROPEJSKIE MIASTO KULTURY!

Myślicie, że Miuosh odpowie?
I czy zagra koncert 14 czerwca w Krk? :D

40%
40%

Postautor: Laj » 2014-05-26, 21:45

Koncert zagra, w sporej obstawie. Jednak na bank nie odpowie bo beef shitstream vs underground jest nierealny. Poza tym Mjonsz i pancze? Bitch please.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: ice-k » 2014-05-27, 18:45

Mioush [*]. :v
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Grochu » 2014-05-29, 12:34

Miuosh:
Widzę, ze "dorośli" słuchacze "patologicznego" kolektywu dziennie atakują mój fanpage po godzinie 16... Dostałem parę próśb o wyjaśnienie tej sytuacji dokładniej, bo ich wersja wydarzeń (ja się tuliłem do ochrony, czy jej wyrywałem ostatecznie?) nie trzyma się zbytnio kupy. Wiem, że to pewnie pożywka dla tych dzieciaków, ale niech im będzie...
Gram sobie koncert. Ci idioci, czym nigdzie sie nie pochwalili, pokazują mi z boku faki przez cały koncert, krzyczą "jebać Miuosha" etc. Generalnie zachowanie na poziomie. Po czym kończę koncert i oni chcą rozmawiać (?!?). Po chwili każę im spierdalać, czego ewidentnie nie rozumieją. Dostają w japę - tak mnie uczyli starsi koledzy na osiedlu, kiedy jeszcze nikt nie miał internetu (btw. ile razy trzeba komuś kazać spierdalać, żeby strzał w mordę nie był "partyzantem"?). Ochrona ODCIĄGA nas od nich i trzyma żebyśmy nie obili ich patologicznych buziek mocniej (nas - mnie i mojego perkusistę). I jemu się udało wyrwać i mi, resztą się sami już pochwalili. Gdyby nie ta ochrona i dziewczyny, za którymi niektórzy stali i się chowali (jeden za wszystkich ;)) byłoby tylko gorzej dla nich. Nas zatrzymali na zapleczu, z nimi chuj wie co się dzieje. Nazajutrz piszą od rana te idiotyzmy... Wy 60 kilogramowe dzieci internetu - tak to się załatwia? Bierzcie stąd swoich 13-letnich słuchaczy piszących mi o maczetach w plecach... Gratuluję Wam tego fanbase'u serdecznie - ponoć to ja jestem gimbograjkiem. Nie usuwamy tu już ze względów estetycznych żadnych komentarzy, po to, żeby nasi słuchacze mogli sprawdzić jak wyglądają ci Wasi "żołnierze". W kontekście dissów zapamiętajcie - nie zrobię nic, żeby przypadkiem moje imię nie było kojarzone z Wami, za to jak widać Wy jesteście w stanie zrobić wszystko...
"If I shoot you, I'm brainless, but if you shoot me, then you're famous". Do zobaczenia wkrótce u Was w mieście

Już nie wiem jak było. Trochę beka jak tak, ale i tak czekam na tracki, bo wiadome, że takie będą

40%
40%

Postautor: Laj » 2014-05-29, 15:03

Wiadomo od początku, że pato ściemniają. tylko fakt jest jeden, to Mjołsz wyszedł swoją początkową facebookową reakcją na pizdę
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Motherfuckin'ME » 2014-05-29, 15:48

Dziwie sie tylko, ze nie szkoda Pato czasu na takiego no skilla jakim jest ten typek mionsz.

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Grochu » 2014-06-21, 17:01

40%
40%

Postautor: Hekt-X » 2014-06-21, 17:46

Przecież połowa tych typów tam to takie no skille, że chuj :rotfl:
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: ice-k » 2014-06-21, 22:22

Eripe pozjadał, dobrze że obronił swoją pozycję gościa z którym nie chcesz beefu, a reszta Pato przecież nie poleciała źle (przynajmniej jak na nasze polskie podwórko).

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: .xeS. » 2014-06-22, 12:03

KURWA ALE GO WPIERDOLILI, WYSRALI I ULEPILI Z POWROTEM Z GÓWNA. PENX > ERIPE
"Twój rap odpycha nawet ciebie skoro wciąż sie cofasz"
No tego wymagam od rapu, bif is bif typ nie odpowie bo nie ma z czym wyskakiwać co to z emce co przez całą kariere nie potrafi złożyć punche'a
"Nie rozumiesz że tu sie liczy honor a nie o honorarium"
Śmieszny w opór typ mówi że nie będzie ich promował a wrzuca na tablice diss na samego siebie. Moim zdaniem jedna z ciekawszych akcji od dawna w polskim rapie, i potwierdzenie że ten tutejszy mejnstrim jest wpierdalany przez podziemie.

Beka, stypa.
Zaliczam progres, bo to raczej łatwa sztuka.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Grochu » 2014-06-24, 03:22

beka, że wrzucił i go w większości tam pojechali na tablicy. Udawany wielki dystans oczywiście, czekanko na zwrotkę od Oxona

40%
40%

Postautor: Grochu » 2014-06-27, 19:45

Pato:
JUTRO 100 LINIJEK PRAWDY ZZA KULIS BĘDZIE TROCHĘ NIEZŁEJ BECZKI?

Oxon:
Są takie sytuacje, w których trzeba wyjść z Internetu i zachować się, jak na rapera przystało. Kilka miesięcy konsekwentnego olewania zaczepek nie przyniosło rezultatów, więc załatwię sprawę tak, jak każdy raper - niezależnie od pozycji na scenie - powinien rozwiązywać swoje konflikty.
Drogi Panie z Katowic, poświęciłem sporo swojego cennego czasu na 100 linijek, które wyjaśnią sprawę raz na zawsze. Czuj się zaszczycony.
Premiera kawałka jutro o 16:00. ‪#‎Oxon‬ ‪#‎Kulisy‬ ‪#‎MiuoshDiss‬

40%
40%

Postautor: Grochu » 2014-06-28, 15:55

40%
40%

Postautor: ice-k » 2014-06-28, 16:15

Post pod postem i to jeszcze Grochu to uczynił? BAN JAK NIC, SIĘ NALEŻY! xD
O=X to taka wisienka na torcie jeśli chodzi o ten konflikt. Po ciężkich ciosach w końcu nastał czas na bezpośredni nokaut. Trochę dziwnie pisać, że Mioush został wjebany, rozjebany i odjebany, skoro nawet nie odpowiedział i raczej nie odpowie, no ale... tak po prostu jest. :v

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Laj » 2014-06-28, 17:27

Oxon - dużo argumentów, mniej panczy. Pato - dużo panczy, mniej argumentów.

Wybieram diss Pato bo jest po prostu zabawniejszy dzięki panczlajnom.
Oxon opiera pancze bardziej na argumentach i nie mają one takiej siły przebicia.
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Następna

Wróć do Polski Rap