premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Hekt-X » 2014-06-29, 19:34

Jak dla mnie argumenty >>> pancze, połowa tych typów z Pato niestety, są dla mnie asłuchalni.
No i inaczej nie można napisać, Oxon zabił w tym 'konflikcie'.

Mimo wszystko trackami Miuosha zawsze się jarałem i to się nie zmieni...
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: ice-k » 2014-06-29, 21:01

Ale moim zdaniem, diss to raczej taki bezpośredni atak na rywala, który ma pokazać że jesteś lepszy, czyli punche, a argumenty to tylko dodatek, który nadaje sensu całej akcji. Czyli wniosek taki, że diss idealny to punche poparte argumentami. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi. xD

Edit: Ale jak mam słuchać dissu na samych argumentach to schodzę, bo raczej to mi przypomina coś w stylu pieszczenia się, a lepiej gdy się raper nie pierdoli, że ten zrobił coś i jest be, tylko lepiej zjechać przeciwnika jakimiś nieźle rozkminionymi linijkami, które od razu pokazują, że masz battle skillsy i możesz nakurwiać słabych w każdej linijce.
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Grochu » 2014-06-29, 23:12

Hekt, ja też go szanuję za stare numery, aczkolwiek Pogrzeb mi za nic nie podszedł. Tylko jak teraz nawija o zasadach czy o szacunku czy czymś takim podobnym trudno mi się nie uśmiechnąć.

40%
40%

Postautor: Hekt-X » 2014-06-30, 22:51

ice-k pisze:lepiej zjechać przeciwnika jakimiś nieźle rozkminionymi linijkami, które od razu pokazują, że masz battle skillsy i możesz nakurwiać słabych w każdej linijce.

Jeśli chcesz kogoś zjechać, przede wszystkim musisz mieć za co. Jeśli puncze nie trzymają się tematycznie tego za co masz zjechać daną osobę to stają się tylko takimi pustymi z dupy wrzutami.

Poza tym diss - spór o jakieś swoje racje a battle rap to dwie różne rzeczy. Battle rap wygrywa się punczami, beef argumentami. Dlatego też kawałek Oxona przewyższa Pato, którzy nagrali sporo prostych bluzgów, które w większości są właściwie niczym. Ox skupił się na wytknięciu Miuoshowi nieogarnięcia i pewnych faktów w całej tej sprawie, więc tym póki co ma pierwsze miejsce w tej sprzeczce.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Laj » 2014-07-01, 09:59

Fakt, Oxon bardziej się wykazał niż Patokalipsa. Tyle, że disa Patusów wywołuje u mnie sporo uśmiechów na mordzie a to mnie jara w rapie.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Grochu » 2014-08-08, 02:41

Homex na swoim facebooku:
Dzisiaj dostałem wiadomość od pana z Katowic że nie jestem w żadnym stopniu częścią rap sceny w tym kraju i żebym się nie wypowiadał na jego temat. Tak mi przykro Miłoszku. No to z pozycji człowieka jak już z pocycji rapera nie mogę napiszę, że to kawał dupka, który za wszelką cenę próbuje udowadniać mi teraz jaki to z niego uczciwy wydawca a jaki ze mnie chujowy raper co wydał chujową płytę.

Miuosh kiedyś tam..
https://www.facebook.com/Miuosh/posts/507565459317899

Sorry nie chce mi się zakładać osobnego tematu na Miuosha, bo i tak większość po nim już jeździ

SS:
Obrazek

40%
40%

Postautor: Laj » 2014-08-08, 07:44

Czekam na pocisk Queby.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: .xeS. » 2014-08-08, 11:38

que dawaj dissa
Zaliczam progres, bo to raczej łatwa sztuka.

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: vale » 2018-09-21, 19:45

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Polski Rap