premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Sztywny » 2010-08-14, 18:20

haha ratuj mnie padre bo zaraz padne a po kiego grzyba sie do mojej interpunkcji przypiales ?;d czy to jest lekcja jezyka polskiego? mowiaz o ogole moge mowic rowniez w tym ogole o sobie kolego ciekawi mnie tylko ile nocy musiales sie wypocic zeby tego postac napisac;d ciekawe gdzie mialem kupic te kasety w sklepie spozywczym? nei kazdy mieszka w miescie gdzie jest empik czy inny sklep z kasetami a wracajac do tego ogolu ;p napisalem wiekszosc z nas czyli mowilem tez osobie baranku aha i mamy prawo wyrazac swoja opinie, czy wszystko co ktos zlego napisze na temat repera jest hejtowaniem? czy jak jego brat powie nic nie robisz nierobie to jest hejterem bo obrazil arcyksieznego magika? idz panie profesor na politechnike wykladaj ;d
szmaty się szmaci, czaisz? jak się je**ć to bez gaci.

0%
0%

Postautor: Garbus » 2010-08-14, 18:28

Joint3r pisze:a co znaczy hejter każdy chyba wie

Widać nie każdy siemka i poćwicz.
H.Rap Brown... GOD BLESS YOU! ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: Joint3r » 2010-08-14, 18:55

haha ratuj mnie padre bo zaraz padne a po kiego grzyba sie do mojej interpunkcji przypiales ?;d czy to jest lekcja jezyka polskiego?

Lekcja języka? Nie, ale to ułatwia dyskusję.
mowiaz o ogole moge mowic rowniez w tym ogole o sobie kolego ciekawi mnie tylko ile nocy musiales sie wypocic zeby tego postac napisac;d

napisalem wiekszosc z nas czyli mowilem tez osobie baranku

Tworzymy nowy język polski? Ogółu nie może stanowić jedna osoba, no chyba, że cierpisz na rozdwojenie jaźni.
A co do posta, to wejdź w mój profil, potem zobacz datę wysłania posta, wyjdzie Ci kilkanaście minut, więc daruj sobie ironie, która jest bezcelowa i ma chyba za zadanie jedynie śmieszyć ludzi. A dalsza część cytatu, "większość z nas" Ty - ok, ale gdzie ta większość?
aha i mamy prawo wyrazac swoja opinie, czy wszystko co ktos zlego napisze na temat repera jest hejtowaniem?

Wyrażać opinię owszem. Ty nie wyraziłeś opinii, a zaczałeś obrażać magika, i napisałes pierdoły, które nie sa opiniami a najwyraźniej faktami w Twoim mniemaniu. Cytat?

magik,psychol jakich malo

Jak nie mamy się do czego czepiać, to najlepiej wyśmiać czyjaś chorobę? a cytując pelsona "kurwa, płycej się nie da"

idz panie profesor na politechnike wykladaj ;d

Kurwa po prostu kocham takie teksty <3 a świadczy to tylko o tym, że uważasz mnie za bardziej inteligentną osobę od Ciebie, co aż tak to Cię boli, że wpędza Cię to w kompleksy?

to jest hejterem bo obrazil arcyksieznego magika?

Sam przyznałeś w pierwszym z postów, odpowiadając mi, że jesteś hejterem (pamiętasz? - każdy z nas ma w sobie coś z hejtera, co tak naprawdę jest gówno wartym stwierdzeniem)
Obrazek

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Archi » 2010-08-14, 19:05

Joint3r pisze:Archi[/b]
W ogóle zauważam dziwną manierę przechwalania się kto wcześniej zaczął słuchać rapu. Przecież to nie jest takie ważne.

Ja nie zauważyłem takiej, jak to nazwałeś "maniery" hmm, a głębiej się zastanów, dla mnie to dosyć ważne, bo z większą aprobatą podchodzę teraz do raperów, których muzyką jaram się zza szczyla i znam ją od lat, niż do jakichś nowych na polskiej scenie, nie tylko ja ZAPEWNE tak mam. Ale na to wpływa mnóstwo zależności więc ten temat odpuszczę.

Fakt, zgadzam się, inaczej podchodzi się do raperów, których słucha się, jak to ująłeś 'za szczyla:)

Ale po prostu chodziło mi bardziej o takich ludzi, którzy mają się za nie wiadomo kogo, tylko dlatego, że słuchają rapu od niemal niemowlaka (przynajmniej tak twierdzą)

Joint3r pisze:No i ogółem

Wszyscy Ci co zadają pytania typu - co dla polskiego rapu zrobił magik/paktofonika/kaliber, zadajcie lepiej sobie pytanie co wy zrobiliście dla tego rapu, by krytykować tych którzy są/byli na tej scenie, jak byliście (albo dobra, żeby nie było, że mnie źle ktoś zrozumie) MY BYLIŚMY w pieluchach.

Tylko, że MY jesteśmy jedynie (najczęściej) odbiorcami muzyki i każdy ma prawo skrytykować coś, co mu się nie podoba i już:)

Tak, czy inaczej, peace! I nie odbiegajmy już od tematu;]

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Sztywny » 2010-08-14, 19:56

madrzejszego ode mnie? hmm tak sobie mow a jak bedziesz z tego powodu lepiej spal to ci racje przyznam zebys z okna nie wyskoczyl <haha> no i kij z tego ze jestem hejterem, twoj kazdy post jest pusty i nie wnosi nic do mojego rozumu nei przekonujesz mnie w zadnym stopniu wiec juz sobie daruj jak mowie o ogole to i ja tam jestem chyba nie? kazdy post w twoja strone pisze z sumiechem na twarzy bo wiem ze zaraz bedziesz cos tworzyl zeby mi dociac ale slabo ci idzie ;] t i ja przycytuje "twoje argumenty brzmia jak kompleksy" i juz sie nie ywsilaj bo i tak nie przeczytam tego co napiszesz ;* <3 masz bo widze ze lubisz takie znaczki ;d
szmaty się szmaci, czaisz? jak się je**ć to bez gaci.

0%
0%

Postautor: ekspert » 2010-08-15, 15:09

Tam do kolegi jednego. Nie mogę znaleźć tego wywiadu, ale wiem, że to był wywiad robiony chyba po ostatnim koncercie PFK. Fakt - dość stary.
Obrazek

to jest ten styl pełen bólu, pełen złości,
środkowy palec ziomuś zawsze w gotowości.

10%
10%

Postautor: Mazgaj » 2010-08-15, 15:26

ekspert pisze:ale wiem, że to był wywiad robiony chyba po ostatnim koncercie PFK.

Czyżby to ten wywiad? Bo jeśli tak, to Rahim mówi tylko o płycie "Eksperyment Psycho", nie mówi nic o psycho rapie.

A z resztą sam powiedziałeś, że to stary wywiad, więc ma się to nijak do dnia dzisiejszego.
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: ekspert » 2010-08-15, 15:42

Mhm, źle zrozumiałem. Zwracam honor.
Obrazek

to jest ten styl pełen bólu, pełen złości,
środkowy palec ziomuś zawsze w gotowości.

10%
10%

Postautor: seba9895 » 2010-08-15, 19:40

Sztywny,
haha ratuj mnie padre bo zaraz padne a po kiego grzyba sie do mojej interpunkcji przypiales ?;d czy to jest lekcja jezyka polskiego?

Po pierwsze, regulamin wymaga poprawnego pisania i używania znaków interpunkcyjnych.
Po drugie, lepiej się czyta poprawnie napisany post.
Po trzecie, czytając wypowiedź z błędami, automatycznie zmniejsza się opinia o autorze posta :]
Po czwarte, czy to aż tak cholera ciężko, zobaczyć przed wciśnięciem "wyślij" ilość "czerwonych" słów i poprawić błędy? :| Nigga please ;)
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: vale » 2018-09-21, 20:45

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Poprzednia

Wróć do Polski Rap