premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Łysy Anioł » 2010-09-25, 15:32

Co powiecie na nowe, niezależne radio internetowe o profilu rap? Chłopaki z HG wyprzedzili trochę prosto, które od ponad 2 lat planowało coś takiego (ale chyba nie tylko droga internetowa) i start jest 1 października tego roku.

wilku w hip-hop kampusie mówił, ze na razie będzie mało slotów, wiec może jak się rozkręci, to jakoś to rozwiną.

Sprawdźcie http://diilradio.pl/ może niebawem się coś tam pojawi. nie tak dawno była tam ankieta, w której można było wybrać, jaki gatunek muzyki miałby tam lecieć.

Co do samego pomysłu - jestem jak najbardziej na tak. Chętnie sobie posłucham, choć obawiam się, ze playlista będzie hm... 'stronnicza'.

http://diilradio.pl/ankieta.php Wypełniajcie!!!!!

0%
0%

Postautor: remu » 2010-09-25, 16:19

Dobra inicjatywa, zapewne będę sprawdzał jakieś wybrane audycje, bo słuchać radia raczej nie będę, ale się zobaczy - marzy mi się radio o rapie, które nadawałoby na całą Polskę, w samochodzie, to by było coś, ale marzenia pozostawmy marzeniami. Audycje jakieś tam sprawdzę, słuchać raczej rapsów nie będę z dwóch powodów. Pierwszy jest prosty, wolę odtworzyć sobie coś w moim Foobarze, mam ochotę słuchać to, to słucham tego, proste. Drugi jest taki, że Wilku zapewne będzie wybierał takie rapsy, które nie będą trafiały do mnie tematycznie, ale to tylko moje skromne przypuszczenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: Big Sun » 2010-09-25, 16:22

remu pisze:Dobra inicjatywa, zapewne będę sprawdzał jakieś wybrane audycje, bo słuchać radia raczej nie będę, ale się zobaczy - marzy mi się radio o rapie, które nadawałoby na całą Polskę, w samochodzie, to by było coś, ale marzenia pozostawmy marzeniami. Audycje jakieś tam sprawdzę, słuchać raczej rapsów nie będę z dwóch powodów. Pierwszy jest prosty, wolę odtworzyć sobie coś w moim Foobarze, mam ochotę słuchać to, to słucham tego, proste. Drugi jest taki, że Wilku zapewne będzie wybierał takie rapsy, które nie będą trafiały do mnie tematycznie, ale to tylko moje skromne przypuszczenia.

Wszystko powiedziane. Pierwszy raz powiem, że zgadzam się z remu ;)
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: vale » 2018-09-21, 20:49

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Polski Rap