premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: changes » 2013-02-05, 18:51

Jak dla mnie B.R.O zupełnie odpada. Głos, flow, wygląd-dosłownie wszystko mi w nim nie pasuje. A Peji nie hejtuję, uważam, że odwalił kawał dobrj roboty dla polskiego rap'u i mam pełny szacunek.

0%
0%

Postautor: Niedziel » 2013-07-18, 19:28

Osobiście nie lubię B.R.O , który według mnie mógłby nagrywać na jakieś playlisty i powinnien zacząć nagrywać Pop, bo denerwuje mnie.
Kolejny to Tede po prostu go nie lubię, każdemu podoba się co innego i Ostry, którego jak słyszę to odrazu się lekko mówiąc denerwuje. I to chyba tyle mogłem o kimś zapomnieć

0%
0%

Postautor: Fiszu » 2013-09-08, 10:02

Pih - Nie podchodzi mi jego głos, styl rapowania.
Firma - JP na 100%. Rzygam już tym.
Bonus RPK - Nienawidzę za wszystko..
" Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż, że się mylili... "

10%
10%

Postautor: Graz » 2013-09-17, 16:46

Jest wielu, ale najbardziej wkurwiający to Eldo. No i po usłyszeniu pewnego singla to w sumie Miuosh i Onar też awans o kilka oczek :padam:

10%
10%

Postautor: NiktWazny » 2013-11-18, 11:30

edit:

w sumie chuj - cofam mesa, raperem jest dobrym.

Eldo - bo jest w chuj znerwicowany i ciągle obrażony
Ty mi nie pierdol, mówisz to nie przez Ciebie - chcesz zmienić świat to od siebie ! i bądź pewien ! że choć jeden ten nie znaczy nic, to jak będzie on to będzie już za kim iść..

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: VeaRnas » 2013-12-11, 14:54

Tede
Pih
Eldo

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: ice-k » 2013-12-11, 15:32

Mam w sumie nową listę:
Peja i reszta jego wytwórni Wack Enterteiment, poza Vixenem - pomimo tego, że coś tam progres zalicza, to nadal jest dla mnie asłuchalny, nadal słabe rymy, nadal średnie flow i nie ma nic, co by mogło mnie przyciągnąć.
RPK i inne asłuchalne chujstwa dla debili, gdzie robią z tych debili jeszcze większych debili, a poza tym, oceniając sam warsztat rapu, to flow, skillsy - tragiczne, asłuchalne.
KaeN - Porażka na maksa, nie dość, że nie ma swojego stylu i wszystko kopiuje, to jeszcze marnie to kopiuje. Banalne rymy czasownikowe i poza tym nagrał jedną z najgorszych zwrotek w roku ->86 i ten głos. :wstyd:
Bonson - wkurwia na maksa to jego smutne pierdolenie
TomB - NoFlowMode [ON] na stałe, pomimo tego, że ma dobre punchline'y, to po prostu przez tak słabe flow ciężko się go słucha, a poza tym, taki z niego punchliner, a jak dochodzi do konfliktu to pisze autodissy i go rywale zjadają -> Enson, PeeRZeT.
Raper Stolarz/Malarz - za akcje z PeeRZeTem, a dokładnie za to, że dopiero po roku coś na niego nawrzucali.
Kobra, Szyna
Słoń, O.S.T.R, Hades, Diox i jeszcze parę wacków - nie dość, że mają banalny rap, głupie, bezsensowne porównania, to jeszcze słabą technikę, a Diox to już w ogóle ogromny WACK, a i mają głupi fanbase, z resztą jak większość raperów.
I lista się ciągnie, ciągnie i ciągnie, spokojnie mogę wypisać 90% raperów w Polsce.
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Vii » 2014-01-29, 19:51

Nigdy nie robili na mnie żadnego wrażenia i już w życiu nie zrobia: Peja, Sloń, Bezczel, Diox, Tede, Fokus, Gural, Chada, Pih, Sheller. I po prostu jak ich slysze to mi sie robi źle, a głownie za sprawa Słonia czy Shellera - tak monotonnych kolesi na tej scenie już nie ma.

0%
0%

Postautor: Mazur » 2014-01-29, 19:57

Dlaczego Tede monotonny? Akurat znam starsze produkcje i np. jakby porównać 3h, Esende Mylffon i np. Elliminati czy jakąś ostatnią twórczość Tedego to zupełnie inny klimat (nie sprawdzałem dogłębnie ostatnich jego płyt, tylko tyle co zasłyszałem na YT)
PiH - ja skończyłem go słuchać na "Kwiaty zła", Peja - noo tak w sumie może się nudzić, Fokus, Gural - styl od lat niezmienny, nie lubię szczególnie Fokusa, wiele osób się nim jara tylko ze względu na PFK (takie odnoszę wrażenie)

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Vii » 2014-01-29, 20:18

Mazur pisze:Dlaczego Tede monotonny? Akurat znam starsze produkcje i np. jakby porównać 3h, Esende Mylffon i np. Elliminati czy jakąś ostatnią twórczość Tedego to zupełnie inny klimat (nie sprawdzałem dogłębnie ostatnich jego płyt, tylko tyle co zasłyszałem na YT)
PiH - ja skończyłem go słuchać na "Kwiaty zła", Peja - noo tak w sumie może się nudzić, Fokus, Gural - styl od lat niezmienny, nie lubię szczególnie Fokusa, wiele osób się nim jara tylko ze względu na PFK (takie odnoszę wrażenie)

Stary źle mnie zrozumiałeś ;) zacytuje konkrety które źle odebrałeś
a głownie za sprawa Słonia czy Shellera - tak monotonnych kolesi na tej scenie już nie ma.

I tutaj chodziło mi, ze ta dwójka jest monotonna, a całej reszty po prostu nie trawie ale nie nazwałem ich monotonnymi.

a co do Fokusa i jego fejmu z Paktofoniki to masz racje Paluch w dissie kiedyś dobrze nawinął: "przejąłeś fanów po koledze, Twój rap to lipa - nie ma magika - traci czar paktofonika" (pomimo, ze za Paluchem nie przepadam to akurat było prawdziwe)

a co do reszty to zgadzam sie z Toba definitywnie!

0%
0%

Postautor: Mazur » 2014-01-29, 20:26

Vii pisze:"przejąłeś fanów po koledze, Twój rap to lipa - nie ma magika - traci czar paktofonika"

Dobre i prawdziwe, nigdy nie przepadałem za Fokusem.

Co do postu to racja, za szybko przeczytałem Twojego posta dlatego go źle odebrałem, a co do Słonia i Shellera to cieżko mi się na ich temat wypowiedzieć bo przesłuchałem od nich niewiele materiału i to jeszcze kiedyś, bo ja od kilku lat nie słucham polskiego rapu.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: tequila175 » 2014-01-29, 21:53

Fokus dobra mordka, znielubiłam go po wybrykach z Dodą (smutne czasy), a tdf ssie od sportu
witaj w królestwie rzeczy nieracjonalnych,
w odrzuconym scenariuszu dla kanału Romantica

Awatar użytkownika
Przyjaciel
Przyjaciel

Postautor: Mazur » 2014-01-29, 21:57

tequila175 pisze:Fokus dobra mordka, znielubiłam go po wybrykach z Dodą (smutne czasy), a tdf ssie od sportu

A ja się jaram do dzisiaj Esende. Bardzo dobra płytka. Dobre bity, jest mocne brzmienie, są też lżejsze utwory (jakby jutra miało nie być) można na niej znaleźć coś dla siebie.

Ja i tak lubię z tej płyty najbardziej Glokk, Blask, Air Max Classic, To jeszcze nie koniec.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: ice-k » 2014-01-29, 22:05

W dodatku Elliminati, znane też, jako Wieprz - Odrodzenie jest punktem zwrotnym w jego rapie, a teraz jeszcze będzie Kurt Rolson, czyli znowu level up. Co nie zmienia faktu, że nadal się nie jaram. :v
Lil bow wow the size of a mini teck,
we riddin around with guns the size of 50 cent

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Cygar » 2014-02-08, 11:19

Jeśli chodzi o raperów, których nie trawię to w sumie jest tego sporo. Jednych nie lubię bardziej, innych trochę mniej ale mam taką swoją "czarną listę" w której skład wchodzi Kaen, Pih i Peja.

Awatar użytkownika
0%
0%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polski Rap