premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Miss_She » 2009-01-06, 23:01

ADRcompany pisze:
Po pierwsze Lerek to nie hip-hop, po drugie teraz jakby Liber wydał zajebisty towar to nasza kultura by tego nie przyjęła, widzisz, każdy medal ma dwie strony ... a kij dwa końce ...

TPWC to nie jest Uderz w Puchara i W Aucie, TPWC to cały krążek, starałem się w kilku słowach opisach każdy kawałek z płyty i jak widać wcale nie jest to coś nierapowego. Po prostu śmieszy mnie ta powierzchowność oceniania towaru po dwóch kawałkach.

A że lerek to co? R'n'b ? Przez większość uważany jako 'raper' :P "Zajebisty towar"? Tak oceniasz TPWC ? :super:

Powierzchowność oceniania? Raczej jeśli bym powiedziała że TPWC to świetna płytka, gdyż podobaja mi się dwa kawałki [kazda porazke obracam w sukces i dwie kochanki].

Hehee a kbls chciałeś obronic tpwc ale jakoś sporo kawałkow zostawiłes bez komentarza lub 'nie przemówiła do mnie' :P
Ostatnio zmieniony 2009-01-06, 23:07 przez Miss_She, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: ADR[C] » 2009-01-06, 23:24

Miss_She pisze:A że lerek to co? R'n'b ? Przez większość uważany jako 'raper' :P

Przez tą "większość", co mówi, że TPWC to komercja, a Sokół się sprzedał.

Miss_She pisze:"Zajebisty towar"? Tak oceniasz TPWC ? :super:

Nigdy tak nie powiedziałem i nie powiem. Bronię TPWC, mimo że nie uważam tego za materiał mocno wybijający się ponad średnią. Dziwi mnie to, że został nazwany najgorszą płytą 2007 bez konkretnych argumentów.
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Miss_She » 2009-01-06, 23:32

Przez tą "większość", co mówi, że TPWC to komercja, a Sokół się sprzedał.

Ahahah. Raczej przez tą większość, której podoba sie tpwc i wiedzą o Sokole tylko tyle ze jest feat z Ponem :rotfl:

Dziwi mnie to, że został nazwany najgorszą płytą 2007 bez konkretnych argumentów.
To jeszcze raz przejrzyj posty w tym temacie na temat tpwc ;p

Bronię TPWC, mimo że nie uważam tego za materiał mocno wybijający się ponad średnią.

W nawyku masz bronienie słabych produkcji ??
"Czasem trzeba tak wybrać, by wygrać.
Dumne twarze bez względu na sytuację,
swój los w ręku, gniew w sercu."
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: kbls » 2009-01-06, 23:43

Miss_She pisze:Hehee a kbls chciałeś obronic tpwc ale jakoś sporo kawałkow zostawiłes bez komentarza lub 'nie przemówiła do mnie' :P

4 na 14 to sporo? Albo inaczej - czy tyle wystarcza, żeby określić ich najgorszą produkcją... ;]

60%
60%

Postautor: ADR[C] » 2009-01-06, 23:48

Czytałem wszystko od początku i powiem, że słabiutko, słabiutko...

Miss_She pisze:Bity? Typowa techniawka
Teksty ? Disco Polo?
Nawijka rap joł joł
Dlatego nie trawię tej płytki ...

Po tym chyba nie mamy o czym dyskutować na temat tej płyty.

Dodam otoczkę do mojej wypowiedzi, bo czuje się, że brak wiedzy na temat moich upodobań muzycznych deformuje Twoje wypowiedzi. Powiem Ci, że nigdy nie byłem jakimś fanem Sokoła i Pono, jeżeli chodzi o Polski rap wolałem drugą stronę, czyli Kaste, Gurala, Tedzika, Mesa... nie Prosto. Jeżeli chodzi o Prosto to mam negatywne odczucia, co do kierunku w którym pieniądze na wydanie słabej Firmy są, a na VNM'a nie ma.

Cała dyskusja idzie w złą stronę, bo my z kblsem szczegółowo opisaliśmy album, odnosząc się do każdego kawałka, a Wy nadal piszecie - słaba płyta, bo słaba...

Mnie da się przekonać do wielu rzeczy, o ile są konkretne argumenty, zabrakło ich tutaj, a wiedz że uwielbiam konstruktywną dyskusję. :*

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Miss_She » 2009-01-07, 00:08

Twoje argumenty nie były lepsze od moich :P Skomentowałeś każdy kawałek po kolei, ale to już sprawa gustu ;)
Bardzo łagodnie oceniałeś najsłabsze kawałki za to na 'te lepsze' nie szczędziłes pochwały ... :D

Jeżeli chodzi o Prosto to mam negatywne odczucia, co do kierunku w którym pieniądze na wydanie słabej Firmy są, a na VNM'a nie ma

Właśnie. Kolejna sprawa. Płytka nie jest rewelacyjna jak sam przyznałeś... Spojrz teraz Na TPWC jak patzrysz na ogół Prosto. Naprawde wybitni raperzy, robiący kawał dobrej roboty nie mogą się wybić bo trandy jest styl tpwc-dla szerszego grona słuchaczy.
Dobry przykład podałes. VNM reprezentuje rap a Sokół i Pono i tpwc są nijacy.

No dyskusja nie zmierza napewno ku roztrzygnięciu ... Bo z gustem jest jak z dupą-każdy ma swoja :P czy jakoś tak :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: ADR[C] » 2009-01-07, 00:14

Miss_She pisze:No dyskusja nie zmierza napewno ku roztrzygnięciu ... Bo z gustem jest jak z dupą-każdy ma swoja :P czy jakoś tak :D

Tym miłym akcentem zakończymy naszą dyskusję. Poza tym przecież nie będę się kłócił z jedną z nielicznych kobiet na forum. :P

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Miss_She » 2009-01-07, 00:33

Noo okej :* :D
Jeszcze doszłoby do tego, że jedną z nielicznych kobiet chciałbyś usunąc z tego forum ... :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: kbls » 2009-01-07, 14:10

Ale ja mam jeszcze pytanie - nadal uważasz, że to najgorsza płyta roku? Bo ja sądzę, że jednak owe 4/14 starcza maksymalnie na tytuł rozczarowania, bo od nich można było oczekiwać więcej, nieprawdaż?

Poza tym chciałbym, żeby reszta krytyków podała jakieś sensowne argumenty (nie mówię o argumencie "bo taki mam gust" ponieważ w tym przypadku kij ma dwa końce ;))

60%
60%

Postautor: Miss_She » 2009-01-07, 15:09

Heehee no ale To dla Ciebie 4na 14 nie przypadło do gustu ;)
Dla mnie jedynie 2 kawałki się podobają :P
Płytka moim zdaniem nie przeszła poprzeczki postawionej przez inne składy i raperów,poza tym jest komercyjna...
Nie zadawalają mnie 'poprawne' produkcje. Słucham najlepszych a tpwc była najsłabszą płytą, którą w całości przesłuchałam wiec napisałam, jak uważałam :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: R-N » 2009-01-07, 16:08

kbls pisze:ja sądzę, że jednak owe 4/14 starcza maksymalnie na tytuł rozczarowania, bo od nich można było oczekiwać więcej, nieprawdaż?

no mi się też wydaje, że większość miała na mysli "rozczarowanie roku", bo obiektywnie patrząc były jednak słabsze produkcje (firma, żurek etc.). I mówię to ja, a ja słucham mało polskiego rapu :)

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Miss_She » 2009-01-07, 17:27

może i tak... :D
Ani Firmy ani Żuroma płytki w całości nie przesłuchalam wiec j.w. :D:D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: GML » 2009-01-07, 21:50

R-N pisze:bo obiektywnie patrząc były jednak słabsze produkcje (firma, żurek etc.). I mówię to ja, a ja słucham mało polskiego rapu :)

Jak dla mnie to Andrzej Ż. miał dobrą płytę, gdzie po prostu przekaz dominował nad formą :)
Do dziś do niej wracam, więc rozczarowaniem bym jej raczej nie nazwał :P
Ale to mój własny subiektywny pogląd :)
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: R-N » 2009-01-07, 21:55

GML pisze:Jak dla mnie to Andrzej Ż. miał dobrą płytę, gdzie po prostu przekaz dominował nad formą :)
Do dziś do niej wracam, więc rozczarowaniem bym jej raczej nie nazwał :P
Ale to mój własny subiektywny pogląd :)

Wiadomo - każdy lubi co lubi, dla mnie to nie było rozczarowanie bo niczego dobrego się nie spodziewałem :D Zresztą -nie miałem na myśli, że było to rozczarowanie roku, rozczarowaniem roku jak dla mnie jest bez wątpienia fokus :)

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: GML » 2009-01-07, 22:09

R-N pisze:rozczarowaniem roku jak dla mnie jest bez wątpienia fokus :)

I tu się zgadzamy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polski Rap