premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Miss_She » 2009-01-08, 07:51

Nie wszyscy, którzy twierdzili w tym temacie, że TPWC jest najgorsza produkcja uargumentowali swoją odpowiedź... :|
"Czasem trzeba tak wybrać, by wygrać.
Dumne twarze bez względu na sytuację,
swój los w ręku, gniew w sercu."
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: GML » 2009-01-08, 23:11

Miss_She pisze:Nie wszyscy, którzy twierdzili w tym temacie, że TPWC jest najgorsza produkcja uargumentowali swoją odpowiedź... :|

Ok, nadrabiam :]
W sumie to muszę przyznać, że kilka tracków jest ok,
Ale jakoś nie przemawia do mnie udział Pona w TPWC. - po prostu przyzwyczaiłem się do tego co prezentował w Hołdzie, 2 Stronie Medalu.
Puśćcie sobie "W konwencji rap" a chwilę potem "W aucie" :P
Dla mnie TPWC = ewidentny skok na kasę.
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: kbls » 2009-01-08, 23:30

GML pisze:Puśćcie sobie "W konwencji rap" a chwilę potem "W aucie" :P

Zestawiać te dwa utwory to dość karkołomny wyczyn, biorą pod uwagę w końcu, że to drugie to PARODIA, świadoma i przemyślana...

Na ten zarzut odpowiada sam Sokół na płycie:

Gdzie słyszałeś w moich tekstach, że chcę wychowywać syna
w zasyfiałej ruderze, ty chcesz?

;] Równie dobrze, można powiedzieć, że Ostry skacze na kasę bo wydaje tak często płyty... ;] Powinien nielegale nagrywać, nie? Po co ma zarabiać... Od razu drugi cytat:

Chcesz być mistrzem klatki schodowej, sam wybierasz
Ja pierdolę takie podium, inna stawka jest teraz...

60%
60%

Postautor: GML » 2009-01-08, 23:56

kbls pisze:Cytat:

Na ten zarzut odpowiada sam Sokół na płycie:

Gdzie słyszałeś w moich tekstach, że chcę wychowywać syna
w zasyfiałej ruderze, ty chcesz?

I tu muszę Ci przyznać rację- nie jestem z takich, co do końca bronią swojej racji wiedząc, że nie jest słuszna :)
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: R-N » 2009-01-09, 00:11

Ja bym nie miał tego sokołkowi za złe, gdyby nie te prawilne cytaty, na których się dorobił szacunku wśród prawilniaków :)

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Miss_She » 2009-01-09, 01:26

R-N pisze:Ja bym nie miał tego sokołkowi za złe, gdyby nie te prawilne cytaty, na których się dorobił szacunku wśród prawilniaków :)

Właśnie. O to przez cały czas mi się rozchodzi.
Przez tyle lat w wwo prezentował takie niezłomne zasady: "Ja sie nigdy nie zmienie" ....nigdy sie nie sprzeda... itp itd. A na tpwc probuje sie usprawiedliwiac bo sam wie jak jest teraz spostrzegany....i co zrobil... a niewinny się nie tłumaczy...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: OKo » 2009-01-09, 08:32

Miss_She pisze:
R-N pisze:Ja bym nie miał tego sokołkowi za złe, gdyby nie te prawilne cytaty, na których się dorobił szacunku wśród prawilniaków :)

Właśnie. O to przez cały czas mi się rozchodzi.
Przez tyle lat w wwo prezentował takie niezłomne zasady: "Ja sie nigdy nie zmienie" ....nigdy sie nie sprzeda... itp itd. A na tpwc probuje sie usprawiedliwiac bo sam wie jak jest teraz spostrzegany....i co zrobil... a niewinny się nie tłumaczy...

Ludzie opanujcie się.. Narzekacie że Eldo jest monotonny że zawsze nawija o tym samym. A tu gadacie że rozczarowaliście się Sokołem bo poszedł w nieco inny kierunek.. Kiedy zrozumiecie że TPWC to nie WWO a WWO to nie TPWC to zupełnie inne składy i nie mogą brzmieć tak samo to chyba proste.. no i co z tego że w tych składach jest ta sama osoba.. Jeśli narzekacie na Eldoke ze niezmienny lat.. to nie rozumiem dlaczego narzekacie na Sokoła że w innym składzie obrał inny kierunek.. Płomień u Decksa nawinął takie coś " Jeśli Cie to Wkurwia to się przerzuć na Disco, Albo słuchaj starych płyt"
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Karku » 2009-01-09, 08:42

OKo pisze:TPWC to nie WWO a WWO to nie TPWC to zupełnie inne składy i nie mogą brzmieć tak samo

A to niby dlaczego? Jędker im zabronił?

OKo pisze:nie rozumiem dlaczego narzekacie na Sokoła że w innym składzie obrał inny kierunek

Bo zrobił (jak dla mnie) żenującą chujnię. Krótka piłka.
Nie będę się jarał, ani usprawiedliwiał lipy tylko dlatego, że ktoś zmienił styl.
Jeśli nie nawija tak i o tym, co kiedyś, to mam mu wybaczyć dicho i słaby poziom?
Że już nie wspomnę, że jeszcze niedawno Sokół pisał kawałki na takich, którzy robili to, co on obecnie. Lekka ironia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Cali_FCB » 2009-01-09, 12:42

Ja bym nie miał tego sokołkowi za złe, gdyby nie te prawilne cytaty, na których się dorobił szacunku wśród prawilniaków :)

Że już nie wspomnę, że jeszcze niedawno Sokół pisał kawałki na takich, którzy robili to, co on obecnie. Lekka ironia.

To jest sedno. Dlatego właśnie nie sprawdze już ich żadnej kolejnej płyty, przez ta dwulicowość. I nie mówcie już więcej że nie polecieli na kase, bo jesli już chcieli zrobić sobie kawałek w stylu 'W aucie', to mogli umieścić go tylko na płycie jak bonus, a nie wybierać na singla i reklamować wszędzie gdzie się da...

Prekursor
Prekursor

Postautor: OKo » 2009-01-09, 12:55

Karku pisze:
OKo pisze:TPWC to nie WWO a WWO to nie TPWC to zupełnie inne składy i nie mogą brzmieć tak samo

A to niby dlaczego? Jędker im zabronił?

tzn. Nie że nie może tylko że nie powinien.. bo to jest całkiem inny projekt więc nie miało by sensu robić coś nowego jeśli to już jest stare. Zacytuje tu Mor W.A " nie może być stare to co świeże i nowe"

Karku pisze:
OKo pisze:nie rozumiem dlaczego narzekacie na Sokoła że w innym składzie obrał inny kierunek

Bo zrobił (jak dla mnie) żenującą chujnię. Krótka piłka.
Nie będę się jarał, ani usprawiedliwiał lipy tylko dlatego, że ktoś zmienił styl.
Jeśli nie nawija tak i o tym, co kiedyś, to mam mu wybaczyć dicho i słaby poziom?

I Ok jeśli uważasz że to jest lipa i odpowiednio to uargumentowałeś to ok, nie mam nic przeciwko. Dyskusja zaczęła się od wypowiedzi nie uargumentowanych :) Sam popełniłem błąd próbując wmawiać że ona zła nie jest..
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: R-N » 2009-01-09, 14:55

OKo pisze:Ludzie opanujcie się.. Narzekacie że Eldo jest monotonny że zawsze nawija o tym samym. A tu gadacie że rozczarowaliście się Sokołem bo poszedł w nieco inny kierunek.. Kiedy zrozumiecie że TPWC to nie WWO a WWO to nie TPWC to zupełnie inne składy i nie mogą brzmieć tak samo to chyba proste.. no i co z tego że w tych składach jest ta sama osoba.. Jeśli narzekacie na Eldoke ze niezmienny lat.. to nie rozumiem dlaczego narzekacie na Sokoła że w innym składzie obrał inny kierunek.. Płomień u Decksa nawinął takie coś " Jeśli Cie to Wkurwia to się przerzuć na Disco, Albo słuchaj starych płyt"

to Ty sie opanuj :)

eldo i sokół nie mają ze soba nic wspólnego.. Eldoke szanuje, bo on nie robi tak, że gada o tym jaki to on prawilny i zajebiście niezmienny jest, a po chwili daje na singla dyskotekowy hit. Co do jastrzębia to mnie już zaczyna delikatnie wkurwiac tym swoim usprawiedliwianiem się - ma słuchaczy za debili, więc vice versa.

A ten Twój zrzut o monotematyczności skomentuje tak: HAHA :)

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: ADR[C] » 2009-01-09, 16:55

R-N pisze:Eldoke szanuje, bo on nie robi tak, że gada o tym jaki to on prawilny i zajebiście niezmienny jest, a po chwili daje na singla dyskotekowy hit.

Obrazek

W tej grupie powinien być Eldoka, jakbym zwracał uwagę cały czas na konsekwencję autorów w porównaniu z latami '90 to nie słuchałbym polskiego rapu.

Wartym uwagi programem z archiwum jest - Mówią bloki człowieku.

... i nie żebym mówił, że brak konsekwencji to coś dobrego, ale mówię, że mało który artysta się tego trzyma (udało się to znienawidzonemu Tedzikowi).
Co warto widzieć i wiedzieć !

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Miss_She » 2009-01-09, 20:50

OKo pisze:Ludzie opanujcie się.. Narzekacie że Eldo jest monotonny że zawsze nawija o tym samym. A tu gadacie że rozczarowaliście się Sokołem bo poszedł w nieco inny kierunek.. Kiedy zrozumiecie że TPWC to nie WWO a WWO to nie TPWC to zupełnie inne składy i nie mogą brzmieć tak samo to chyba proste.. no i co z tego że w tych składach jest ta sama osoba.. Jeśli narzekacie na Eldoke ze niezmienny lat.. to nie rozumiem dlaczego narzekacie na Sokoła że w innym składzie obrał inny kierunek.. Płomień u Decksa nawinął takie coś " Jeśli Cie to Wkurwia to się przerzuć na Disco, Albo słuchaj starych płyt"

Znajdz mi, gdzie i w ktorym poście narzekałam na Eldoke... Podziwiam go i uważam za poete XXI wieku.
A nie będe przymykać oka na chłam w postaci tpwc... tylko dlatego, że nagrał to Sokol ... Szanowałam go za jego wczesniejsza twórczość.
Gdyby Sokol obrał inny kierunek z tą wzmianką , że tak samo dobrą lub lepsza to bym nie narzekała...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Postautor: patolix » 2009-02-27, 16:08

Jak dla mnie to najgorsze było Sokół,Pono-w aucie. Jak tego słuchałem to turlałem się ze śmiechu. Szczyt wieśniactwa.

Awatar użytkownika
10%
10%

Postautor: kbls » 2009-02-27, 21:59

patolix pisze:Jak dla mnie to najgorsze było Sokół,Pono-w aucie. Jak tego słuchałem to turlałem się ze śmiechu. Szczyt wieśniactwa.

Już nie mam siły bronić tej piosenki. Ile można ludziom powtarzać, że takie właśnie było założenie? Żeby ludzie turlali się ze śmiechu? ;] :(

60%
60%

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polski Rap