premiery

Dyskusja o wszystkim, co mieści się pod pojęciem Polski Rap

Postautor: Karku » 2009-02-28, 13:00

kbls pisze:
patolix pisze:Jak dla mnie to najgorsze było Sokół,Pono-w aucie. Jak tego słuchałem to turlałem się ze śmiechu. Szczyt wieśniactwa.

Już nie mam siły bronić tej piosenki. Ile można ludziom powtarzać, że takie właśnie było założenie? Żeby ludzie turlali się ze śmiechu? ;] :(

Ale zrobienie do tego klipu + głównego singla albumu i granie tego na każdym koncercie też daje do myślenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: kbls » 2009-03-01, 00:03

Ale zrobienie do tego klipu + głównego singla albumu i granie tego na każdym koncercie też daje do myślenia.

Szczerze? Uważam, a przynajmniej chcę wierzyć w to, że jest tak jak sami twórcy mówią. Zrobili bekowy kawałek, okazało się, że ludziom się podoba, więc stwierdzili, że nie ma nic złego w nabiciu sobie kieszonek kosztem "szarej masy", która zazwyczaj nie rozumie ich tracków... Ale z występami na HollyŁódzkie Love Story czy VIVA Comet faktycznie przesadzili :D

60%
60%

Postautor: Karku » 2009-03-01, 10:40

kbls pisze:

Szczerze? Uważam, a przynajmniej chcę wierzyć w to, że jest tak jak sami twórcy mówią. Zrobili bekowy kawałek, okazało się, że ludziom się podoba, więc stwierdzili, że nie ma nic złego w nabiciu sobie kieszonek kosztem "szarej masy", która zazwyczaj nie rozumie ich tracków... Ale z występami na HollyŁódzkie Love Story czy VIVA Comet faktycznie przesadzili :D

Może i tak, ale czy nie o tym[nawijaniu, by nawijać] właśnie mówił Sokół w "Halabardach" na poprzednim WWO?
Obrazek

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: kbls » 2009-03-01, 10:51

Może i tak, ale czy nie o tym[nawijaniu, by nawijać] właśnie mówił Sokół w "Halabardach" na poprzednim WWO?

Jeśli czepiać się tego, że przeczy swoim starym tekstom to bardziej bym kierował się w stronę wytknięcia "na plakatach chcę zobaczyć nasze logo, a nie twarz..." i inne tego typu. Jednak widać w jego tekstach, że dojrzał, przebył chyba podobną drogę co Tede, szanuję go.... Koniec Offtopu, bo na nic nowego tu nie wpadniemy. Jest kontrowersyjną postacią i może wzbudzać skrajne odczucia, ja go po prostu lubię :)

60%
60%

Postautor: Miss_She » 2009-03-02, 16:47

kbls pisze:Jednak widać w jego tekstach, że dojrzał, przebył chyba podobną drogę co Tede

Kpisz sobie ?? xD Jak dla mnie to wręcz odwrotnie. Cofnął się ... Mistrzowskie kawałki były na plytach WWO.

kbls pisze:Jest kontrowersyjną postacią i może wzbudzać skrajne odczucia, ja go po prostu lubię :)

Zawsze taki był ale wzbudzał pozytywne uczucia :D
"Czasem trzeba tak wybrać, by wygrać.
Dumne twarze bez względu na sytuację,
swój los w ręku, gniew w sercu."
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
20%
20%

Poprzednia

Wróć do Polski Rap