premiery

W tym dziale umieszczamy tylko
albumy podziemnych artystów.

Postautor: khaes88 » 2011-01-11, 13:31

Khaes to 22 letni
reprezentant Kowar/Jeleniej Góry/Dolnego Śląska. Rapowaniem zajmuje się od 2000 roku. Za sobą ma już spory dobytek nielegali. Album "22" jest jego najświeższym materiałem. Płyta utrzymana w spokojnej, klasycznej konwencji trueschoolowego rapu. Płyta w całości wyprodukowana została przez autora, począwszy od bitów, przez słowa, na mixie i masteringu skończywszy. Życzę przyjemnego słuchania;) Pozdrawiam.

Kod: Zaznacz cały
http://www.jamendo.com/pl/album/83379

Dla tych co się wahają oto promomix:
Kod: Zaznacz cały
http://soundcloud.com/khaes88/khaes-22-promomix

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-01-12, 23:24 przez khaes88, łącznie zmieniany 3 razy

0%
0%

Postautor: remu » 2011-01-11, 20:20

Przesłuchałem promomix i dalej może być ciekawie. Gdy będę miał wolny czas, to pobiorę i przesłucham, jak będę miał już opinię to ją napiszę ;> A, to co wyłapałem z promomixu i mi się podobało, to to że fajne zrobiłeś beaty, lubię ten klimat.

[ Dodano: 2011-01-11, 21:10 ]
Dobra, jestem już właśnie po pierwszym odsłuchu :cool: I moje wrażenia po tym pierwszym odsłuchu są bardzo pozytywne. Beaty - to jest najlepsza strona tego albumu, naprawdę są zajebiste, w każdym kawałku jest zajebisty beat, strasznie się nimi jaram. Technika, z tego co słyszałem to czasem występują rymy proste, ale widać że głównie starasz się kombinować i dobrze ci to wychodzi, nie mam pod tym względem zastrzeżeń. Flow? Również nie jest to coś, co u ciebie kuleje. Masz flow, zwykłe flow, nie jakieś przekombinowane, ale właśnie takie lubię. Warstwa tekstowa - no po pierwszym odsłuchu to nie mogę nic takiego większego powiedzieć, ale uogólniając, to jest tak jak napisałeś - "klasycznej konwencji trueschoolowego rapu" :cwaniak:

Najlepszy kawałek według mnie to "Coś za coś" - zajebisty beat i tekst, szczególnie refren.
Zapewne będę wracał do tego materiału, podziemie u mnie jest zawsze na propsie, tylko tam wyczuwam tą mega zajawkę ;>
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: khaes88 » 2011-01-11, 21:48

Miło słyszeć przychylną opinię;) i dzięki wielkie;) rzadko kombinuje i staram się unikać zabawy w "poczwórne i każde inne" bo za dużo tego wg. mnie, niestety zwykle kończy się to przerostem formy nad treścią, a ja największy nacisk kładę właśnie na treść;) staram się w prosty sposób dotrzeć do odbiorcy. Raz jeszcze dzięki, doceniam Twoje zdanie i pozdrawiam. V

0%
0%

Postautor: remu » 2011-01-11, 22:04

Kurde, przesłuchałem znowu cały album i naprawdę polecam ten materiał, bo jest bardzo dobry. Zajebiste beaty, na których się świetnie odnajdujesz, z resztą uważam że ludzie najlepiej odnajdują się na swoich beatach, takim przykładem jest OSTRy. Przemyślane teksty, dobre flow, no porządny materiał. Polecam sprawdzić, bo jest kurwa co.

Może i moja opinia jest trochę przesadzona, ale ja po prostu jestem chorym fanatykiem dobrego trueschool'u ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: majkajestem » 2011-02-18, 22:31

wow, wow i jeszcze raz wow.
ludzie pytają 'jak tam?', choć nie znają mnie, patrz
docenienie, to właśnie dał mi rap. ;>

20%
20%

Wróć do Albumy (Nielegale)