premiery

Wszystko o B-Boyingu. Dla niewtajemniczonych Break Dance.

Postautor: NZ_HH » 2012-06-29, 13:05

Nowi choreografowie na FNF Summer Dance Intensive 2012

FNF Summer Dance Intensive to cykliczne, odbywające się rokrocznie w wakacje, międzynarodowe warsztaty taneczne w stylu hip-hop/new style organizowane przez FNF Dance Studio. W 2012 roku w Sypniewie koło Jastrowia odbędzie się szósta edycja warsztatów.

Najważniejszą cechą FNF Summer Dance Intensive jest jedyna w swoim rodzaju kadra instruktorska. Z roku na rok choreografowie uczący na warsztatach są coraz lepsi. Po latach organizowania szkoleń grupa FNF zdobyła sobie zaufanie największych i najlepszych szkół tańca na świecie. Podczas FNF Summer Dance Intensive do Polski przyjeżdżali instruktorzy i choreografowie takich gwiazd i show jak: Beyonce, Justin Timberlake, MTV Music Awards, Britney Spears, Pussy Cat Dolls, So You Think You Can Dance , American Best Dance Crew i wiele innych.
 
Niewątpliwie FNF Summer Dance Intensive jest największym wydarzeniem w zawodowym świecie tańca hip-hop/new style w naszym kraju i jednym z większych w Europie.

Nastąpiły zmiany w liście choreografów, którzy prowadzić będą zajęcia w czasie tegorocznej edcyji FNF Summer Dance Intensive:

W Sypniewie pojawi się Karon Lynn, zastąpi on Jian Pierre Louis, który jedzie w trasę koncertową z Nicky Minaj. Ponadto Sean Bankhead zastąpi Luam, która, jako niezwykle rozchwytywany choreograf, została zatrudniona do pracy nad klipem znanego artysty.

PEŁNA LISTA CHOREOGRAFÓW:

Luther Brown, Tight Eyez, Brian Green, Lyle Beniga, Shaun Evaristo, Twitch, Lando Wilkins, Sean Bankhead, Tony Czar, Lee Daniel, Kumari Suraj, Karon Lynn, Leroy Curwood, Candace Brown, Laura Edwards, Talia Favia, Mariusz Kotarski.

Wszelkie informacje dotyczące choreografów dostępne są na stronie: http://fnfsummer.com/choreografowie
Tegoroczna edycja FNF Summer Dance Intensive startuje 1 lipca.

Organizatorem warsztatów jest FNF Dance Studio – założona w 1999 roku szkoła tańca, agencja taneczna oraz organizator wielu imprez tanecznych. Twórcą FNF Dance Studio jest tancerz i choreograf Błażej Szychowski, który od początku swojej kariery tanecznej wielki nacisk kładł na szkolenie młodych adeptów tańca. 

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje:

http://www.youtube.com/watch?v=NjszebxcECQ
http://www.youtube.com/watch?v=T1YvoGicMHM 

Wszystko na temat zapisów, kosztów warsztatów itp. - http://fnfsummer.com/ 
Aby być na bieżąco polub: https://www.facebook.com/pages/FNF-SUMM ... 9927501999


Obrazek

0%
0%
 
Posty: 18
Rejestracja: 2012-01-11, 16:37
Lokalizacja: WWA


Wróć do B-Boying