premiery

Postautor: Spk » 2010-12-11, 19:46

Gangsta_Peter pisze:Zapiski Eldoki i to są to najbardziej dwie przereklamowane plyty tego roku. CHujnia nic ciekawego,bity męczą. Ostry skrzeczy,Eldo zamula.

W takim razie podaj lepszą płytę ? tylko płyty Tedego mogły dorównać, nic innego. A tak apropo to nie spinaj się tak bo każdy ma swoje poglądy.
Spk

Postautor: Gangsta_Peter » 2010-12-11, 20:23

Tede nie sluchalem nawet
lepsze?
Demonologia,Dowod Rzeczowy,płyta Kaczora,Bezgranicznie Oddany. To niektore z nich
Jestem tu, nuda wszechobecna i wszechwiedząca
Robie rap,zabijam nude,uwalniam promienie słońca

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Spk » 2010-12-11, 20:38

Gangsta_Peter pisze:Tede nie sluchalem nawet
lepsze?
Demonologia,Dowod Rzeczowy,płyta Kaczora,Bezgranicznie Oddany. To niektore z nich

A widzisz, to są płyty w zupełnie innym stylu, płyty których nawet nie sprawdzam, także nie ma co porównywać...
Spk

Postautor: Bristol » 2010-12-11, 21:46

Nie ma co rozkładać się z gadką o tym, który album był stosunkowo lepszy, bądź tam gorszy od tego albumu Ostrego, a zwłaszcza, gdy panuje różnica obu gustów.

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem w pełni zadowolony, że wpadłem w posiadanie albumu z niespodzianką. Póki co nie zostałem jeszcze namierzony za posiadanie tego albumu, który stał się powodem tego całego zamieszania. Zwłaszcza, że dorwałem go we wspomnianym łódzkim centrum handlowym, w którym album został wepchnięty przez rzekomego Nikodema R pomiędzy inne pudełka z krążkami. Z początku zdecydowanie przypadł mi do gustu drugi krążek, ale po wgłębieniu się w całą tą aferę doszedłem akurat do takiego wniosku, że oba krążki są niesamowite.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Charliee » 2010-12-12, 13:02

Całą wiosną się jarałem, teraz już nie czuje zajawki ale muszę przyznać że oba krążki trzymają poziom, storytelling wkręca jak cholera. No i 'Mały szary człowiek' przejebany traczek.
Obrazek

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Bed » 2010-12-15, 11:17

Gangsta_Peter pisze:Zapiski Eldoki i to są to najbardziej dwie przereklamowane plyty tego roku. CHujnia nic ciekawego,bity męczą. Ostry skrzeczy,Eldo zamula.

masz jakiś dziwny obłęd albo nie znasz się na rapie :niepewny:
A z płyt które wymieniłeś że są lepsze to tak jak wyżej, że są w w całkiem innym stylu to raz a dwa to i Eldo i Ostry dostali już złota za swoje produkcje, a z krążków wymienionych przez Ciebie obstawiam że Pih ma jeszcze szanse. Dodam że w polskim rapie nie trafiają się codziennie złota a więc uważam że najnormalniej w świecie zostali oni docenieni.
A Ty właśnie ich nie doceniasz.
Witam Was w rzeczywistości

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: kbls » 2010-12-15, 17:41

Bristol pisze:Nie ma co rozkładać się z gadką o tym, który album był stosunkowo lepszy, bądź tam gorszy od tego albumu Ostrego, a zwłaszcza, gdy panuje różnica obu gustów.

Jeżeli chodzi o mnie, to jestem w pełni zadowolony, że wpadłem w posiadanie albumu z niespodzianką. Póki co nie zostałem jeszcze namierzony za posiadanie tego albumu, który stał się powodem tego całego zamieszania. Zwłaszcza, że dorwałem go we wspomnianym łódzkim centrum handlowym, w którym album został wepchnięty przez rzekomego Nikodema R pomiędzy inne pudełka z krążkami. Z początku zdecydowanie przypadł mi do gustu drugi krążek, ale po wgłębieniu się w całą tą aferę doszedłem akurat do takiego wniosku, że oba krążki są niesamowite.

Uspokoiłeś mnie, bo ja dostałem płytkę od kumpla i okazało się, że też mam w środku niespodziankę... A była w niemieckiej sieci handlowej nie dla idiotów zebrana... :D

Ja z kolei ciekawy tylko jestem czy więcej nagród zgarnie Eldo czy Ostr. :D

60%
60%

Postautor: Bristol » 2010-12-16, 13:17

Ja w zasadzie kupiłem ten album w zupełności niepotrzebnie z tego powodu, że dostałem dwa dodatkowe egzemplarze kilka dni po zakupie na spóźnione urodziny. Także ryzyko się znacznie potroiło, ale dobrze wiedzieć, że w razie czego nie tylko mi zrobią nalot na mieszkanie za posiadanie tego, co znajduje się w środku opakowania. :D

Żeby całkowicie nie odbiegać od tematu, to zakładam, że większość doszła również do tego samego wniosku, że ten album, to najbardziej mroczne dzieło Ostrego. ;)

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: Gangsta_Peter » 2010-12-21, 00:49

Bed pisze:

masz jakiś dziwny obłęd albo nie znasz się na rapie :niepewny:
A z płyt które wymieniłeś że są lepsze to tak jak wyżej, że są w w całkiem innym stylu to raz a dwa to i Eldo i Ostry dostali już złota za swoje produkcje, a z krążków wymienionych przez Ciebie obstawiam że Pih ma jeszcze szanse. Dodam że w polskim rapie nie trafiają się codziennie złota a więc uważam że najnormalniej w świecie zostali oni docenieni.
A Ty właśnie ich nie doceniasz.
moze i nie doceniam,ale Eldo i Ostry mieli lepsze plyty i te sa chyba najgorsze w ich dorobku.Ostry skrzeczy,ze nie da sie wytrzymac.Bity na obu plytach sa slabe chodz na TDD ujdą.Ale bity to gestia kwustu. I to nie swiadczy dobrze o polskim rapie jesli najslabsze plyty w dorobku raperow sa uwazane za najlepsze w roku.A z tym zlotem to zly strzal chyba bo lady gagy itp tez sie dobrze sprzedaja co nie znaczy ze sa dobre
Jestem tu, nuda wszechobecna i wszechwiedząca
Robie rap,zabijam nude,uwalniam promienie słońca

Awatar użytkownika
40%
40%

Postautor: Mazgaj » 2010-12-21, 15:35

Bed pisze:Dodam że w polskim rapie nie trafiają się codziennie złota a więc uważam że najnormalniej w świecie zostali oni docenieni.

Teraz wśród pierwszoligowych raperów to nie jest żadne wyróżnienie, bo tacy to praktycznie z płyty na płytę dostają złoto.
Tak jak O.S.T.R nawinął:

"Złota płyta po piętnastu tysiącach,
wyróżnienie jak pracownik miesiąca"

Wydaje mi się że większym wyróżnieniem są dla nich nagrody typu Fryderyk, ale złotą płytą na pewno też się cieszą.
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: Nafciarz » 2010-12-21, 21:46

Mazgaj pisze:
Bed pisze:Dodam że w polskim rapie nie trafiają się codziennie złota a więc uważam że najnormalniej w świecie zostali oni docenieni.

Teraz wśród pierwszoligowych raperów to nie jest żadne wyróżnienie, bo tacy to praktycznie z płyty na płytę dostają złoto.
Tak jak O.S.T.R nawinął:

"Złota płyta po piętnastu tysiącach,
wyróżnienie jak pracownik miesiąca"

:o

Od 5 lat ile łącznie raperów dostało złotą płytę w tym kraju? Złota płyta to wciąż ogromne wyróżnienie tym bardziej dla raperów gdzie ludzie wolą ich okradać i ściągać mp3...
Obrazek
Obrazek

60%
60%

Postautor: Mazgaj » 2010-12-21, 22:25

Nafciarz, Może nie koniecznie od pięciu lat, ale O.S.T.R od 2007 do najnowszej ma złoto za płytę, Peja od 2006 również ma za każdy krążek złoto (no, pomijając Czarny Wrzesień). Eldo dostał za "Zapiski" Hemp Gru za "Drogę", Gural za Totem i chyba jeszcze za wcześniejsze, Pih za kwiaty zła... Tacy raperzy pierwszoligowi, jak to już wcześniej powiedziałem są coraz częściej obdarowywani złotymi płytami. Nie mówię, że to nie jest osiągnięcie, bo na pewno jest, ale mówię, że w polskim rapie już nie jest to jakieś niespotykane.
Wielkim osiągnięciem na pewno jest platyna, którą ma chybe tylko ze 3 MC w Polsce.
Nafciarz pisze:ludzie wolą ich okradać i ściągać mp3...

Pierdolenie głupot, aż mi się już nie chce kolejny raz wypowiadać na ten temat.
qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

80%
80%

Postautor: Spk » 2010-12-21, 22:28

Mazgaj pisze:Wielkim osiągnięciem na pewno jest platyna, którą ma chybe tylko ze 3 MC w Polsce.

Mógłbyś podać ? bo ja szczerze mówiąc w to wątpię, ale może gdzieś przeoczyłem te platyny.
Spk

Postautor: Nafciarz » 2010-12-21, 22:28

Więc czy dla Ciebie jest ściąganie płyt z netu zamiast ich kupowanie jak nie okradaniem artysty? :wstyd:
Obrazek
Obrazek

60%
60%

Postautor: Bristol » 2010-12-21, 22:34

Panowie. Wolałbym, abyście się trzymali bardziej ściśle tego, co jest związane z tegorocznym albumem Ostrego.

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

PoprzedniaNastępna

Wróć do Polskie Recenzje