premiery

Postautor: Hekt-X » 2010-07-08, 17:11

Obrazek

Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #01] Ms. Walker / Brooklyn Martino (Intro)
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #02] O.G.
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #03] F U Pay Me [feat. Krizz Kaliko & Makzilla]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #04] Gamer [feat. Kutt Calhoun & Krizz Kaliko]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #05] Jumpin' Jax [feat. Bishop Young Don, Krizz Kaliko & Stevie Stone]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #06] Keep It One Hunit [feat. Big Scoob, Glasses Malone & Irv Da Phenom]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #07] Pow Pow [feat. Kutt Calhoun, Mon-E-G, Riv Locc & Tay Diggs]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #08] Harvey Dent
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #09] Tony G (Intro)
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #10] What's Next [feat. Craig Smith & Oobergeek]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #11] Afterparty [feat. Devin The Dude & Kutt Calhoun]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #12] Too Many Girls [feat. Krizz Kaliko & Sundae]
816 Boyz - [The Gates Mixed Plate #13] Pu Wah Wah
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #14] Sean Tyler (Intro)
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #15] KC Tea
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #16] JT Quick (Intro)
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #17] Oh You Didn't Know [feat. Irv da Phenom & The Popper]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #18] Far Out [feat. J.L., P.R.E.A.C.H. & Stevie Stone]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #19] Paper [feat. Jay Rock & Joe Vertigo]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #20] Loud [feat. Irv Da Phenom, Bizzy & Alan Wayne]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #21] Need More Angels with Prayer by Brother K.T. [feat. Irv Da Phenom]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #22] Doin' It [feat. DJ Chill, OME & Yukmouth]
Tech N9ne - [The Gates Mixed Plate #23] What's Yo Psycho? [feat. Brotha Lynch Hung & Sundae]

No, ogólnie nie mogę powiedzieć, że zawiodłem sie tym albumem, bo nie spodziewałem się szczególnie czegoś meeeega rozjebującego. Pamiętam jak wyszedł pierwszy singiel "O.G.", nie spodobał mi się z początku, ale dało się do niego przywyknąć, niestety do dużej części płyty mam takie odczucie właśnie, oraz jest jeszcze trochę tracków, które niestety nie dały rady, czy to bardziej zwrotkami czy to bardziej beat'em. Właśnie, beaty, jak już pisałem wcześniej, wiekszość poszła za bardzo w stronę mainstreamowych bangerków, tracąc swój Strange'owy klimat, do którego przyzwyczaiłem się na Everready, MLK, czy Killerze.
Może coś o trackach...

1st - 2 tracki zrobiły konkretny rozpiedol.
Harvey Dent > zajebisty patent ogólnie na track + technicznie miazga i mega klimatyczny beat.
What's Yo Psycho? [feat. Brotha Lynch Hung & Sundae] > track jest zapowiedzią powrotu NnuttHowze. Czy dostaniem grupę w całkiem nowym składzie ? Nie wiadomo jeszcze, ale fajnie byłoby usłyszeć wspólny projekt Tech'a i BLH, no i Sundae też nieczego sobie rapsy pizga, myślę, że było by bardzo ciekawie. Btw. kiedyś pisałem gdzieś, że chętnie usłyszałbym wspólny projekt Tech'a, Krayzie'ego i BLH, to przynajmniej po części może dostanę to co chciałem :P

2nd - tutaj wylądowały w sumie te 4 najbardziej lajtowe tracki na płycie. Bardzo przyjemnie się tego słucha, heh.
What's Next [feat. Craig Smith & Oobergeek] > Zajarany remixem Like I Died, myslałem, że Craig lepiej wyjdzie, ale i tak nie jest źle. Mamy tu jeszcze Oobergeek'a na 2 zwrotce i refrenie, miejscami nawet mocno Krizza przypomina, dobry śpiewak.
Afterparty [feat. Devin The Dude & Kutt Calhoun] > No kolejny laidback'owy track, konkret.
Too Many Girls [feat. Krizz Kaliko & Sundae] > Ten tutaj ma mega klimat, można przy nim zasypiać wręcz (w sensie nie z nudów).
Need More Angels with Prayer by Brother K.T. [feat. Irv Da Phenom] > piękny klimat, świetny refren, ogólnie bardzo ładny track.

3rd - tracki z którymi można się zaprzyjaźnić z czasem. Nie kopią dupy jakoś specjalnie, ale nie są z kolei takie złe...
O.G. > tak jak pisałem, z początku średnio mi podszedł, ale w porównaniu z kilkoma innymi tu jednak nawet daje radę.
F U Pay Me [feat. Krizz Kaliko & Makzilla] > przyjemny klimat, fajny beat, jednak, zrwotki Krizz'a i Tech'a nie porwały, nieco odrzucił mnie auto-tune, Makzilla bez żadnego wyrazu - średniak.
Jumpin' Jax [feat. Bishop Young Don, Krizz Kaliko & Stevie Stone] > Zwrotki dają radę jak najbardziej, ale beat trochę zawódł. Jakby go podmienić z beat'em z Pow Pow, to byłaby kosa.
Keep It One Hunit [feat. Big Scoob, Glasses Malone & Irv Da Phenom] > no nie słucha się tego źle, fajny klimat, jednak, Malone zajebał IMO tu trochę wypadając z beatu, ogólnie pamiętam jak kiedyś coś od niego słuchałem i mi się nawet podobało to miałem nadzieję na coś lepszego... Jednak wyszło poniżej oczekiwań.
Far Out [feat. J.L., P.R.E.A.C.H. & Stevie Stone] > Szkoda, że Stevie daje tylko w refrenie... Pierwszy kolo ciekawie powchodził, gdyby Stevie pocisnał normalnie zwrotkę zamiast tego 2 typa (flowsy też ma konkretne, ale wokal taki z dupy, średnio się go słucha) to track wszedłby pewnie do 2 grupy.
Paper [feat. Jay Rock & Joe Vertigo] > Jay Rock bardzo fajnie, Joe nie gorzej. Beat jednak nie porwał zbytnio.
Loud [feat. Irv Da Phenom, Bizzy & Alan Wayne] > Nawet fajny banger, ale wokale gości mi nie siadają tu.

4th - nieudane tracki, z dupy brzmienie, z dupy goście itp...
Gamer [feat. Kutt Calhoun & Krizz Kaliko] > za bardzo pika mi ten beat elektroniką, nie dzerżę takich.
Pow Pow [feat. Kutt Calhoun, Mon-E-G, Riv Locc & Tay Diggs] > beat bardzo fajny... jednak nie dał rady przeważyć losu tego tracka, gdzie goście są tak z dupy, że koniec. Poza tym nawet sam Kutt, no ten efekt na wokalu, co to kurwa jest, słabo się tego słucha ogólnie.
Pu Wah Wah > Nie podoba mi się skład SM w tym mainstreamowo-bangerowym założeniu, marny track, zarówno ten jak i Areola w ogóle mi nie podszedł...
KC Tea > no jak pisałem, zbytnio mainstremowo-bangerkowo wyszło, nie jaram się zupełnie.
Oh You Didn't Know [feat. Irv da Phenom & The Popper] > oprócz fajnych flowsów (szczególnie The Popper), niczym nie porwał... Irv średniawa, powinien zostać przy śpewniu refrenów bardziej, bo na Need More Angels zajebiście mu to wyszło.
Doin' It [feat. DJ Chill, OME & Yukmouth] > No i znowu wina beat'u reszta fajna, ale beat mi się wyjątkowo nie podoba.

Na pewno do niektórych tracków będę wracał, ale jak pisałem, najsłabszy album N9ne'a zdecydowanie.
Ostatnio zmieniony 2011-05-31, 22:41 przez Hekt-X, łącznie zmieniany 1 raz
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Ejdam » 2010-07-08, 19:43

Mi się bardzo podoba ta płyta. Wiele dobrych bangerów i parę melancholijnych tracków. Goście nie zawiedli. Myślałem, że będzie gorzej, ale jest przekozacko. Czekam na solówkę Techa
Groupie bitches hypnotized by devil shit you hate to hear
Standin in the shower full of powder coca fuckin' cain
Hour by the hour ain't no coward cause I'm blowin' man

Awatar użytkownika
70%
70%

Postautor: Qwanell » 2010-07-08, 19:54

Hekt-X pisze:Harvey Dent > zajebisty patent ogólnie na track + technicznie miazga i mega klimatyczny beat.
What's Yo Psycho? [feat. Brotha Lynch Hung & Sundae] > track jest zapowiedzią powrotu NnuttHowze. Czy dostaniem grupę w całkiem nowym składzie ? Nie wiadomo jeszcze, ale fajnie byłoby usłyszeć wspólny projekt Tech'a i BLH, no i Sundae też nieczego sobie rapsy pizga, myślę, że byłby bardzo ciekawie. Btw. kiedyś pisałem gdzieś, że chętnie usłyszałbym wspólny projekt Tech'a, Krayzie'ego i BLH, to przynajmniej po części może dostanę to co chciałem :P

No, oba genialne ale...

Hekt-X pisze:O.G. > tak jak pisałem, z początku średnio mi podszedł, ale w porównaniu z kilkoma innymi tu jednak nawet daje radę.

Ten je zjadl i wysral, jak nie czujesz klimatu tego tracka to nie wiem... Przeciez to miazga w chuj jest ona.

Hekt-X pisze:Far Out [feat. J.L., ??? & Stevie Stone] > tutaj mamy kogoś jeszcze, bo J.L. to jedna osoba, Stevie daje tylko w refrenie, więc jest jeszcze ktoś... Pierwszy kolo ciekawie powchodził, gdyby Stevie pocisnał normalnie zwrotkę zamiast tego 2 typa (flowsy też ma konkretne, ale wokal taki z dupy, średnio się go słucha) to track wszedłby pewnie do 2 grupy.

Kolejny niszczyciel, zajebisty bit i Stevie.

Hekt-X pisze:Pow Pow [feat. Kutt Calhoun, Mon-E-G, Riv Locc & Tay Diggs] > beat bardzo fajny... jednak nie dał rady przeważyć losu tego tracka, gdzie goście są tak z dupy, że koniec. Poza tym nawet sam Kutt, no ten efekt na wokalu, co to kurwa jest, słabo się tego słucha ogólnie.
Pu Wah Wah > Nie podoba mi się skład SM w tym mainstreamowo-bangerowym założeniu, marny track, zarówno ten jak i Areola w ogóle mi nie podszedł...

Kolejne dwa miszcze, Pow Pow rozkurwia, wszyscy nawineli przejebanie, a Pu Wah Wah podobnie jak i Areola jest mega bangerem i az chce sie go sluchac.
Qwanell

Postautor: seba9895 » 2010-07-08, 20:48

Płyta średnio-słaba IMO
Jedyny kawałek który mnie naprawdę podjarał to What's Yo Psycho :)
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę,
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam,
Nie raju, ale spoczynku wyglądam.

Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin

Postautor: Hekt-X » 2010-07-08, 21:36

Q pisze:jak nie czujesz klimatu tego tracka to nie wiem

No bo tam nie ma tego strange'owego klimatu co w tych 2. Od Harvey'a wręcz bije to czym najbardziej jaram się w brzmieniu SM, w O.G. czegoś takiego brakło, wydaje mi sie taki... zwykły. Może masz takie odczucie bo jeszcze przed albumem go katowałeś, ja mam tak często, że jak zajaram się jakiś singlem porządnie to wychodzi na to, że jest to jeden z moich ulubionych tracków z płyty potem.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Qwanell » 2010-07-08, 21:43

Hekt-X pisze:O.G. czegoś takiego brakło, wydaje mi sie taki... zwykły.

OG ma klimat, ktory idealnie pasowalby do Absolute Power.
Qwanell

Postautor: Nightflyer » 2010-07-20, 08:51

Powiem krótko, nic szczególnego ten album. Poprzednie produkcje bardziej mnie jarały
I am Nightflyer! Your soul is my!

Awatar użytkownika
50%
50%

Postautor: Kali » 2010-07-21, 15:12

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qyYPb6ZSEG0&feature=player_embedded[/youtube]

i jest klip
Kali

Postautor: Kiritechn9ne » 2010-07-21, 15:33

Ja pierdole... KC TEA to IMO straszny track wgl nie moge sie do niego przekonać

Q pisze:Hekt-X napisał/a:
Far Out [feat. J.L., ??? & Stevie Stone] > tutaj mamy kogoś jeszcze, bo J.L. to jedna osoba, Stevie daje tylko w refrenie, więc jest jeszcze ktoś... Pierwszy kolo ciekawie powchodził, gdyby Stevie pocisnał normalnie zwrotkę zamiast tego 2 typa (flowsy też ma konkretne, ale wokal taki z dupy, średnio się go słucha) to track wszedłby pewnie do 2 grupy.

Kolejny niszczyciel, zajebisty bit i Stevie.

I tutaj sie zgadzam z Q

Ogolnie płytka mi sie podoba pomijac z 3 tracki... heh te tracki co Hekt dał jako najsłabsze (oprocz KC TEA) najbardziej lubie :D ogolnie goscie mnie nie zawiedli , fajnie sie wpasowali w te utwory w ktorych sie pokazywali Bity jak dla mnie bardzo poprawne a i Tech nie zawiódł... a wracajac do tych moich 3 trackow ktore mi sie nie podobają :
Whats Next - flaki z olejem i konserwa rybną
KC Tea- Ciekawy pomysł coś ala Caribou Lou lecz dla mnie wgl nie wyszedł Ninie ten track
Paper - Zero podjarki choc 1 zwrotka mi sie podoba
Kiritechn9ne

Postautor: Hekt-X » 2011-06-01, 00:00

Słucham sobie znów i jakoś wchodzi lepiej niż wcześniej. Jakies poprawki do zestawienia tracków wejdą.

Hekt-X pisze:Gamer [feat. Kutt Calhoun & Krizz Kaliko] > za bardzo pika mi ten beat elektroniką, nie dzerżę takich.

Track podskoczył do 3 grupy, jakoś już nie przeszkadzają te 8-bitowe pikania.

Hekt-X pisze:Jumpin' Jax [feat. Bishop Young Don, Krizz Kaliko & Stevie Stone] > Zwrotki dają radę jak najbardziej, ale beat trochę zawódł. Jakby go podmienić z beat'em z Pow Pow, to byłaby kosa.

Beat wchodzi już nieco lepiej, ale nadal nie dałbym tego wyżej, ale przynajmniej lepsze odczucia przy słuchaniu.

Hekt-X pisze:Oh You Didn't Know [feat. Irv da Phenom & The Popper] > oprócz fajnych flowsów (szczególnie The Popper), niczym nie porwał... Irv średniawa, powinien zostać przy śpewniu refrenów bardziej, bo na Need More Angels zajebiście mu to wyszło.

Wrzucam to wyżej, jakoś lepiej mi podchodzi.

Hekt-X pisze:Need More Angels with Prayer by Brother K.T. [feat. Irv Da Phenom] > piękny klimat, świetny refren, ogólnie bardzo ładny track.

Nie ma chuja, wbija do czołówki !!!

No i jak pisałem ogólnie album wchodzi lepiej niż za pierwszymi podejsciami, ale nadal utrzymuję, że jest to najsłabsza praca Tech'a.
Top Weekly Artists
Obrazek
WE JUGGALOS !!!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: N9ne » 2011-06-01, 13:18

Hekt-X pisze:No i jak pisałem ogólnie album wchodzi lepiej niż za pierwszymi podejsciami, ale nadal utrzymuję, że jest to najsłabsza praca Tech'a.

Ja też tak myślę ale album może nie bardzo dobry ale 6/10 mogę mu dać.

Qwanell pisze:Hekt-X napisał/a:
O.G. czegoś takiego brakło, wydaje mi sie taki... zwykły.

OG ma klimat, ktory idealnie pasowalby do Absolute Power.

O.G. do Absolute Power pasuje? To żart?

Hekt-X pisze:Gamer [feat. Kutt Calhoun & Krizz Kaliko]

Jak by Kutt pojechał w Pow Pow jak chociażby tu też by się do 3rd nadał bo bit zajebisty.

Hekt-X pisze:Far Out [feat. J.L., P.R.E.A.C.H. & Stevie Stone]

No to akurat jak najbardziej do tej drugiej grupy jedna wielka miazga.
Ciach! Obrazek za duży!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Kiritechn9ne » 2011-06-01, 14:27

Po ponownym przesłuchanie ta płyta jest taka chujowa że masakra.
Kod: Zaznacz cały
Ogolnie płytka mi sie podoba pomijac z 3 tracki

Niewiem jak tak mogłem napisać.Ogołnie z całej płyty wybrało by sie z 5-7 tracków na dobrym poziomie.Zdecydowanie najgorsza płyta Techa.
Kiritechn9ne

Postautor: Big Sun » 2011-06-01, 14:33

Na pewno najsłabsza produkcja Techa. Na początku zdzierżyć jakoś nie umiałem, z czasem optymalnie się wkręciła. Nie mam faworyta z tej płyty.
Obrazek
They say, they want heaven
They say, they want God
I say, I have heaven
I say, I am God

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Postautor: N9ne » 2011-07-26, 19:16

Kurdę ten album jest dobry, tylko trzeba mu dać czasu. Druga rzecz to to, że Nina nie robił w ogóle takich klimató i ciężko do tego przywyknąć, a po trzecie Nina wszystko robi na tak wysokim poziomie, że nawet jak go lekko obniży to robi to wielką różnicę. Ja ten album postrzegam tak...

1. O.G. - No to jest kawałek, którym się spodoba albo w chuj nie podejdzie, ja osobiście jestem w tej drugiej grupie, track ma wkurwiający beat, do tego jeszcze Tech rapuje jakimś zjebanym głosem ale klip nawet fajny.

2. F U Pay Me - no kawałek byłby zaejbisty. Beat miazga, klimacik też rozkminili pierwsza zwrotka (Kaliko) nawet fajna, no i potem kawałek się marnuje Makzilla, nawet nie jest raperem bo to kuzyn Techa i dla tego w ogóle coś daje na trackach, (pamiętacie Areola?). Tech też dał zwrotkę chujową jak na swój potencjał :P.

3. Gamer - Hę ten track jest dość dobry, ale bit niektórym może przeszkadzać iż jest on zbyt elektroniczny ale jeżeli Hekta, to przestało wkurzać to i was nie powinno :D. Kutty zwrotki dał na swoim wysokim poziomie i nie można się przyjebać jak i to Techa. Krizz fajny refren i wszystko gra.

4. Jumpin' Jax - Nie wiem co autor tematu ma do tego bitu, nie jest on jakiś zajebisty ale kurwa nie przeszkadza jakoś w słuchaniu jak niektóre na płycie. Wykonanie tracka jest dość fajne ponieważ, wspomniany bit i jeszcze refren jest taki lajtowy i w ogóle. A zwrotki mamy taki żywe i szybkie i jest to taki kontrast ale wszystko zajebiście wyszło nie czepiam się tego tracka.

5. Keep It One Hunit - no tu też dość dobrze wyszło, do zwrotek nie mam zarzuceń najlepsza jest tu dal mnie Scooba, tylko trochę Malone się pogubił ale do tego dochodzi fajny refren od Irv'a i bicik bardzo charakterystyczny więc track idzie na plus.

6. Pow Pow - No i tu jest problem już dla sajko fana jak ja. Bo bardzo lubię Kutta Calhouna ale tutaj jak napisał Hekt, co to kurwa jest za efekt, i jescze jak czytam że Kutt tu rozjebał system to japierdole. Ale ogólnie fajny track bo wszytki inne zwrotki na poziomi i beat zajeb**ty...

7. Harvey Dent - jeden z najlpeszych na płycie tylko szkoda że taki krótki, świetnie by się nadawał do Seepage EP, mrok, świetny bit nawijka Techa to genialność sama w sobie tylko refren taki nie porywający, ale i tak sięmocno jaram tym trackiem.

8. What's Next - No nie każdemu to się musi podobać dla mnie ta piosenka strasznie zamula i się w ogóle nie jaram, zawsze w odsłuchu płyty ją przełączam, a refren daję Oobergeek, który śpiewa dość podobnie do Krizza więc nie powinno być problemów, zwrotki jak mówiłem zamulające, beat może być ale też zamuala i jakoś takoś wyszło.

9. Afterparty - tu konkret, Kutt z Techem mówią co u nich jest po imprezie, fajny refren i beat. Piosenka dość klimatycznie podobna jak wyżej ale lepiej tu wszystko wyszło podoba mi się i jest bardzo dobrze zrobiona.

10. Too Many Girls - Kurwaaaa jaki tu jest klimat, można odlecieć. Krizz mi tu nie spasował trochę, Tech dał mistrzowski refren którym można się delektować i Sundae czyli nasza przyszła Strange'owa pani dała konkret zwrotę i do tego genialny bit.

11. Pu Wah Wah - Wiadomo że tego typu traki są dla beki więc się nie przypierdalać do tego tracka co mnie zdziwiło to to że Makzilla nawet dał rade i to że Mało Niny ale nie jest źle, podoba mi się ten refren :D. i do tego bicik taki nawet.

12. KC Tea - No tak ten track, powiem szczerze że nie przeszkadza mi on tak jak niektórym... We łbie ciągle mi łazi ten refren, mocno buja beatem też nie pogardzę tylko niestety te zbytnio lajtowe zwroty w wykonaniu Techa i wszystko poszło się jebać, ale track w sam raz jakby miał lecieć gdzieś na imprezie, a i tego drinka będę musiał jeszcze kiedyś obczajić :D.

13. Oh You Didn't Know - No tu fajny bangerek tylko znowu czuć tego lajtowego tracka, ale beat jak i goście dość dobrze wypadli i nie jest to zepsute do końca.

14. Far Out - piosenka doruwnująca prędkąścią flow całej serii Choppersów. Stevie zajebisty refren, który daje jeszcze większą agresję do tego tracka. JL dobry jest, wszystko ogarnął, ten drugi ma dość słaby głos ale za to jakie flow japierdole no ma talent do takich tracków i na końcu Nina który z miejsca ich połknął, i jakby tego mało to jeszcze beat miazga... Czegoś jeszcze wam trzeba?? :>

15. Paper - Ten track by był też zajebisty ale niestety tylko Jay Rock zachwycił mnie swoją zwrotką a reszta jakoś nieciekawie wyszła, tym bardziej iż na ficie jest pan Joe Vertigo czyli ochroniaż Techa... Więc mnie zdziwiło że jest w tym kawałku. W tracku refren też nie jest specjalny ale wpada w ucho a beat niestety ni jaki.

16. Loud - Dość dziwnie jest u mnie z tym kawałkiem, bo beat mi się całkiem nieźle podoba chociaż nic specjalnego, lubie to pierdolnięcie w refrenie i jakoś ze zwrotkami nie wyszło bo sądze że jakby wyjebać pana Loki a wstawić tam Irv'a ze zwrotką to by było fajnie.

17. Need More Angels - No tu jest mega, beat zwrotki klimat a szczególnie refren, młody Irv Da Phenom ma w chuj dobry wokal, na refren czasami doruwnuje Krizz'owi. Track jest spokojny, bardzo można się zrelaksować.

18. Doin' It - no tu wszystko zajebiście, Chillest Illest mimo iż mało znany jest to i tak daje radę na zwrotach, Yukmouth też git i Tech nie zawiódł tylko nie spodobał mi się beat i refren.

19. What's Yo Psycho? - Czuć mrok w tracku, jest zajebisty refren który daję klimat wraz ze świetnym beatem wszystkie zwrotki bardzo mocne ale trochę nie spasowała mi Sundae ze swoim wokalem.

Nie wiem jak wy ale ja słucham większość tracków z tej płyty i nie przeszkadzają mi one, jest tu zbyt dużo bangerów album miał chyba za zadanie bardzo bujać i jakoś wyszło że jedne bujają fajnie a inne w ogóle. Dla mnie album nie jset najgorszy w dyskografii bo najgorszy jest IMO The Worst, osobiście tam prawie nic nie słucham. I myślę że każdy powinien sprawdzić album bo może znaleźć coś dla siebie ;)

1st /

- Harvey Dent
- What's Yo Psycho
- Need More Angels with Prayer by Brother K.T.
- Far Out
- Too Many Girls

2nd /

- Afterparty
- Jumpin Jax
- Keep It One Hunit
- Gamer

3rd /

- F U Pay Me
- Paper
- Loud
- Pow Pow
- Pu Wah Wah
- What's Next

4th /

- O.G.
- Oh You Didn't Know
- Kc Tea
- Doin' It
Ciach! Obrazek za duży!

Awatar użytkownika
100%
100%

Postautor: Showtime » 2011-07-30, 15:47

Album zdecydowanie najsłabszy, choć kilka kawałków mi przypadło do gustu, m.in. O.G., Gamer, Far Out i Harvey Dent. Krążek oceniam na 5/10.

Awatar użytkownika
50%
50%

Następna

Wróć do Zagraniczne Recenzje