premiery

Postautor: ADR[C] » 2011-04-24, 14:41

Obrazek


Hip Hop Kemp 2011- piąta odsłona line-upu.

Już od pięciu tygodni trwa ogłaszanie wykonawców, którzy napiszą historię 10. edycji Festiwalu Hip Hop Kemp. W piąty Błękitny Piątek wspomina się 5. edycję Festiwalu z atmosferą, która odbyła się pomiędzy 18 a 20 sierpnia 2006 roku. Swoją drogą to ciekawy zbieg okoliczności, bo tegoroczny dziesiąty Hip Hop Kemp odbędzie się dokładnie w tych samych dniach, więc 18-20 sierpnia 2011.

Piąta edycja festiwalu Hip Hop Kemp zgromadziła niemalże dziesięciokrotnie większą publiczność niż pierwsza. Podobnie jak w 2005 roku, miasteczko festiwalowe wyrosło na terenie byłego lotniska. Zacne, piąte urodziny spowodowały, że wzrosła ilość festiwalowych scen, a na każdej można było uświadczyć czegoś zupełnie innego. Poza soczystym rapem można się było zachwycać breakdance'em, bitwami freestyle'owymi oraz ogromem wspaniałości, które czekały na licznych festiwalowych stoiskach.

Jako pierwsi publiczność wręcz oczarowali swoją energią członkowie francuskiego składu Hocus Pocus. Był też Afu-Ra, który zaskoczył wszystkich niesamowitym występem oraz nową fryzurą – porzucił swe legendarne dready. Scenę zdobyli też Cali Agents (Rasco i Planet Asia), Curse, (Niemcy) oraz One Self, czyli DJ Vadim razem m.in. z Yarah Bravo i Blu Rum 13. Ostatnią świeczkę z urodzinowego tortu zdmuchnęli Non Phixion, serwując prawdziwie szalony i energetyczny występ, będący rekompensatą za poprzedni Kemp, jak i pożegnalnym występem grupy.

Raperzy z nowojorskiej ekipy zostali w kolejnych latach na scenie, tworząc nowe projekty. Ill Bill zaangażował się m.in. w La Coka Nostra, którzy zagrali jeden z bardziej pamiętnych koncertów na Hip Hop Kemp 2009. Od niedawna wspólnie z Vinnie Pazem (Army of the Pharaohs, Jedi Mind Tricks), napierają surowy do bólu rap jako Heavy Metal Kingz.

Do najbardziej szalonych koncertów w całej historii festiwalu zalicza się solowy występ jednego z najbardziej kontrowersyjnych i obrazoburczych raperów w historii gatunku. R.A. The Rugged Man, bo o nim mowa, szokował na wiele lat przed pojawieniem się Eminema.

Po co o tym piszemy? Albowiem Heavy Metal Kingz i R.A. The Rugged Man, a także K.I.Z. (Niemcy) i Pio Squad (Czechy) dołączają do m.in. Looptroop Rockers, K-Otix i Wildchilda, czyli gwiazd jubileuszowej tegorocznej edycji HHK.

Za tydzień, 29 kwietnia, przy odkrywaniu pozostałych części line-upu, trzeba się będzie cofnąć do 6. edycji Festiwalu, która zdarzyła się w ostatni weekend sierpnia w 2007 roku.

Bilety normalne i karnety VIP na festiwal w promocyjnych cenach można kupić
w Polsce w przedsprzedaży przez internet oraz punktach sieci Eventim.
Co warto widzieć i wiedzieć !


Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin
 
Posty: 1154
Rejestracja: 2008-03-11, 14:53
Lokalizacja: Giżycko/Gdańsk

Postautor: Gondolier » 2011-05-02, 15:15

Obrazek

ObrazekHip Hop Kemp 2011- szósta odsłona line-upu


Już szósty piątek trwa ogłaszanie artystów, którzy w dniach 18-20 sierpnia 2011 stworzą historię 10. edycji Festiwalu Hip Hop Kemp. Towarzyszy temu przypominanie wykonawców, którzy napisali historie ubiegłych edycji. Tym razem odpalamy prawdziwą bombę!

Szósta edycja (24-26.08.2007) mogłaby się wydawać zwyczajną, bo nie zmieniło się ani miejsce, a 6. jubileusz zwykle nie jest hucznie obchodzony. Jednak nie w przypadku Hip Hop Kemp, bo kolejne spotkanie fanów niezależnego rapu z całego świata było jeszcze bardziej wielkoformatowe od jego poprzednich edycji. Na terenie byłego lotniska w Hradec Králové zamieszkało blisko 20 tysięcy uczestników, spośród których niektórzy pojawili się na terenie lotniska na kilka dni przed startem. A na niebie przez 72 godziny trwania festiwalu na niebie (również nocą) królowało kempowe słońce.

Aby zdementować pojawiające się w mediach pogłoski na temat śmierci hip hopu, ponad 200 artystów miało nie lada trudne zadanie, z którym poradzili sobie bez zarzutu. Rozpoczęli Dave Ghetto, dalej HHK Polish Underground All-Stars, którzy wystąpili z m.in. premierowym pokazem „Polskiego Hymnu Hip Hop Kemp”. A każdy, kto spędził ten występ pod sceną, miał szansę złapać płytę z HHK 2007 Polish Mixtape DJ'a Positive. W sobotę, mimo słońca, wydarzeniem był koncert zreaktywowanego na kilka koncertów Warszafskiego Deszczu. Później Kempem zawładnęli m.in. zaangażowany rap Bahamadii, charyzmatyczny Redman, wybuchowi Dilated Peoples czy undergoundowi Cunninlynguists czy kempową weteran DJ Vadim z uroczą żoną Yarah Bravo.

Gigantyczną energię wskrzesili najbardziej uznani krzykacze w historii rapu. Nowojorsku duet M.O.P. niemalże rozpalił ogień pod główną sceną, gdy zagrali największy rapowy banger ostatniej dekady „Ante up!”. Na festiwalu zagrał także umiarkowanie wówczas znany Black Milk, który w kolejnych latach wypłynął na czołowy głos nowoczesnego, ambitnego undergroundu. Oprócz WFD Polskę bardzo godnie reprezentował stały bywalec Kempu Eldo (wystąpił z Józkiem z Grammatika) oraz kempowy debiutant Molesta Ewenement. Kto by wówczas pomyślał, że za kilka lat pozornie biegunowo odmienne oblicza polskiej sceny stworzą wspólny projekt? Albo że raperzy ci spotkają się na jednej scenie? Kempowej scenie!

Tak jest! Do grona gwiazd Hip Hop Kemp 2011 dołącza warszawski projekt PARIAS (Eldo / Grammatik, Włodi i Pelson/Molesta), który już za kilka dni wypuści jakże długo oczekiwany pełny krążek. Na hradecką scenę wrocą także M.O.P. oraz Black Milk, który przy wsparciu innych znanych kempowiczom ikon podziemia – Guilty Simpson oraz Sean Price (Heltah Skeltah, Boot Camp Clik), wystąpi pod szyldem Random Axe. Oliwy do ognia doleją podpalacze, czyli Arsonists – legendy nowojorskiego undergroundu końcówki lat 90.

Za tydzień, 6 maja, przy okazji 7. Błękitnego Piątku, przypomnimy 7. edycję festiwalu Hip Hop Kemp. Wtedy, w 2008 roku, fani dobrego rapu spotkali się w Hradec Králové w dniach 22-24 sierpnia.

Bilety normalne i karnety VIP na festiwal w promocyjnych cenach można kupić
w Polsce w przedsprzedaży przez internet oraz punktach sieci Eventim.

[ Dodano: 2011-05-08, 18:37 ]
Hip Hop Kemp 2011- siódma odsłona line-upuSiódma odsłona line-upu przybliża nas do ostatecznego rozstrzygnięcia, gdyż przed nami jeszcze tylko dwa Błękitne Piątki. Już niedługo znany będzie pełny line-up 10. edycji festiwalu Hip Hop Kemp, która odbędzie się pomiędzy 18 a 20 sierpnia 2011.

W 2008 roku Fani undergroundowego rapu spotkali się już po raz siódmy w dniach 22-24 sierpnia. Nie zmieniła się miejscówka imprezy. Miasteczko festiwalowe wyrosło tradycyjnie na terenie Festival Parku, czyli dawnego lotniska w pobliżu Hradec Králové. Również podobnie jak w ubiegłym roku, Hip Hop Kemp tworzyło ponad 20 tysięcy uczestników z całego świata oraz 400 wykonawców.

Kolejny raz line-up prezentował się bardzo międzynarodowo. Pierwszymi na scenie reprezentantami Polski byli TPWC, więc Sokół i Pono razem z Ko1, czyli członkowie ZIP składu. Ci, którzy tamten koncert widzieli, zapamiętali także niemiecki akcent- Toony'ego, który „supportował” TPWC, wykonując między innymi niemiecką wersję kawałka „W Aucie”. Kolejnym przedstawicielem Niemiec był Kool Savas, który swoim występem udowodnił, w jak świetnej formie jest niemiecki rap. O odrobinę, a raczej dużo funku na Hip Hop Kemp zadbał O.S.T.R., który wystąpił razem z zespołem Sofa. Z niesamowitym flow i energią reprezentowali Szwecję w bardzo deszczowo-błotnistej atmosferze Looptroop Rockers, którzy zostali ogłoszeni gwiazdami 10.edycji Hip Hop Kemp przy okazji drugiej odsłony line-upu. Zaraz po ich koncercie na scenę wkroczyli EMC z Masta Ace’m na czele, dając niesamowite show i prawdopodobnie jeden z najlepszych koncertów jaki miała przyjemność podziwiać kempowa publika. Niemniej energii zafundowali również Mr Lif i Akrobatik. The Perceptionists swoim inteligentnym rapem dobrze podziałali na umysły kempowiczów. A słowaccy przedstawiciele hardcore rapu- Kontrafakt dali występ pełen zwrotów akcji. Nie zawiedli również headlinerzy tamtej edycji festiwalu , czyli The Roots. Świetnie rozumieli się z kilkunastotysięczną publicznością, a swoją formą udowodnili, że wcale nie kończą kariery. Organizatorzy wykonali głęboki ukłon dla fanów rapu w kobiecym wydaniu tworząc U.N.I.T.Y. Stage, gdzie występowały jedynie panie, m.in. Yarah Bravo czy też Roxanne Shante.

Niestety 2008 rok dosięgła „klątwa faraona”. Na Kempie z powodów komunikacyjnych, czy też zdrowotnych nie pojawili się AOTP oraz Pharoahe Monch. I to właśnie MC z Nowego Yorku jest kolejnym artystą, który w sierpniu zawładnie sceną w Hradec Kralove. A kto oprócz niego? Znakomity wokalista Mayer Hawthorne zagra wraz z live bandem, mieszkający od kilku lat w Czechach amerykański raper Nironic zagra z jednym z czołowych, lokalnych producentów o ksywce – KMBL. Legenda czeskiej sceny DJ Wich wystąpi wspólnie z Indym oraz LA4. Szansę na odkupienie otrzyma Ten Typ Mes, który wystąpi z Alkopoligamia Crew. Tę odsłonę lineupu zamykają Słowacy Vec & Zverina.

Już za tydzień, 13 maja przedostatni odcinek historii festiwalu Hip Hop Kemp, który będzie poświęcony jego ósmej edycji, która odbywała się od 20 do 22 sierpnia 2009.

Bilety normalne i karnety VIP na festiwal w promocyjnych cenach można kupić
w Polsce w przedsprzedaży przez internet oraz punktach sieci Eventim.

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-05-14, 21:39

Obrazek

Obrazek

Hip Hop Kemp 2011- ósma odsłona line-upu


Ujawnianiu line-upu 10. edycji festiwalu z atmosferą towarzyszy przypominanie fascynującej historii legendarnego hip-hopowego eventu w Europie. To wszystko ma miejsce w piątki, zwane Błękitnymi, a każdy z nich przywołuje inną edycję. Tym razem, w ósmy Błękitny Piątek, który jest już przedostatnim odcinkiem kempowej historii, cofamy się w czasie zaledwie o dwa lata, do dni 20-22 sierpnia 2009.

Był czwartek 20 sierpnia, gdy na terenie festiwalowego miasteczka pod Hradec Králové pojawiło się kilkanaście tysięcy kempowiczów i kilkuset artystów. Gwiazdą tego wieczoru była Lady Sovereign, czyli czołowa przedstawicielka miejskiego brzmienia z Wysp. Interesujący był szczególnie repertuar hangarowy, gdzie w porywający sposób zaprezentowała się m.in. warszawska HiFi Banda. W piątek na scenie pojawił się m.in. Blak Twang, niekwestionowana legenda brytyjskiego rapu. Dzień, a właściwie wieczór skończył długo oczekiwany występ najbardziej charyzmatycznego członka Wu Tang Clan. Method Man swoim solowym show, w którym ujął zarówno klasyczne kawałki Klanu, jak i numery z innych projektów, na trwałe zapisał się w historii Kempu. Energii wytworzonej na scenie wystarczyłoby na oświetlenie całego Hradec!

Sobotni program był bardzo napięty - już wczesnym po południem na scenie pojawił się bardzo młody i jeszcze bardziej zdolny B.o.B. Bezpośrednio po wystąpił Planet Asia. Również niepowtarzalny Devin The Dude znakomicie wczuł się w kempową atmosferę. Ósmy Hip Hop Kemp mistrzowsko zakończyli La Coka Nostra, czyli kolektyw, który utworzyli raperzy znani z Non Phixion i House Of Pain. Wśród nich Ill Bill, który który już zameldował się na 10. edycji festiwalu Hip Hop Kemp w ramach projektu Heavy Metal Kingz. Polskę reprezentowali także beatboxer Blady Kris, TeTris, Pih czy zreaktywowany po prawie dekadzie Warszafski Deszcz (Tede & Numer Raz).

Aby tradycji stało się za dość... W tym roku organizatorzy festiwalu zdecydowali połączyć pamiętne występy czołowych graczy HHK 2007 i HHK 2009, dzięki czemu na głównej scenie 10. edycji Hip Hop Kemp wystąpią METHOD MAN & REDMAN! Zjednoczone siły charyzmatycznych ikon rapu Wschodniego Wybrzeża, scenicznych maszyn napędzanych 'skunkiem', to idealny wybór na podsumowanie 10 lat historii. Spróbujcie nie myśleć, co się stanie, gdy rozbrzmią pierwsze akty „Da Rockwilder”... Autorzy dwóch wspólnych płyt na pewno zagrają też sporo solowego materiału! Meth & Red ain't nuthin to fuck wit!

Na głównej scenie wystąpi także jedyny w swoim rodzaju Grubson wraz z swoją załogą 3oda Kru. W 2009 ekipa koncertowała z użyciem soundystemu przy polu namiotowym, rok temu wypełnili po brzegi jeden z hangarów, a w tym roku, kilka miesięcy po premierze świetnego materiału „Coś więcej niż muzyka” nadszedł czas, by podbili mainstage. Na pewno zrobią „niezłą trzodę”!

Do line-upu dołączają także Homeboy Sandman, uznany undergroundowiec ze Stanów, Niemcy z Huss & Hodn, Czesi Tafrob & DJ Maztah oraz Słowacy Strapo & DJ Spinhandz.

W następny piątek, więc 20 maja przywołana zostanie historia ostatniej już edycji festiwalu Hip Hop Kemp, która miała miejsce pomiędzy 19 a 21 sierpnia 2010. Kto z artystów dołączy do bogatego, jubileuszowego line-upu, kto dostanie drugą szansę na to, by zrehabilitować się lub zaprezentować tak samo świetnie jak poprzednim razem przed kempową publicznością, wyjaśni się ostatecznie już wkrótce!

Bilety normalne i karnety VIP na festiwal w promocyjnych cenach można kupić
w Polsce w przedsprzedaży przez internet oraz punktach sieci Eventim.

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-05-20, 10:31

Hip Hop Kemp 2011- dziewiąta odsłona line-upu


Już za mniej niż 3 miesiące 10. edycja festiwalu z atmosferą stanie się faktem. Do jubileuszowych urodzin zostało tylko 90 dni, line-up z tygodnia na tydzień wygląda coraz bardziej imponująco: po dziewięciu odsłonach znani są headlinerzy: Method Man i Redman; pojawią się festiwalowi weterani: Looptroop Rockers, DJ Vadim z nowym projektem The Electric; rapowe sensacje jak The Cool Kids; oldschoolowy Mayer Hawthorne i wielu innych. Na tym jednak nie koniec emocji – oto ogłoszono kolejnych headlinerów!

Dziewiąte urodziny Hip Hop Kemp obchodził pomiędzy 19 a 21 sierpnia 2010. Spotkanie fanów dobrego rapu z całej Europy (i nie tylko) rozpoczęło się warm-upem w środę 18 sierpnia. DJ Tuco i DJ Sticky Dojah wprawili festiwalowiczów w kempową atmosferę, grając w hangarach klasyków gatunku. Brytyjczyk DJ Woody Madera pierwszego kempowego wieczoru dał porywający audiowizualny show, w którym swoją muzykę synchronizował z klipami. Gwoździem czwartkowego programu była legendara europejskiego rapu – MC Roots Manuva, który wystąpił razem z Banana Klan.

Drugi dzień, piątek, miał jeszcze bardziej napięty program: rozpoczął się koncertem Hiszpanki La Melodia, dalej Joe Kickass, Lewis Parker i John Robinson. Pezet i Małolat zaprosili na fragment swojego koncertu także Małpę (który z kolei rozpoczął sobotę na Hip Hop Kemp). Występował także Chali2na z Jurassic 5, kempowy rezydent Masta Ace i towarzyszący mu Edo G. Dzień zakończył nowojorski skład Boot Camp Click, którego członkowie nie zaczęli występu w pełnym składzie, ale do końca performance'u wszystkim udało się znaleźć na jednej scenie i doprowadzić publiczność do szaleństwa. W sobotę-poza wspomnianym Małpą, który rozpoczął ostatni festiwalowy dzień, występowali także Fashawn i Exile, Foreign Beggars, Necro (prywatnie brat Ill Billa, czyli połowy duetu Heavy Metal Kingz, który również uświetni 10. urodziny Hip Hop Kemp). Dziewiątą edycję intergalaktycznego festiwalu z atmosferą zamknął duet Reflection Eternal (mc Talib Kweli & DJ Hi-Tek), który w ubiegłym roku wrócił na scenę w wielkiej formie po 10 letniej przerwie.

Tym razem fani europejskiego brzmienia będą zachwyceni potężnym uderzeniem z Francji. W Hradcu wystąpi bowiem skład Hocus Pocus, jedna z najlepszych koncertowych ekip Starego Kontynentu, a także didżejski superduet Beat Torrent, tworzony przez wymiataczy stojących za sukcesami m.in. C2C, Alliance Ethnik czy Hocus Pocus. Będzie bardzo pozytywnie, żywo i funkowo!

Po raz pierwszy na Kempie zagra Parrish Smith, czyli PMD z legendarnego nowojorskiego duetu EPMD. Współautor „Headbangera” podzieli scenę ze znanym Kempowiczom kolektywem Snowgoons i m.in. Sicknature oraz Seanem Strange. Line-up edycji 2011 uzupełni Mystro z Anglii, Herr Von Grau z Niemiec i Logos Apili z Grecji.

Do grona polskich headlinerów HHK 2011, obok Tego Typa Mesa, projektu Parias, Grubsona i 3ody Kru, dołącza don Guralesko. Wielkopolski emce raz jedyny pojawił się na scenie Kempu w 2005 r., kiedy wystąpił razem z Wall-E jako K.A.S.T.A. Skład. Od tego czasu Gural konsekwentnie rozwijał się artystycznie, a jego solowa kariera jest obfita zarówno w sukcesy twórcze, jak i komercyjne. Jeszcze przed Kempem odbędzie się premiera jego kolejnej, ośmej już (licząc mixtape'y) solówki.

Internetowa sprzedaż biletów i gadżetów Hip Hop Kemp 2011 dostępna jest na stronie
Kod: Zaznacz cały
www.urbancity.pl

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-05-27, 22:44

Hip Hop Kemp 2011- dziesiąta odsłona line-upu.


Dziesiąte urodziny intergalaktycznego festiwalu z atmosferą zasługują na coś specjalnego. Dlatego też każdej dotychczasowej odsłonie line-upu towarzyszyła historia kolejnej edycji festiwalu Hip Hop Kemp. Przywoławszy ostatnią edycję przed tygodniem, teraz nie trzeba już cofać się w przeszłość, ale przenieść się w przyszłość o 82 dni.

Świętowanie w Hradec Králové rozpocznie się w czwartek 18 sierpnia i potrwa aż do niedzielnego (21 sierpnia) poranka. Serię intergalaktycznych gwiazd, które stworzą historię 10. edycji rozpoczęło trio Phi-Life Cypher. To oni pojawili się na jeszcze bardzo małym i bardzo nieznanym festiwalu muzyki rap w Pardubicach. K-Otix i Looptroop Rockers i DJ Vadim symbole drugiej edycji, od czasu której Hip Hop Kemp został ważnym punktem w hip-hopowym kalendarzu. Są oni także gwiazdami elementami kolejnych odsłon line-upu.
„Królowie heavy metalu”, więc Ill Bill i Vinnie Paz jako Heavy Metal Kingz, R.A. The Rugged Man, K.I.Z i Pio Squad uzupełnili piątą odsłonę line-upu. Po czterech latach na scenę na terenie lotniska w Hradec wrócą M.O.P i Black Milk[b/], który teraz współtworzy projekt [b]Random Axe. Dołączą także Arsonists. Pharoahe Monch, który nie dotarł na siódmą edycję festiwalu, dotrze na dziesiątą.

Pierwszy raz na Hip Hop Kemp pofunkuje Mayer Hawthorne. Method Man i Redman ujawnieni przy okazji ósmej odsłony line-upu zostaną obsadzeni w roli headlinerów. Pojawią się też Homeboy Sandman, uznany undergroundowiec ze Stanów, Niemcy z Huss & Hodn, Czesi Tafrob & DJ Maztah oraz Słowacy Strapo & DJ Spinhandz. Dziewiątą odsłonę line-upu zaczarowali Francuzi z Hocus Pocus, jedna z najlepszych koncertowych ekip Starego Kontynentu, a także didżejski superduet Beat Torrent, tworzony przez wymiataczy stojących za sukcesami m.in. C2C, Alliance Ethnik. W tej odsłonie imponuje również kempowy debiutant Parrish Smith, czyli PMD z legendarnego nowojorskiego duetu EPMD. Współautor „Headbangera” podzieli scenę ze znanym Kempowiczom kolektywem Snowgoons i m.in. Sicknature oraz Seanem Strange. Line-up edycji 2011 uzupełnili Mystro z Anglii, Herr Von Grau z Niemiec i Logos Apili z Grecji.

[ Dodano: 2011-05-30, 21:24 ]
Polskimi headlinerami 10. edycji będą: don Guralesko, Ten Typ Mes z ekipą alkopoligamia.com, Parias, Grubson i 3oda Kru.

A kto dołączy dzisiaj? Gwiazdy przyszłości. Nowa nadzieja rapu. Grupa okrzyknięta nowym Wu-Tang Clanem. Skład ten w swoje szeregi chciałyby wcielić takie wytwórnie jak Interscope, SRC Records czy Roc Nation. Organizatorzy wszystkich wielkich festiwali chcieli móc ich dopisać do swoich line-upów. Raperzy z OFWGKTA, czyli Odd Future Wolf Gang Kill Them All są kolejnymi headlinerem 10. edycji Hip Hop Kemp. Możecie nazwać ich kontrowersyjnymi. Możecie nazwać ich dzieciakami. Ale pewne jest, że zaprezentują wam show, jakiego nigdy w życiu nie widzieliście i nie zapomnicie.

To oczywiście nie koniec. Na Kempa powróci także (niestety już bez swojej charakterystycznej fryzury) Mr. Lif. Słoneczną Kalifornię reprezentować będą Pacific Division, zaś z Philadelphii przyleci do nas portorykański raper Peedi Crakk, którego mogliśmy usłyszeć w singlu Long Time grupy The Roots. Line up uzupełni raper z Holandii Dikke Vandalen, oraz największa gwiazda hiphopowej sceny naszych południowych sąsiadów, czyli Kontrafakt.
Niestety jest też zła wiadomość. Na Kempie nie pojawią się The Cool Kids, gdyż postawili trasę koncertową po USA nad „Festiwal z Atmosferą”.

Ale na koniec też dobre wiadomości. To nie koniec Błękitnych Piątków. Główna scena to oczywiście najważniejszy punkt Kempa, ale nie możemy zapomnieć o hangarach i o tym, co w nich się będzie działo podczas 10. edycji Hip Hop Kemp. Wyczekujcie kolejnego piątku!

Karnety normalne oraz VIP dostępne są w promocyjnych cenach tylko do 31 maja na stronie
Kod: Zaznacz cały
www.urbancity.pl

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Oficer Polombo » 2011-06-01, 21:59

Szczerze to bardziej bym wolał przejechać się na Splash Festival, mam nadzieję, że za rok pojadę, takie małe marzenie.

Tam lineup
Gondolier pisze:The Cool Kids


Oni właśnie na Splash! przyjadą.

Prekursor
Prekursor
 
Posty: 386
Rejestracja: 2009-01-01, 18:16
Lokalizacja: okolice

Postautor: okonn » 2011-07-13, 13:08

Ktoś sie wybiera?Jeżeli tak to będzie można się spotkać,to będzie moja druga edycja :) Line up jest dobry,choć na Splashu był lepszy no ale nie ma co narzekać,trzeba tam poprostu jechać :)

Awatar użytkownika
80%
80%
 
Posty: 1201
Rejestracja: 2010-09-06, 21:13
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: skoot3 » 2011-11-29, 23:45

Do usunięcia.
Ostatnio zmieniony 2011-11-30, 22:21 przez skoot3, łącznie zmieniany 1 raz
:)

Awatar użytkownika
20%
20%
 
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-30, 03:49
Lokalizacja: z podziemia:)

Postautor: vale » 2018-05-30, 18:48

hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201hn26201
hn26201

100%
100%
 
Posty: 211522
Rejestracja: 2018-05-02, 05:26

Postautor: vale » 2018-10-13, 11:17

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%
 
Posty: 211522
Rejestracja: 2018-05-02, 05:26

Poprzednia

Wróć do Koncerty/Festiwale