premiery

Postautor: ADR[C] » 2010-12-08, 12:03

Obrazek


X jubileuszowa edycja Mazury Hip-Hop Festiwal odbędzie się w sierpniu przyszłego roku. Nie zabraknie na niej czołówki polskich artystów, elementów graffiti, muzyki i tańca. Ale zanim wszyscy przyjadą ponownie do Giżycka organizatorzy festiwalu zorganizowali konkurs na oficjalne logo najstarszej i największej imprezy hip-hop’owej w Polsce.


W sobotę 4 grudnia 2010 rozpoczął się II etap głosowania na LOGO X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu. Po długich, ciężkich i burzliwych naradach jury konkursu wybrało 5 ich zdaniem
najlepszych prac nadesłanych w I etapie. Głosowanie potrwa do 15 grudnia do północy.

W drugim etapie konkursu to fani/internauci Mazury Hip-Hop Festiwalu na oficjalnym profilu
Facebook - http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal mają możliwość głosowania na najlepszą finałową pracę. Swój głos można oddać „lajkując” logo, które powinno wygrać.

Trójka zwycięzców otrzyma następujące nagrody:
I miejsce – 300zł + ciuchy firmy MASS 98 + 2 karnety na X edycję festiwalu.
II miejsce – 200zł + ciuchy firmy MASS 98 + 2 karnety na X edycję festiwalu.
III miejsce – 100 zł + ciuchy firmy MASS 98 + 2 karnety na X edycję festiwalu.
Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia 2010.

Przypominamy również o sondzie na naszej tymczasowej stronie www – http://mazuryhiphopfestiwal.pl
gdzie trwa głosowanie fanów na artystę/zespół, który zagra na X edycji MHHF w Giżycku.Prace konkursowe:
Obrazek
Co warto widzieć i wiedzieć !


Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin
 
Posty: 1154
Rejestracja: 2008-03-11, 14:53
Lokalizacja: Giżycko/Gdańsk

Postautor: Gondolier » 2010-12-25, 00:45

ObrazekZnamy już LOGO X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwalu. Autorką zwycięskiego projektu jest Daria Kuchniak. Na konkurs ogłoszony przez Fundację Centrum Informacji Kulturalnej w Łodzi wpłynęło ponad 50 prac. Do II etapu jury konkursu wybrało 5 ich zdaniem najlepszych logotypów, najbardziej pasujących do atmosfery festiwalu. Po ponad tygodniowym głosowaniu internautów na festiwalowym profilu Facebook na wybrane prace, jury po długich obradach, kłótniach, szantażach i godzeniu się doszło do konsensusu. Pomysł przedstawienia klimatu festiwalu (muzyka, dj'e i hip-hop) oraz ciekawej wizualizacji Twierdzy Boyen sprawiły, że wybrano właśnie te logo. Sądząc po komentarzach i "lajkach" internautów i fanów festiwalu, nie tylko jury podobała się ta propozycja. Na miejscu drugim po zaciętej walce uplasowała się praca Szymona Golisa. III-ciego miejsca jury nie przyznało ze względu na słabszy poziom pozostałych finałowych logotypów.
Daria oraz Szymon otrzymają nagrody ufundowane przez MASS denim 98 oraz Fundację CIK:
I miejsce – 300zł + ciuchy firmy MASS 98 + 2 karnety na X edycję festiwalu.
II miejsce – 200zł + ciuchy firmy MASS 98 + 2 karnety na X edycję festiwalu.
Od tej pory logo będzie się pojawiało na wszystkich materiałach dotyczących festiwalu.


ŚWIĄTECZNY KONKURS MASS DENIM 98
I MAZURY HIP HOP FESTIWAL


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - Mass denim 98 i Mazury Hip-Hop Festiwal zorganizowały konkurs na świąteczny list do Mikołaja. Zasady są bardzo PROSTE! By wygrać zestaw ubrań od MASS 98 oraz dodatkowo koszulek Aloha Entertainment i mixtatep'ów, a także płyt muzycznych wystarczy napisać list do Św. Mikołaja na festiwalowym profilu Faceebook i do 27 grudnia do godz. 15 zebrać jak największą liczbę „Lajków!”. Wystarczy zaprosić swoich znajomych do wspólnej świątecznej zabawy i pomóc Mikołajowi obdarować Was prezentami ;) Napiszcie ciekawe, kreatywne i zabawne listy w konkursowym komentarzu i lajkujcie, lajkujcie, lajkujcie! :) By to zrobić wystarczy, polubić profil Facebook - Mazury Hip-Hop Festiwal i pod świątecznym postem napisać swój list.
Meerrrry Christmas!

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Bed » 2010-12-26, 01:19

Jeśli tylko kasa i czas pozwoli zjawię się na pewno :)
Witam Was w rzeczywistości

Awatar użytkownika
50%
50%
 
Posty: 481
Rejestracja: 2010-10-14, 22:26
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Postautor: ADR[C] » 2011-01-05, 19:52

Obrazek


Tworzysz muzykę, nagrywasz, masz swój zespół lub jesteś solistą? Marzyłeś o tym, żeby kiedyś zagrać na największym i najstarszym festiwalu w Polsce? Nie czekaj, wyślij swoje zgłoszenie na Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku. Teraz masz szansę!

Zainteresowani proszeni są o wysłanie płyty CD zawierającej 3 utwory w postaci audio + krótką informację o zespole/mc oraz kontakt telefoniczny i e-mailowy. Kartę zgłoszeniową znajdziesz TUTAJ. Pobierz ją, uzupełnij, wydrukuj i dołącz do listu.

Na przesyłki czekamy do 30.01.2011 roku*,

pod adresem:
MAZURY HIP-HOP FESTIWAL
ul. ZGODA 13/27
00-012 WARSZAWA
z dopiskiem "MAZURY HIP-HOP FESTIWAL - SUPPORT"

Niepełne zgłoszenia tj. brak 3 utworów audio, karty zgłoszeniowej lub też wysłanych mp3, albo innych materiałów nie będą brane pod uwagę.

31 stycznia 2011* roku zgłoszone ekipy zostaną przedstawione fanom na stronie festiwalu oraz profilu Facebook, gdzie rozpocznie się I etap (głosowanie na najlepsze trzy ekipy/mc). Głosowanie zakończy się 19 lutego 2011 roku o 17:00.*

Wyboru trójki zespołów/mc, które zagrają na festiwalu z uwzględnieniem głosowania fanów dokona jury w dniu 20 luty 2011 roku.*

Nazwy zwycięskich ekip/mc opublikujemy 21 lutego 2011* roku na stronach: Festiwalu, profilu Facebook oraz stronach partnerów medialnych festiwalu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

*termin może ulec zmianie.
Ostatnio zmieniony 2011-01-05, 20:12 przez ADR[C], łącznie zmieniany 2 razy
Co warto widzieć i wiedzieć !


Awatar użytkownika
Junior Admin
Junior Admin
 
Posty: 1154
Rejestracja: 2008-03-11, 14:53
Lokalizacja: Giżycko/Gdańsk

Postautor: Gondolier » 2011-03-17, 22:35

Obrazek


Ogromne zainteresowanie występem chętnych zespołów/mc’s na X jubileuszowej edycji Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku przeszło najśmielsze oczekiwania! W związku z tym przedłużono termin nadsyłania zgłoszeń do 30 KWIETNIA 2011 roku.

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy jeszcze TEGO NIE ZROBILI! TO WASZA SZANSA! Dodatkowo powiększono liczbę miejsc z trzech do dziewięciu! Zatem DO DZIEŁA!
Ponadto do wysyłania zgłoszeń oraz udziału w konkursie na suport MHHF zaprasza sam O.S.T.R:Wyślij płytę CD zawierająca 3 utwory w postaci audio + krótką informację o zespole/mc oraz kontakt telefoniczny i e-mailowy. Kartę zgłoszeniową znajdziesz Tutaj. Pobierz ją, uzupełnij, wydrukuj i dołącz do listu. Na przesyłki czekamy do 30 kwietnia 2011 roku,
pod adresem:

MAZURY HIP-HOP FESTIWAL
ul. ZGODA 13/27
00-012 WARSZAWA

z dopiskiem "MAZURY HIP-HOP FESTIWAL - SUPPORT"
Niepełne zgłoszenia tj. brak 3 utworów audio, karty zgłoszeniowej lub też wysłanych mp3, albo innych materiałów nie będą brane pod uwagę.

2 maja 2011 roku zgłoszone ekipy zostaną przedstawione fanom na stronie festiwalu oraz profilu Facebook, gdzie rozpocznie się I etap (głosowanie na najlepsze dziewięć ekip/mc'ss). Głosowanie zakończy się 30 maja 2011 roku o 24:00. Wyboru dziewięciu zespołów/mc's, które zagrają na festiwalu z uwzględnieniem głosowania fanów dokona jury w dniu 31 maja 2011 roku. Nazwy zwycięskich ekip/mc opublikujemy 1 czerwca 2011 roku na stronach: Festiwalu, profilu Facebook oraz stronach partnerów medialnych festiwalu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

[ Dodano: 2011-05-02, 21:59 ]
Nowa strona Mazury Hip-Hop Festiwal ruszyła!


Na 100 dni przed festiwalem, który odbędzie się 4-6 sierpnia 2011 roku w Giżycku, wystartowaliśmy z nową odsłoną naszej strony www.  
Stronę wykonała dla nas krakowska firma Centrum Technologii Informatycznych Sp. z o.o., a dokładniej jej marka CTI Media - Agencja Interaktywna, której jesteśmy bardzo wdzięczni za tak innowacyjny projekt. Zachęcamy do odwiedzenia ich profilu na Facebooku oraz strony.
Kod: Zaznacz cały
www.spolkacti.eu

Na bieżąco będziemy uzupełniać wszystkie działy i przekazywać najświeższe informacje związane z festiwalem.
Niebawem dowiecie nie tylko kto wystąpi w Twierdzy Boyen na X edycji MHHF, ale również poinformujemy o nowych atrakcjach, jakie przygotowaliśmy z myślą o Was!
Już za kilka dni ujawnimy naszych Patronów medialnych, dzięki którym co roku udaje nam się wspólnie cieszyć jedną z najciekawszych imprez muzycznych w kraju. Jednocześnie na stronie pojawią się kolejne ciekawostki, atrakcje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Zbliża się wielkimi krokami moment, w którym odkryjemy artystów tegorocznej X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal. Bądźcie czujni i uważnie śledźcie naszą nową stronę

Kod: Zaznacz cały
www.mazuryhiphopfestiwal.pl


Do jej odwiedzenia wszystkich festiwalowiczów zaprasza nie kto inny jak sam prowadzący imprezę w Giżycku -  Proceente!  Sprawdźcie co ma Wam do powiedzenia i wbijajcie na naszą stronkę po najświeższe info.

Film:


Pamiętajcie również o naszym profilu Facebook (
Kod: Zaznacz cały
http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal
)  i pozostałych portal społecznościowych, które znajdziecie na topie strony.

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-05-20, 23:50

ObrazekII Etap konkursu na support Mazury Hip-Hop Festiwal rozpoczęty!
Konkurs na support, który ogłosiliśmy w styczniu br. okazał się strzałem w dziesiątkę. Równo 163 składy oraz emcees zauważyło szansę na promocję podczas najstarszego festiwalu hip hopowego w Polsce.
Lista zakwalifikowanych uczestników, którzy przeszli do drugiego etapu jakim jest m.in. głosowanie fanów i internatów umieściliśmy pod adresem:
Kod: Zaznacz cały
http://www.facebook.com/notes/mazury-hip-hop-festiwal-gi%C5%BCycko/lista-zespo%C5%82%C3%B3wemcees-konkurs-na-support-x-mhhf-2011-ii-etap/217973424896244

Do ścisłego finału tj. występu na Mazury Hip-Hop Festiwalu 2011 w dniach 4-6 sierpnia w Twierdzy Boyen w Giżycku przejdzie 10 zespołów/emcees, które wyłoni Jury konkursowe, biorąc pod uwagę głosowanie fanów.

Na naszym fanpage'u facebook:
Kod: Zaznacz cały
http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal

Mazury Hip-Hop Festiwal udostępniliśmy wszystkie nadesłane dema w postaci MP3 do odsłuchu. Każdy może przesłuchać wszystkie zgłoszenia, jak również napisać komentarz czy chce by dany zespół lub emcee zagrał w Giżycku. Wystarczy wtedy nacisnąć przycisku Lubię to! pod postem muzycznym każdego artysty, aby oddać głos.
Na naszej stronie
Kod: Zaznacz cały
www.mazuryhiphopfestiwal.pl

umieściliśmy SONDĘ, która została ułożona według numerów od 1 zgłoszenia do ostatniego (163). W niej można oddać swój głos na poszczególnych artystów. Wszystkie opinie, komentarze i głosy z sondy zostaną zsumowane i dodane do ocen Jury konkursowego, które wybierze 10 finalistów.
Głosowanie trwa do 6 czerwca do 23:59. Wyniki zostaną opublikowane dwa dni później - 8 czerwca. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail
Kod: Zaznacz cały
kontakt@mhhf.pl


Więcej informacji można znaleźć na stronie
Kod: Zaznacz cały
www.mazuryhiphopfestiwal.pl

oraz profilu Facebook
Kod: Zaznacz cały
http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal
.

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-05-24, 20:44

ObrazekZgłoś swój udział już dziś – Miasteczko Festiwalowe MHHF 2011!


Rozpoczął się proces komercjalizacji powierzchni handlowej w miasteczku festiwalowym X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal.

Zasady naboru
Mazury Hip-Hop Festiwal serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych, szczególnie firmy z branży streetwear'owej, sportwear’owej, muzycznej, handlowej, IT i inne instytucje kierujące swoją ofertę handlową do młodych i otwartych ludzi w wieku 16 – 35 lat.
Chętne Firmy oraz osoby chcące wziąć udział w tegorocznej X jubileuszowej edycji festiwalu proszone są o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie

Kod: Zaznacz cały
www.mazuryhiphopfestiwal.pl

Organizatorzy przewidują, że w ciągu trzech dni kulturalnej zabawy, w festiwalu weźmie udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Przyświecająca imprezie idea propagowania ciekawej i wciąż rozwijającej się w Polsce kultury młodzieżowej będzie spełniała nie tylko funkcję rozrywkową, ale również edukacyjną.

Do dyspozycji wystawców zostały przygotowane cztery strefy sprzedażowe na terenie miasteczka festiwalowego wraz z udostępnieniem miejsca na stoisko handlowe nie mniejsze niż o wymiarach 3m x 4m oraz przyłączem prądowym 220V. Wszystkie szczegóły oraz ceny omawiane będą indywidualnie. Mapa miasteczka znajduje się na stronie

Kod: Zaznacz cały
www.mhhf.pl

W pierwszym etapie wezmą udział firmy, które wyślą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres
Kod: Zaznacz cały
miasteczko@mhhf.pl

wraz z wymaganymi załącznikami oraz opisem i wizualizacją stanowiska. Pod ocenę będą brane tylko kompletne zgłoszenia.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 04.07.2011.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem oferty handlowej na festiwal.
Formularz oraz zasady uczestnictwa dostępne są na stronie

Kod: Zaznacz cały
www.mazuryhiphopfestiwal.pl

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-06-05, 21:00

ObrazekHiFi Banda pierwszą gwiazdą X jubileuszowej edycji Mazury Hip Hop Festiwal!

W dniach 04-06 sierpnia w Giżycku, na terenie Twierdzy Boyen odbędzie się X edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Z okazji jubileuszu, festiwal został wydłużony o 1 dzień, ale na tym wyjątkowość tegorocznej edycji się nie kończy.
Organizatorzy szykują bardzo atrakcyjny line-up. Pierwszą gwiazdą festiwalu została HiFi Banda, zespół założony przez Dioxa (MC) i Czarnego (producent) w pierwszej połowie ubiegłej dekady. Po nagraniu pierwszego nielegala w 2005 do składu dołączyli Dj Kebs i Hades (MC). Wydany w 2008 roku internetowy album „Fakty, Ludzie, Pieniądze” pomógł im podpisać kontrakt z wytwórnią Prosto i doczekał się oficjalnego wydania w 2010 roku. W tym samym roku ukazała się też druga płyta HiFi Bandy „23:55”. Reprezentanci warszawskiej sceny hip hopowej zagrają najlepsze utwory ze swoich dwóch albumów podczas X edycji Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku. Poniżej prezentujemy specjalne zaproszenie na MHHF nagrane przez raperów:

Przypominamy o rozpoczętym procesie komercjalizacji powierzchni handlowej w miasteczku festiwalowym X edycji Mazury Hip-Hop Festiwal.
MHHF serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych, szczególnie firmy branży streetwear'owej, sportwear'owej, muzycznej, handlowej, IT i inne instytucje kierujące swoją ofertę handlową do młodych i otwartych ludzi w wieku 16 - 35 lat. Chętne Firmy oraz osoby chcące wziąć udział w tegorocznej X jubileuszowej edycji festiwalu proszone są o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie
Kod: Zaznacz cały
www.mazuryhiphopfestiwal.pl

i odesłanie go na adres
Kod: Zaznacz cały
miasteczko@mhhf.pl

wraz z wymaganymi załącznikami oraz opisem. Pod ocenę będą brane tylko kompletne zgłoszenia.
Do dyspozycji wystawców zostały przygotowane cztery strefy sprzedażowe na terenie miasteczka wraz z udostępnieniem miejsca na stoisko handlowe nie mniejsze niż o wymiarach 3m x 4m oraz przyłączem prądowym 220V. Wszystkie szczegóły oraz ceny omawiane będą indywidualnie. Mapa miasteczka znajduje się na stronie
Kod: Zaznacz cały
www.mhhf.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 04.07.2011.

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gondolier » 2011-06-14, 14:30

VNM po raz pierwszy wystąpi na MHHF


Jubileusz festiwalu MHHF w Giżycku to trzy dni największego polskiego święta krajowego Hip-Hop'u. Wspaniałe koncerty, niezapomniane chwile i wyjątkowa mazurska atmosfera, która po raz X zapanuje w Twierdzy Boyen w dniach od 4 do 6 sierpnia 2011 roku.


Organizatorzy odsłaniają kolejne karty X Jubileuszowej Edycji Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku. W Twierdzy Boyen zaprezentuje się raper, który mimo nagrywania niemal dekadę, był bardzo bliski odejścia z gry. Nie odpuścił, a jego debiutancki krążek "De Nekst Best" ukazał się nakładem Prosto Label.

Wypuścił razem 9 materiałów, zarówno solo, jak i w ramach 834, współpracował już m.in. z Sokołem, Pezetem, Małolatem, Wdową, HiFi Bandą oraz bardzo wieloma podziemnymi graczami.

Pierwszy raz na mazurskiej scenie największego festiwalu kultury hip-hop w Polsce będziecie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć na żywo VNMa!


Poniżej prezentujemy festiwalową wideo-zapowiedź:


Awatar użytkownika
Moderator
Moderator
 
Posty: 667
Rejestracja: 2010-07-28, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: vale » 2018-05-30, 20:16

hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258hn26258
hn26258

100%
100%
 
Posty: 123449
Rejestracja: 2018-05-02, 05:26

Postautor: vale » 2018-10-13, 12:45

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%
 
Posty: 123449
Rejestracja: 2018-05-02, 05:26

Wróć do Koncerty/Festiwale

cron