premiery

Czyli najświeższe info o Polskim Hip-Hopie

Postautor: 2011essa » 2018-07-31, 10:43„Trzy Sumienia” to książka która zawiera w sobie elementy thrillera, przygody, sensacji i kryminału. W czasach kiedy modne jest przejaskrawianie rzeczywistości, wyróżnia ją szczera i prosta narracja, przedstawiająca prawdziwy obraz życia polskiej ulicy. Powieść wciąga bez reszty i czyta się ją jednym tchem. Opowiada ona o trójce młodych przyjaciół uwikłanych w konflikty z prawem. Są oni włamywaczami, czym zajmują się profesjonalnie i w sposób zorganizowany, a przemoc i narkotyki to chleb powszedni w ich środowisku. Autor dogłębnie przedstawia charakter każdego z nich i przenosi nas w świat ich przygód. Oprócz głębokich refleksji, można też znaleźć tam spore dawki humoru i wszystko to sprawia, że „Trzy sumienia” to naprawdę nietuzinkowa lektura.


Książka dostępna jest w księgarniach w Polsce, w większości polskich sklepów w Irlandii. Można ją również nabyć online na: http://www.stylistuff.net

Autorem „Trzech sumień” jest Gober , który od dawna już mieszka i tworzy w irlandzkim mieście Galway. Oprócz pisania zajmuje się on też muzyką (głównie hip-hop) i ma w swym dorobku wiele ciekawych płyt w tym „Dwa Głosy”, którą nagrał wraz z Dj Gondkiem, jako skład STYL I STYKA i która ściśle związana jest z tematem „Trzech sumień”.

0%
0%
 
Posty: 13
Rejestracja: 2011-05-04, 16:10
Lokalizacja: Galway

Wróć do Polskie Newsy

cron