premiery

Tutaj umieszczamy szesnastki i podobnej długości formy (krótsze niż 2x16)

Postautor: Jaca_JMS » 2016-12-28, 10:59

Ja zyje dla Was a Wy zyjecie dla mnie,prawdziwa przyjazn wnas nigdy nie upadnie
Rap z ulicy to siedzi we mnie,mimo przeciwnosci losu Jaca nigdy nie wymieknie
Szacunek dla Blokow i Ulicy to jest to tam poznalem co to milosc,tam poznalem co to zlo
Zaslepiony mazeniami wyrzezbilem zycia tlo,nauczylem sie byc soba wiem dobrze kto jest kto
W zyciu widzialem juz wiele chodz wiele jeszcze przedemna,ja stawiam na tych ktorzy zawsze sa ze mna
W potrzebie pomoga i braki uzupelnia,gdy odwroci sie karta napewno nie odejda bo w jednej Ekipie od poczatku sa ze mna
Jednosc Marka Szacucek te slowa mowia wszystko,dlatego konsekwentnie trzymamy sie blisko Ziom za Ziomkiem stoi bo czasem bywa slisko
To wyszlo samo z siebie otworzylo mi oczy,dalo mi wiare zebym w zyciu prosto kroczyl,dalo mi sile zebym z tej drogi nie zboczyl
Spojz w moje oczy one wiecznie czerwone i beda zawsze dopuki ten ogien plonie,dopuki me dlonie beda kruszyly szczyty dopuki moj leb bedzie tak samo poryty
Pamietam poczatki i pierwsze zaszczyty w glowie siedzialo jedno nagranie pierwszej plyty
Nieprzespane noce wzrok w kartke wryty,ja pisalem rymy a Ziomek robil Bity
Krok po kroku Chlopaku i dopielismy swego teraz pozdrawiam Mordy z ulicy Chrobrego,zawsze pamietam o Was i nic w tym dziwnego w sercach jedna zasada od malego na calego
Teraz jak Syzyf kamien ja zycie swe pod gore tocze i jesli cos robie daje z siebie te 100procent
Bo we mnie siedzi Wiara we mnie tkwi ta sila i to najwazniejsze Bog Honor Rodzina!!!!!!!

Oceniac,Hejcic i co tam jeszcze chcecie:D PS.sory za orty bo pewnie jakies sa :p

0%
0%

Wróć do Szesnastki i pokrewne