premiery

Tutaj umieszczamy szesnastki i podobnej długości formy (krótsze niż 2x16)

Postautor: Bristol » 2010-11-11, 16:41

1) Przed założeniem tematu należy wziąć pod uwagę fakt, żeby w nazwie tematu umieścić 'konkretny' tytuł tekstu. Oprócz tego wymaga się również umieszczenia pseudonimu artystycznego zaraz przed tytułem.

Schemat:

Kod: Zaznacz cały
Ksywa - Tytuł tekstu

A więc zabrania się umieszczania w nazwie tematu tekstów typu:

- "Nowy tekst, Pierwszy tekst, Moje początki, Skrobnąłem coś takiego, Sprawdź to, Oceń, Kozak, Zapraszam do komentowania" itp.

Należy również pamiętać o tym, żeby nick wraz z tytułem napisać z dużej litery i dokonać rozdzielenia pseudonimu artystycznego od tytułu za pomocą myślnika!

2) Zgodnie z Art 2 p. 23 regulaminu forum, podczas zakładania nowego wątku można skorzystać z rubryki opisowej tematu z tym, że również surowo zabrania się wpisywania w rubryce tekstów typu:

- "Nowy tekst, Pierwszy tekst, Moje początki, Skrobnąłem coś takiego, Sprawdź to, Oceń, Kozak, Zapraszam do komentowania" itp.

A to dlatego, że rubryka opisowa jest stworzona przede wszystkim do krótkiego opisywania tego, co zawiera się w temacie, a nie do zachęcania userów w celu skomentowania tekstu.

3) Każdy użytkownik może założyć 1 temat dziennie, w przypadku niedostosowania się kolejny temat będzie usunięty.

Nie dostosowanie się do regulaminu będzie surowo karane ostrzeżeniami po pierwszym słownym upomnieniu! [glow=orange][/glow]
Ostatnio zmieniony 2012-02-22, 21:58 przez Bristol, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika
Prekursor
Prekursor

Wróć do Szesnastki i pokrewne