premiery

Forumowe gry, zabawy itp.
Naliczanie postów wyłączone.

Postautor: NiktWazny » 2010-12-16, 21:44

Siema. Jest już temat o gadżetach elektronicznych na forum, więc pomyślałem, że jak to forum muzyczne to i muzycznym sprzętem można się pochwalić :] jaki macie lub jak kupicie coś nowego etc. (no chyba, że jest już taki temat ale go nie widzę)
no więc piszcie co macie. Zacznę od siebie:

2 x reloop rp 2000
1 Numark dm 1050
1 Phonic AM120 MkII
karta dźwiękowa Lexicon Alpha 2.0
majk - Sinn7 DasMic. 4 (za jakiś czas bd wymieniał, ale ten i tak jest ok jak na swoją cenę )
kable proel die hard
głośniki a właściwie zestaw modecom mc-2110 (ale też w przyszłości bd wymieniał)
kontroler midi akai LPD 8

hmm no i to jak na razie tyle :ok:

Awatar użytkownika
80%
80%

Postautor: ElGostek » 2010-12-16, 21:57

Głośniki Logitech 2.1 X-230
Obrazek

Mixer Phonic AM-220
Obrazek

Behringer C1 majk
Obrazek

Słuchawki Zalman ZM-RS6F
Obrazek

Magnetofon Thomson
Obrazek

I to tyle chyba, bo tam nie bede wymieniał jakis majkow patykowych do bitboxu albo mp4.

Już mam wrażenie, że to gdzieś pisałem, ale może nie na tym forum :P
Obrazek

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Laj » 2014-01-13, 23:53

ODKOP. Pochwalcie się bo mam potrzebę autosugestii i samoekspresji połączonej ze szpanem mym towarem.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: Mazur » 2014-01-13, 23:58

No to jak nie używam słuchawek to słucham muzy na czyms takim
Obrazek
Mam już dłuugo, 2.1 i daje radę. Podoba mi się design.

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Postautor: Laj » 2014-01-14, 00:25

No, założyłem temat, żeby mi ktoś pomógł w doborze gramofonu i tam podałem swój klasyczny wręcz sprzęt, ale nikt nie pomógł, więc temat poleciał w piździec :(

Aktualnie wygląda to tak:

Wykopałem stary amplituner, Kenwood KR-V5090
Obrazek

wraz z odtwarzaczem CD DP-2080
Obrazek

Do tego był też kaseciak ale odstawiłem go na bok bo nie zmieściłby mi się na meblach, poza tym jest zbędny, mogę go sprzedać jak ktoś chce.

Jak już gdzieś pisałem, kupiłem do tego niedawno gramofon, Technics SL-QD33, budżetowy ale póki co mi wystarczy.
Obrazek

Do ampli mam podpiętego też kompa a z tego zestawu dźwięk płynie przez wykopane razem z amplitunerem, zregenerowane klasyki od Tonsila - Altusy 200 :D :D
Obrazek

Poza tym przy kompie mam też nienajgorsze głośnikczki 2.1 od Logitecha ale ostatnio coraz rzadziej ich używam.

Altusy prawdopodobnie sprzedam i zamienię na setki lub stoczterdziestki. Dwustu-watowe kolumny są dla mnie zbyt mocne jak na codzienny użytek w moim małym pokoju. Najpierw jednak muszę je trochę pomęczyć aby przetestować nowe mebrany, nie chcę mieć reklamacji.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: vale » 2018-09-20, 13:55

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Luz