premiery

Biografie polskich wykonawców.

Postautor: Bob » 2012-09-22, 13:13

Obrazek
Dinal to czwórka nieprzyzwoicie przystojnych chłopaków (Pan Wankz jest honorowo przystojny bo chodzi na siłkę), którzy swoją wartość na rynku podrywu postanowili wzmocnić działaniem w tzw. hiphopowym składzie. Na początku skład był trzyliterowy, na początku był rok 1998 (albo 97, bo w sumie był kawałek hot97) i na początku było 7 raperów jak 7 oczek w kości. Z biegiem czasu powstał Dinal, bo dziewczyny w mieście uznały trzyliterowe składy za obciach.

W ramach pozbycia się znamion obciachu, w nieudanej próbie załapania się do klubu ludzi pozytywnie zakręconych teleekspresu spytali dzieciaka na podwórku jakby nazwał psa, jakby miał. On powiedział: „DINAL”. Tak naprawdę pewnie powiedział „dina”, ale jest w Opolu seks szop dina z taką murzynką na plakacie, co chyba jest tranzystorem. No i tak to było właśnie.

Potem jeszcze wszedł do klubu jeden typ i można tu spokojnie przedstawić skład:
- Frontman Pan Wankz aka Van Punkz aka Wankej „zawsze ukryty na gadu gadu” - wokal, teksty, wkurwianie pedałów, wzmacnianie nóg na rowerze
- Pan Mateusz aka Matias Szpiler aka Mejdej Mejdej aka Lord Wiader aka „sam sobie burtą i sterem” (znany też jako kuska z duetu kuska i skurwysyn) - bity, wokal, czy to śpiew czy to rap, wiadro, dj’ka w cinie i cukierni…
- Tadziu Gruda aka Urbek aka Zbigniew Smolski aka Zbigi Smols aka Gruby- wszystko robi naraz, wszystko ma zjebane
- Karol k. aka Karol aka Sir Charles - wokal, wsparcie duchowe, tylko odra.
W tym składzie chłopaki robią swój rap dla snobów winylowych, rap przesadnie techniczny o niczym na spoko bitach jak nakazał dipset (bitch).

Dyskografia:
Kaseta demonstracyjna (2003)
W strefia rymowania i w strefie jarania (2006)
Kod: Zaznacz cały
last.fm

Dziwie się kurwa, że nie ma tu ich biografii. Dinal jest to moja ulubiona grupa, a Wankej jeden z ulubionych jak nie ulubiony raper. Zajawkowy rap, wielokrotne, bity Meja i Urbka, czego chcieć więcej. Dinal jest to obowiązkowa pozycja w playliście słuchacza polskiego rapu.
Ostatnio zmieniony 2013-06-26, 18:21 przez Bob, łącznie zmieniany 3 razy

Awatar użytkownika
60%
60%

Postautor: Laj » 2012-09-22, 16:28

Szkoda, że nie będzie reedycji żółtej płyty. Jeśli pojawiłaby się na allegro wydałbym na nią nawet z 5 stówek a może i więcej gdyby trzeba było ale mnie kurwa nie stać. Za mało zarabiam żeby pozwolić sobie na taki wydatek.

Wiadomo, Dinal niemal codziennie na słuchawkach w drodze do pracy a wcześniej do szkoły. Ta pozytywna energia i skille zawarte w tych trackach mnie rozpierdalają i motywują do działania nawet w najtrudniejszych chwilach. Póki co czekam na płytę Okolicznego, jeśli tylko zobaczę oficjalne info o nowym Dinalu będę fapał dzień w dzień aż do premiery he.
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: LaLaNaBLaNaLaLa » 2013-06-08, 21:20

Dinal - Kaseta Demonstracyjna 2003

Tracklsita:
1. Program
2. Hot97
3. Studenci
4. Zapal splifa
5. Kip ja hed ap
6. Lawsang
7. Relax
8. To jeszcze nic
9. Halaparty
10. Outro

Kod: Zaznacz cały
Zassaj   http://www24.zippyshare.com/v/33367807/file.html

30%
30%

Postautor: świr » 2013-12-15, 22:30

Odkąd usłyszałem 'Bułki z szynką' słucham ich do dzisiaj. Zajawka i technika kipiała u nich gęsto, a szkoda, że już nie usłyszymy od nich produkcji bo oba ich krążki najczęściej lądują na mojej plejliśćie, a jak coś wyjdzie to moge umrzeć spokojny XD. Bity dają w chuj klimat przez kozackie sample. Nie wiem czy usłysze w Polsce coś co mnie zaskoczy jak Dinal, bo wiadomo DINAL SAJKOFAN.
Zanim jeszcze usłyszałem o podwójnych
Wiedziałem, że mój styl ma być fajny, bo trudny
Ostatnio zmieniony 2013-12-16, 10:15 przez świr, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
0%
0%

Postautor: Laj » 2013-12-16, 00:20

Wiadomo, sajkofani łonczmy się.

hot97 aktualnie
Choćby miał mnie słuchać ten tysiak w Polsce
To warto to pisać i pizgać z woskiem!
~WNKZ

Awatar użytkownika
Moderator
Moderator

Postautor: vale » 2018-09-19, 07:20

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо

100%
100%

Wróć do Polskie Biografie